Kanapowcy - jak wygląda dziś Przemek

Przemek z programu "Kanapowcy" schudł aż 15 kilogramów! A jak wygląda teraz? Pokazał swoje nowe zdjęcia! 

Kanapowcy - jak wygląda dziś Przemek

Oglądacie nowy program "Kanapowcy" w TTV? Nowe reality show w ekspresowym tempie stało się prawdziwym hitem stacji. W programie poznaliśmy pięciu mężczyzn, którzy postanowili zadbać o swoje sylwetki. Jeden z bohaterów, Przemek w programie schudł aż 15 kilogramów! Mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę. A jak wygląda teraz? Czy po programie dopadł go efekt jojo? Przemek pokazał na Instagramie swoje zdjęcia!

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Wykorzystaj oferowane przez Groupon kody rabatowe i skorzystaj z porady specjalisty w tej dziedzinie!

Jak dziś wygląda Przemek z "Kanapowców"?

Przemek w programie "Kanapowcy" zmienił swoją dietę i rozpoczął zdrowy i sportowy styl życia. Dzięki nowym nawykom bohater pierwszej edycji hitu TTV schudł 15 kilogramów. 

Najtrudniejsze było przekonanie się do jedzenia warzyw, których nie mogłem przełknąć od dzieciństwa. Był to dla mnie przeskok cywilizacyjny. Z dnia na dzień musiałem do diety wprowadzić coś, czym dosłownie brzydziłem się przez całe życie. To nie było łatwe. Najgorzej było w pierwszym momencie gdy dostałem rozpisaną dietę. Na szczęście pani dietetyk zgodziła się, żebym te warzywa blendował i w postaci koktajli i zup-kremów powoli zacząłem je tolerować. Wiem, że to milowy krok w kwestii mojego zdrowia, nie da się być zdrowym i silnym nie spożywając warzyw i owoców- przyznał Przemek. 

Ostatni odcinek show "Kanapowcy" już za nami. Teraz fani programu z pewnością zastanawiają się czy Przemek wciąż dba o swoją formę i czy przypadkiem nie dopadł go efekt jojo. Przemek opublikował w sieci swoje zdjęcia i przyznał, że wciąż ostro trenuje i stosuje zdrową dietę. 

Ok, to wiele osób zastanawiało się czy dalej trzymam dietę, czy ćwiczę i czy nie poddałem się. Tak więc zdjęcia z środy 😎 walczę nie poddaje się i cały czas forma do przodu. Może osiągnę kiedyś ten mityczny ABS... 🤔🤔 Te foto po prawej to jak potwór z szafy z taniego horroru 😂😂- napisał na Instagramie. 

Zobaczcie sami, jak teraz prezentuje się Przemek z programu "Kanapowcy"! 

Zobacz także: Izabela Zeiske z "Gogglebox" wspomina zmarłą teściową. Zostawiła jej wyjątkową pamiątkę

Przemek z programu "Kanapowcy" wciąż dba o swoją formę.

Przemek z show Kanapowcy  pokazał swoją metamorfozę
Instagram

W programie Przemek schudł 15 kilogramów.

Metamorfoza Przemka z programu Kanapowcy
mat. prasowe

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48