Joanna Koroniewska na gali "Kwiat kobiecości"
ONS

Polsat przygotował nowy program na wiosnę! Poprowadzi go Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska na gali "Kwiat kobiecości"
ONS

Wiosenna ramówka telewizji Polsat zapowiada się hitowo. Oprócz programów "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Taniec z gwiazdami", stacja wyemituje polską edycję "Celebrity Splash". W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z prób 24. uczestników "mokrego show". Okazuje się, że program nie jest jedyną nowością.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Polsat wyemituje także kulinarny program "Tajemniczy składnik", którego gospodynią została Joanna Koroniewska. Informację na temat nowej produkcji stacja chciała ujawnić podczas zbliżającej się prezentacji oferty programowej.

- Programy kulinarne są teraz na topie, dlatego Nina Terentiew postawiła na kolejny, który może powtórzyć sukces "Hell's Kitchen" czy "Top Chef". W każdym odcinku będzie sławny gość, który zaprezentuje niepopularny przepis na swoje popisowe danie. Polsat głównie postawił na swoje gwiazdy - zwycięzców kulinarnych programów i aktorów kochających gotowanie, a udział Joanny jako gospodyni był oczywisty od samego początku. W stacji gwiazdą jest Maciej, Katarzyna Dowbor, a teraz Joanna. Rodzina w komplecie - żartuje w rozmowie z nami osoba z produkcjiBędziecie oglądać?
Joanna i Maciej z córką:

Więcej na temat Joanna Koroniewska Polsat
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22