DODA
Mamy zdjęcia i nagranie!
1/5
DODA

 

Doda błyszczała na gali Plejady 2018! Na wczorajszej imprezie nie zabrakło gwiazd, ale to właśnie Doda zdecydowanie najbardziej wyróżniała się z tłumu gości. Piosenkarka pojawiła się na gali w krótkiej metalicznej sukience, która podkreśliła jej świetną figurę. Look artystki uzupełniły jasne szpilki i fioletowa torebka marki FURLA. Całość prezentowała się świetnie, ale to nie stylizacja Dody wywołała największe emocje! Laureatka nagrody w kategorii "Metamorfoza Roku" zachwyciła swoją emocjonalną przemową, w której stanęła w obronie ciężarnej Mariny! 

 

Zobaczcie, jak prezentowała się Doda i co powiedziała odbierając nagrodę. Mamy nagranie przemowy! 

 

Zobacz także: Doda nie wytrzymała i popłakała się podczas wywiadu. Co się stało?

2/5
Doda na gali Plejady
ONS

Doda na gali Plejady zachwyciła swoją metaliczną stylizacją. Podczas imprezy piosenkarka odebrała nagrodę w kategorii "Metamorfoza roku". Co powiedziała odbierając statuetkę? Jej przemowa była bardzo emocjonalna! 

Zobacz także: Doda planuje dziecko ze świeżoupieczonym mężem?!

3/5
Doda na gali Plejady
ONS

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego. Wszyscy  jak tu siedzimy powinniśmy zareagować, ponieważ udawanie, że nas to nie dotyczy tylko pozwala na takie działanie- mówiła Doda i chyba nikt nie miał wątpliwości, że artystka staje w obronie Mariny. 

 

Co jeszcze powiedziała Doda?

 

Zobacz także: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Piosenkarka wydała mocne oświadczenie!

 

4/5
Doda z mężem na gali Plejady
East News

Powinniśmy innym dawać przykład, bo później wszyscy są w szoku, że 14-letni Kacper popełnia samobójstwo bo w szkole ma nagonkę bo nosi rurki, że Dominik się wiesza, ponieważ wszyscy się śmieją, że jest gejem. Sorry, nasz show-biznes daje przykład taki, jaki daje- mówiła artystka. 

Zobaczcie nagranie z jej wystąpienia! Materiał znajdziecie na następnej stronie. 

Zobacz także: Wojciech Szczęsny komentuje ciążężony! Piękne słowa?

5/5
Doda na gali Plejady
ONS

Zobaczcie całą przemowę Dody!

 

Więcej na temat Doda Marina