Party Stories
Krzysztof Jackowski
East News
Newsy

Przerażające wizje Krzysztofa Jackowskiego zaczynają się spełniać?! "Dojdzie do rękoczynów. Będziemy sobie opowiadać, czym była wolność"

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją! Co nas czeka? Na co Polacy powinni się przygotować?

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją! Co nas czeka? Na co Polacy powinni się przygotować? Czy wkrótce władze wprowadzą kolejne obostrzenia?

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej najnowszej wizji dotyczącej pandemii koronawirusa i strajków, które ogarnęły Polskę. Przerażające słowa jasnowidza! 

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski już od dawna ostrzegał, że jesienią tego roku wydarzy się coś, co nami wstrząśnie. Jasnowidz mówił wprost, że "przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać".

Teraz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą, naprawdę przerażającą wizją! Co wydarzy się w Polsce? 

Jesteśmy w przeddzień bardzo poważnych restrykcji. To może być wprowadzony stan- pamiętajcie jedno, jeżeli w najbliższych godzinach lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan oznacza to,  że konsekwencje tego bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo dużego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem - jaki przeżywaliśmy - będziemy tęsknić. Będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność. (...) ja mam wrażenie, że jeżeli będzie ogłoszony w naszym kraju jakiś stan, to on będzie podzielony - mianowicie to np. Warszawa będzie objęta szczególnymi restrykcjami tak, że w centrum stanie się pusto, a inne miejscowości nie, lub ileś miejscowości może być w takiej sytuacji, a w mniejszych tego nie będzie, na razie - mówił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz ostrzega, że w Polsce zostaną wprowadzone trzy strefy obostrzeń:

Dojdzie do rękoczynów, do pobicia dotkliwego, ale to tak jakby policjanci będą pobici... to będzie jakaś prowokacja, z tego zrobi się dużą sprawę dla jakiegoś celu. W Polsce będą zrobione trzy strefy obostrzeń, one będą całkiem inne od tych jakie są teraz,  obostrzenia będą miały związek z dyscypliną obywatelską - oczywiście w imię zarazy, ale te obostrzenia będą już takie bardziej militarne, takie dyscyplinujące nas - mówił Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski nawiązał również do protestów, które od kilku dni są organizowane w Polsce. Według wizji jasnowidza, wkrótce protestujący będą aresztowani!

Dojdzie do tego, że takie protesty jak widzimy na ekranie, jakie mają dziś mniejsce, jeżeli ktoś się będzie na takie protesty odważał, to będzie po prostu aresztowany i wywożony. Daliśmy się na to złapać... To jest ostatni moment, żeby sobie pozwolić na takie prostety, zaczną być bardzo ostre restrykcje, bardzo ostro traktowane, będą problemy w bankach. Wchodzimy w badzo duszny czas, kończy się teoria, zacznie się praktyka, która dotknie nas boleśnie. Będziemy świadkami wygaszania niektórych sektorów gospodarczych i tak to potrwa do 20, 22 listopada po czym zacznie się nowy etap tego koszmaru, który jest preludium do tego, co ma się wydarzyć. (...) mówię wam stanowczo, to wszystko idzie w kierunku militarnym.

Wierzycie w wizje Krzysztofa Jackowskiego? 

Zobacz także: Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją.

Krzysztof Jackowski
East News

Jasnowidz ostrzega, że czeka nas bardzo trudny czas. W wizji Krzysztofa Jackowskiego protestujący mogą być aresztowani.

BMW wjechało w tłum protestujących podczas strajku kobiet
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

East News
Newsy
Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 

Krzysztof Jackowski  podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją! Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce opublikował kolejne nagrania, w których mówi, co jego zdaniem już wkrótce wydarzy się nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu potwarza, że świat czeka wojna. Teraz jasnowidz znów ostrzega, że jesienią wydarzy się coś strasznego! Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale na YouTube.com dwa filmy, w których opowiada o swoich wizjach dotyczących naszej przyszłości. Tym razem jasnowidz apeluje, żebyśmy zwracali uwagę na wprowadzane obostrzenia, a przede wszystkim na odwoływanie lotów! Dlaczego?   Powiem wam to zdanie: Polski rząd czeka na decyzje, jest to decyzja militarna. Mam wrażenie, że decyzja militarna leciuteńko przesunięta będzie w czasie, ona już jest przesunięta w czasie, ale to ten czas. Zwróćcie uwagę, że zbliżają się następne obostrzenia, ale bardzo mocno obserwujcie co będzie się z lotnictwem działo. Jeżeli nagle zaczną się decyzje o hamowaniu lotów, powiedzmy nie tylko w Polsce, wtedy należy już zachować wszelką ostrożność - mówił Krzysztof Jackowski. - Jesień drodzy państwo będzie inna od tych jesieni, które przyszło nam przeżyć - dodał.  W kolejnym filmie Krzysztof Jackowski znów zaznacza, że według niego coś złego wydarzy się Bliskim Wschodzie.  Ale to jeszcze nie koniec, według wizji jasnowidza może dojść do zamachu na ważnego polityka!  Samolot mi się kojarzy... skręcony samolot. Coś się wydarzy z samolotem, ale chyba bliżej ziemi, na lądzie - mówił jasnowidz. - Następne odczucie jakie mi się kojarzy to szybko kurtyna zacznie opadać, chodzi o Europę i pandemię....

East News
Newsy
Będzie wojna w Polsce? Jest nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające słowa jasnowidza

W sieci pojawiło się nagranie z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego! Najsłynniejszy obecnie jasnowidz w Polsce po raz kolejny wspominał o tym, że czekają nas naprawę bardzo trudne chwile. Ostatnio Krzysztof Jackowski ostrzegał, że coś niepokojącego może wydarzyć się na południu Europy. To się stanie bezkrwawo, ale militarnie. (...) nawet jak to się stanie nie będzie reakcji jednoznacznej np. Unii Europejskiej, chociaż źle - może będzie jakaś reakcja dyplomatyczna, ale nie będzie działań. I to dane państwo, które będzie okupowane o to będzie miało pretensje - mówił jasnowidz. Teraz jasnowidz powiedział, czy według niego wojna wybuchnie również w Polsce. Czy nasz kraj straci suwerenność?  Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją Na kanale Krzysztofa Jackowskiego na youtube.com pojawił się ostatnio nowy film, w którym jasnowidz ostrzega przed tym, co według niego już się zaczęło. Według Krzysztofa Jackowskiego koronawirus to coś, co ma przyćmić coś znacznie większego i jeszcze bardziej przerażającego niż sam wirus. Czy według jasnowidza w Polsce dojdzie do wojny? W Polsce nie będzie wojny w moim odczuciu, ale to nie oznacza, że będzie spokojnie- przyznał Krzysztof Jackowski. (...) Istnieje obawa, że jeszcze w tym roku stracimy suwerenność. Wiem, że to szalone jest co mówię - dodał.   Krzysztof Jackowski w swojej wypowiedzi sugeruje, że kryzys związany z pandemią koronawirusem może być początkiem czegoś znacznie gorszego, na co jesteśmy stopniowo przygotowywani.  Zwróćcie, uwagę na pewną rzecz - ta sytuacja z koronawirusem trwa już kilka miesięcy, ludzie dostają pierwsze rachunki za czas przestojów, za czas strat. Bardzo dużo ludzi jest zadłużonych, firm, jednostek, osób cywilnych jest zadłużonych....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner