Party Stories
Joanna Koroniewska na gali "Kwiat kobiecości"
ONS
Newsy

Polsat przygotował nowy program na wiosnę! Poprowadzi go Joanna Koroniewska

O czym będzie?

Wiosenna ramówka telewizji Polsat zapowiada się hitowo. Oprócz programów "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Taniec z gwiazdami", stacja wyemituje polską edycję "Celebrity Splash". W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z prób 24. uczestników "mokrego show". Okazuje się, że program nie jest jedyną nowością.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Polsat wyemituje także kulinarny program "Tajemniczy składnik", którego gospodynią została Joanna Koroniewska. Informację na temat nowej produkcji stacja chciała ujawnić podczas zbliżającej się prezentacji oferty programowej.

- Programy kulinarne są teraz na topie, dlatego Nina Terentiew postawiła na kolejny, który może powtórzyć sukces "Hell's Kitchen" czy "Top Chef". W każdym odcinku będzie sławny gość, który zaprezentuje niepopularny przepis na swoje popisowe danie. Polsat głównie postawił na swoje gwiazdy - zwycięzców kulinarnych programów i aktorów kochających gotowanie, a udział Joanny jako gospodyni był oczywisty od samego początku. W stacji gwiazdą jest Maciej, Katarzyna Dowbor, a teraz Joanna. Rodzina w komplecie - żartuje w rozmowie z nami osoba z produkcjiBędziecie oglądać?
Joanna i Maciej z córką:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zarobki Joanny Koroniewskiej
ONS
Newsy
Koroniewska ma powody do radości. W nowym programie zarobi fortunę
Dowbor weźmie udział w innej produkcji

Joanna Koroniewska będzie miała teraz ręce pełne roboty. Wszystko za sprawą nowego programu, który przygotowała stacja Polsat, i który poprowadzi właśnie aktorka. Zobacz:  Polsat przygotował nowy program na wiosnę! Poprowadzi go Joanna Koroniewska Odejście z "M jak miłość" wyszło gwieździe na dobre. "Tajemniczy składnik" to program, w którym wraz z zaproszonym gościem Joanna w każdym odcinku przedstawi jeden przepis. Jak podaje "Show", aktorka łącznie zarobi 100 tysięcy złotych, czyli prawie 10 tysięcy za odcinek (będzie ich w sumie 11). Dodatkowo jej mąż, Maciej Dowbor , pojawi się w "Celebirty Splash", a jej teściowa Kasia Dowbor poprowadzi kolejną edycję "Nasz nowy dom". Rodzinny budżet w tym sezonie raczej nie ucierpi. Zobacz:  Koroniewska pierwszy raz jako mężatka na salonach. Na ściance dała wyraz swojemu szczęściu     Koroniewska na salonach jako mężatka:

"Projekt Lady" z udziałem Małgorzaty Rozenek przesunięty na wakacje
East News
TV-Show
Na razie nie zobaczymy programu Małgorzaty Rozenek! Co dalej z "Projekt Lady"?
Mamy komentarz stacji

Program "Projekt Lady" nie pojawi się w najbliższym czasie na antenie TVN! Okazuje się, że show z udziałem Małgorzaty Rozenek prawdopodobnie zobaczymy dopiero w wakacje. Władze stacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznają, że - pomimo wcześniejszych zapowiedzi - "Projekt Lady" nie znajdzie się wśród hitów wiosennej ramówki. Dlaczego na razie nie zobaczymy show Małgorzaty Rozenek? Tłumaczy to Joanna Górska, szefowa zespołu PR stacji TVN. Jej zdaniem wyniki oglądalności stacji są bardzo dobre i dlatego w tej chwili nie ma potrzeby poszerzać ramówki o nowe programy.  Serial "Druga szansa", programy „Masterchef Junior” i „Agent" są prawdziwymi hitami. Nie ma więc biznesowego uzasadnienia aby wprowadzać już teraz "Projekt Lady", który też będzie hitem - mówi Party.pl. Jej zdaniem taka strategia zaplanowana jest od dawna. Do tej pory nie podawaliśmy konkretnego terminu emisji formatu, co było naszą świadomą decyzją. Poza tym – i tu uchylę rąbka tajemnicy - mamy jeszcze kilka programów, które czekają na emisję. Obecna strategia TVN zakłada, że nowe programy mogą być wprowadzane do ramówki przez cały rok - dodaje. Górska podkreśla też, że "Projekt Lady" jest w trakcie produkcji. Zależy nam na tym, aby dołożyć wszelkich starań i zaoferować widzom program najwyższej jakości, a taki właśnie będzie "Projekt Lady" - kończy. Wygląda więc na to, że fani Małgorzaty Rozenek będą musieli poczekać na program z jej udziałem. Przypominijmy, "Projekt Lady" miał być wiosennym hitem stacji. Narzeczona Radosława Majdana pojawiła się nawet na prezentacji wiosennej ramówki TVN, gdzie była największą gwiazdą.   Żałujecie, że stacja na razie nie wyemituje programu z udziałem Małgorzaty Rozenek ?   Zobacz także: Małgorzata Rozenek o kulisach współpracy z Edwardem Miszczakiem: "Edward...

AKPA
Newsy
Paulina Młynarska STRACIŁA program!
Znów się nie sprawdziła?

Paulina Młynarska nie unika poruszania trudnych tematów i z chęcią podejmuje się prowadzenia programów telewizyjnych i radiowych. Przez ostatni sezon mogliśmy ją oglądać w programie " Kobieta Cafe " emitowanym przez stację Polsat Cafe. Okazuje się, że Młynarskiej po raz kolejny nie udało się podbić serc widzów. Oglądalność programu była zastraszająco niska. - Program miał bardzo słabe zainteresowanie widzów, więc stacja postanowiła NIE PRZEDŁUŻAĆ kontraktu z Pauliną. Programu "Kobieta Cafe" również nie będzie w jesiennej ramówce - mówi AfterParty.pl osoba z Polsatu. Jest to kolejny program Pauliny, który znika z anteny. Wcześniej na równie krótką chwilę pojawiała się jako prezenterka programów "Żądło" w TVN Style, "Pytanie na śniadanie" TVP2 i "Męski punkt widzenia" Polsat Cafe... Ciekawe gdzie ją teraz zobaczymy. Macie jakieś typy? chimera

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner