Przyjaciółki, Zuza, Janek Przyjaciółki, Zuza, Janek Przyjaciółki, Zuza, Patrycja Przyjaciółki, Zuza, Janek Przyjaciółki, Zuza, Patrycja
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Mat. prasowe

Przed nami 4. odcinek "Przyjaciółek". Niedawno Zuza (Anita Sokołowska) dowiedziała się, że Janek nie jest ojcem Grzesia. To nią wstrząsnęło i teraz bije się z myślami, czy powinna wyznać prawdę Jankowi (Marek Bukowski). W 3. odcinku parę spotkała tragedia - umarła mama Janka i Zuza zdecydowała się nie wspominać ukochanemu, że nie jest ojcem dziecka, które razem wychowują. Niestety, prawda już niedługo wyjdzie na jaw! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co się wydarzy.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz: Kto jest ojcem dziecka Zuzy i jak Inga zareagowała na zaloty Andrzeja? Sprawdź, czy uważnie oglądałaś 3. odcinek "Przyjaciółek"! QUIZ

2/5
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Facebook

W jednym z nadchodzących odcinków Janek będzie mieć wypadek na korcie. W jego wyniku trafi do szpitala, gdzie przejdzie serię badań. Na jaw wyjdzie szokująca prawda!

 

Zobacz: "Okaże się, czy jest to prawdziwa przyjaźń…" Magdalena Stużyńska o dalszych losach "Przyjaciółek"!

3/5
Przyjaciółki, Zuza, Patrycja
Instagram

Janek dowie się, że cierpi na wrodzoną wadę, która uniemożliwia mu posiadanie dzieci! W ten sposób dowie się, że nie jest ojcem Grzesia!

 

Zobacz: Paweł namawia Ankę na eksperymenty w łóżku! Zobaczcie zwiastun 3. odcinka 11. sezonu "Przyjaciółek"!

4/5
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Instagram
Więcej na temat Przyjaciółki