Krzysztof Jackowski
East News
Newsy

Przerażające wizje Krzysztofa Jackowskiego zaczynają się spełniać?! "Dojdzie do rękoczynów. Będziemy sobie opowiadać, czym była wolność"

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją! Co nas czeka? Na co Polacy powinni się przygotować?

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją! Co nas czeka? Na co Polacy powinni się przygotować? Czy wkrótce władze wprowadzą kolejne obostrzenia?

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej najnowszej wizji dotyczącej pandemii koronawirusa i strajków, które ogarnęły Polskę. Przerażające słowa jasnowidza! 

Maria Sadowska o zlekceważeniu Dody w TVN. To ona zaprosiła ją na scenę WIDEO

Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski już od dawna ostrzegał, że jesienią tego roku wydarzy się coś, co nami wstrząśnie. Jasnowidz mówił wprost, że "przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać".

Teraz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą, naprawdę przerażającą wizją! Co wydarzy się w Polsce? 

Jesteśmy w przeddzień bardzo poważnych restrykcji. To może być wprowadzony stan- pamiętajcie jedno, jeżeli w najbliższych godzinach lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan oznacza to,  że konsekwencje tego bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo dużego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem - jaki przeżywaliśmy - będziemy tęsknić. Będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność. (...) ja mam wrażenie, że jeżeli będzie ogłoszony w naszym kraju jakiś stan, to on będzie podzielony - mianowicie to np. Warszawa będzie objęta szczególnymi restrykcjami tak, że w centrum stanie się pusto, a inne miejscowości nie, lub ileś miejscowości może być w takiej sytuacji, a w mniejszych tego nie będzie, na razie - mówił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz ostrzega, że w Polsce zostaną wprowadzone trzy strefy obostrzeń:

Dojdzie do rękoczynów, do pobicia dotkliwego, ale to tak jakby policjanci będą pobici... to będzie jakaś prowokacja, z tego zrobi się dużą sprawę dla jakiegoś celu. W Polsce będą zrobione trzy strefy obostrzeń, one będą całkiem inne od tych jakie są teraz,  obostrzenia będą miały związek z dyscypliną obywatelską - oczywiście w imię zarazy, ale te obostrzenia będą już takie bardziej militarne, takie dyscyplinujące nas - mówił Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski nawiązał również do protestów, które od kilku dni są organizowane w Polsce. Według wizji jasnowidza, wkrótce protestujący będą aresztowani!

Dojdzie do tego, że takie protesty jak widzimy na ekranie, jakie mają dziś mniejsce, jeżeli ktoś się będzie na takie protesty odważał, to będzie po prostu aresztowany i wywożony. Daliśmy się na to złapać... To jest ostatni moment, żeby sobie pozwolić na takie prostety, zaczną być bardzo ostre restrykcje, bardzo ostro traktowane, będą problemy w bankach. Wchodzimy w badzo duszny czas, kończy się teoria, zacznie się praktyka, która dotknie nas boleśnie. Będziemy świadkami wygaszania niektórych sektorów gospodarczych i tak to potrwa do 20, 22 listopada po czym zacznie się nowy etap tego koszmaru, który jest preludium do tego, co ma się wydarzyć. (...) mówię wam stanowczo, to wszystko idzie w kierunku militarnym.

Wierzycie w wizje Krzysztofa Jackowskiego? 

Zobacz także: Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją.

Krzysztof Jackowski
East News

Jasnowidz ostrzega, że czeka nas bardzo trudny czas. W wizji Krzysztofa Jackowskiego protestujący mogą być aresztowani.

BMW wjechało w tłum protestujących podczas strajku kobiet
East News

 

Zobacz także
Krzysztof Jackowski

Pandemia koronawirusa to tylko przykrywka? Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych"

 

Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

East News
Newsy
Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 
Jesienią dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Co z pandemią? 

Krzysztof Jackowski  podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją! Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce opublikował kolejne nagrania, w których mówi, co jego zdaniem już wkrótce wydarzy się nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu potwarza, że świat czeka wojna. Teraz jasnowidz znów ostrzega, że jesienią wydarzy się coś strasznego! Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale na YouTube.com dwa filmy, w których opowiada o swoich wizjach dotyczących naszej przyszłości. Tym razem jasnowidz apeluje, żebyśmy zwracali uwagę na wprowadzane obostrzenia, a przede wszystkim na odwoływanie lotów! Dlaczego?   Powiem wam to zdanie: Polski rząd czeka na decyzje, jest to decyzja militarna. Mam wrażenie, że decyzja militarna leciuteńko przesunięta będzie w czasie, ona już jest przesunięta w czasie, ale to ten czas. Zwróćcie uwagę, że zbliżają się następne obostrzenia, ale bardzo mocno obserwujcie co będzie się z lotnictwem działo. Jeżeli nagle zaczną się decyzje o hamowaniu lotów, powiedzmy nie tylko w Polsce, wtedy należy już zachować wszelką ostrożność - mówił Krzysztof Jackowski. - Jesień drodzy państwo będzie inna od tych jesieni, które przyszło nam przeżyć - dodał.  W kolejnym filmie Krzysztof Jackowski znów zaznacza, że według niego coś złego wydarzy się Bliskim Wschodzie.  Ale to jeszcze nie koniec, według wizji jasnowidza może dojść do zamachu na ważnego polityka!  Samolot mi się kojarzy... skręcony samolot. Coś się wydarzy z samolotem, ale chyba bliżej ziemi, na lądzie - mówił jasnowidz. - Następne odczucie jakie mi się kojarzy to szybko kurtyna zacznie opadać, chodzi o Europę i pandemię....

East News
Newsy
Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach
Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach

Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą pandemii koronawirusa i sceny politycznej w Polsce! Jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju w nowym filmie opublikowanym w sieci twierdzi, że pandemia koronawirusa może być wytworem marketingowym i nie ma aż takiej siły, jak nam się to wmawia. To jednak nie koniec! Krzysztof Jackowski powiedział, co według niego już wkrótce stanie się z PiS-em i jakie plany mają rządzący.  Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com powiedział wprost, że według niego rząd Prawa i Sprawiedliwości nie doczeka następnych wyborów. Co więcej według jasnowidza to sami politycy mają zrezygnować z władzy! Politycy mają również wprowadzić dwie szokujące ustawy... To się skończy. Rząd PiS-u się rozejdzie, rząd PiS-u uważam zostawi to, co się w tej chwili dzieje, zostawi nas z tą sytuacją. Tak to wygląda jakby ten rząd nie będzie dalej chciał nawet rządzić, oczywiście pretekst do tego znajdzie... Zaryzykuje - kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty, ale z takiego dziwnego powodu. Ten rząd albo przed wyborami prezydenckimi albo zaraz po nich wprowadzi dwie ustawy, to nie będą ustawy gospodarcze, to będą dwa postanowienia, dwie ustawy jakieś, które zszokują nas wszystkich, które... ja się boję użyć tego zdania! Dalej jest jeszcze mocniej: Sam tego nie rozumiem i samemu mi się w to wierzyć nie chce! Ja mam odczucie, powiem dosłownie jak czuję... ja mam wrażenie, że ten rząd boi się, tak jakby będzie chciał oddać Polskę . Z tych ustaw będzie wynikało, że nasz rząd w jakiś sposób pozwoli na częściową utratę suwerenności naszego kraju. Zdaję sobie sprawę z moich słów, ale w tym przypadku mówię to, co czuję i nie ma to nic...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik