Krzysztof Jackowski w czarnej marynarce
East News
Newsy

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o naszej przyszłości: "Boże, ja się boję mówić, ale..."

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o naszej przyszłości: "Boże, ja się boję mówić, ale..."

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci film, w którym opowiedział o swojej najnowszej wizji. Jeden z najsłynniejszych jasnowidzów w Polsce w najnowszym nagraniu, które pojawiło się na jego kanale na YouTube.com, ostrzega, że już wkrótce może wydarzyć się coś strasznego... Krzysztof Jackowski znów przyznaje, że według niego, niedługo rozpocznie sę wojna! Sprawdźcie, co powiedział! 

Agnieszka Kaczorowska zmagała się z dużymi problemami: "Byłam bardzo uzależniona od swojej fizyczności"

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski już od kilku miesięcy ostrzega, że jesienią zacznie się coś, co nas przerazi. Jasnowidz w swoich dotychczasowych wizjach przyznawał, że według niego, wkrótce rozpocznie się wojna! W najnowszej wizji Krzysztof Jackowski znów podkreślił, że najgorsze zacznie się jesienią. Jasnowidz nawiązał również do pandemii koronawirusa i głośno przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem wszystkich osób, które pracują w sklepach i które nie zamykają się przed klientami w dobie koronawirusa- Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę, że takie osoby są w zupełnie innej sytuacji niż lekarze, którzy od kilku miesięcy udzielają teleporad. 

Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę. Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni- już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń- mówił Krzysztof Jackowski. 

A co powiedział o swojej najnowszej wizji? Krzysztof Jackowski po raz kolejny podkreśla, że czeka nas wojna. 

Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale... Palestyna... powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórze to po raz następny: ta wojna zacznie się w powietrza- ostrzega jasnowidz.

Wierzycie w wizje Krzysztof Jackowskiego?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje! "Od Polski będzie zależało coś bardzo ważnego"

Krzysztof Jackowski ostrzega przed wielką wojną.

Krzysztof Jackowski
East News

Wierzycie w wizje jasnowidza?

Krzysztof Jackowski
East News

Zobacz także
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Czekają nas naprawdę trudne lata! "Możemy być wcielani do wojska"

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych"

 

Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

East News
Newsy
Wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na jesień! "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"
Wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na jesień! "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej najnowszej wizji dotyczącej naszej przyszłości. Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce opublikował na swoim kanale na YouTube.com kolejne nagranie w którym mówi, że czekają nas naprawdę trudne chwile. Wygląda na to, że pandemia koronawirusa to dopiero początek czegoś znacznie bardziej tragicznego! Według Krzysztofa Jackowskiego najgorsze wydarzy się w listopadzie.  Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu ostrzega, że jesienią- według jego wizji- może dojść do wielkiej wojny. Teraz jasnowidz w najnowszym nagraniu opowiedział o kolejnych szczegółach swojej przerażającej wizji dotyczącej naszej przyszłości.  Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna- poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem "słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie- mówił Krzysztof Jackowski. (...) Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało w powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili- wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to co was straszyłem od kilku lat i...

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Przerażające wizje Krzysztofa Jackowskiego zaczynają się spełniać?! "Dojdzie do rękoczynów. Będziemy sobie opowiadać, czym była wolność"
Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją! Co nas czeka? Na co Polacy powinni się przygotować?

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją! Co nas czeka? Na co Polacy powinni się przygotować? Czy wkrótce władze wprowadzą kolejne obostrzenia? Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej najnowszej wizji dotyczącej pandemii koronawirusa i strajków, które ogarnęły Polskę. Przerażające słowa jasnowidza!  Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski już od dawna ostrzegał, że jesienią tego roku wydarzy się coś, co nami wstrząśnie. Jasnowidz mówił wprost, że "przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać". Teraz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą, naprawdę przerażającą wizją! Co wydarzy się w Polsce?  Jesteśmy w przeddzień bardzo poważnych restrykcji. To może być wprowadzony stan- pamiętajcie jedno, jeżeli w najbliższych godzinach lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan oznacza to,  że konsekwencje tego bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo dużego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem - jaki przeżywaliśmy - będziemy tęsknić. Będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność. (...) ja mam wrażenie, że jeżeli będzie ogłoszony w naszym kraju jakiś stan, to on będzie podzielony - mianowicie to np. Warszawa będzie objęta szczególnymi restrykcjami tak, że w centrum stanie się pusto, a inne miejscowości nie, lub ileś miejscowości może być w takiej sytuacji, a w mniejszych tego nie będzie, na razie - mówił Krzysztof Jackowski. Jasnowidz ostrzega, że w Polsce zostaną wprowadzone trzy strefy obostrzeń: Dojdzie do rękoczynów, do pobicia dotkliwego, ale to tak jakby policjanci będą pobici... to będzie jakaś prowokacja, z tego zrobi się dużą sprawę...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik