Instagram/Ewa Puchowska

Przyjaciółka Ani Lewandowskiej pokazała przepiękny prezent z okazji narodzin Laury! To pamiątka na całe życie

Instagram/Ewa Puchowska

Przyjaciółka Anny Lewandowskiej, Ewa Puchowska pokazała na swoim Instagramie przepiękny prezent z okazji narodzin drugiej córki trenerki. To wspaniała pamiątka na całe życie. Zobaczcie co takiego zostało przygotowane specjalnie na tą wyjątkową okazję!

Zobacz także: Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i córkę Laurę. Każdy tata powinien wziąć z niego przykład!

Przyjaciółka Anny Lewandowskiej pokazała piękny prezent z okazji narodzin Laury!

W środę 6 maja na świecie pojawiła się druga córka Ani i Roberta Lewandowskich - Laura. Poród trenerki na szczęście był szybki i obył się bez komplikacji, dlatego świeżo upieczona mama mogła niemal od razu wrócić do domu.

Jako pierwszy radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił dumny tata, zaledwie dwie godziny po narodzinach Laury! 

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy (witaj na świecie Laura, świetna robota Mamo) - napisał piłkarz.

W domu czekało na świeżą upieczoną mamę oraz małą Laurę wiele niespodzianek, które przygotowali bliscy. Teraz pojawił się kolejny prezent, który opublikowała na swoim Instagramie przyjaciółka Anny Lewandowskiej, Ewa Puchowska. Szczęśliwa "ciocia" zrepostowała przepiękną grafikę autorstwa Ady z "Grafrele Art", na której możemy zobaczyć Ewę z trójką dzieci, a także Anię, która trzyma na rękach Laurę, a u jej boku stoi także Klara. Ilustracja rozczuliła internautów!

- Cudowne ! 😍💕

- Ale to urocze 💖💖💖

- PRZEPIĘKNY WIDOK I PREZENT ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

- Ale ładne🤍 - piszą internauci. 

My także nie możemy oderwać wzroku. Ania i Ewa będą miały pamiątkę na całe życie! Zobaczcie tą uroczą grafikę z okazji narodzin Laury! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coraz większa ta nasza ekipa 🤍 thx. @grafrele_art

Post udostępniony przez EWA. 🌿 (@ewapuchowska)

Klara Lewandowska nie mogła się doczekać, aż na świat przyjdzie jej siostrzyczka! Teraz rodzina jest już w komplecie, a Ania Lewandowska pokazała, jak wyglądało pierwsze spotkanie Klary z Laurą! Jakie to urocze!

Radosną nowiną jako pierwszy podzielił się z fanami dumny tata, Robert Lewandowski, który opublikował przepiękne zdjęcie z córeczką! 

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43