Profil na Facebooku Karoliny Korwin Piotrowskiej zablokowany
ONS

Korwin Piotrowska zniknęła z Facebooka. Tym razem nie z własnej woli

Profil na Facebooku Karoliny Korwin Piotrowskiej zablokowany
ONS

Karolina Korwin Piotrowska po rezygnacji z posady we "Wprost" długo nie czekała na kolejne propozycje. Dzisiaj na Facebooku pochwalił się nową pracą, a fani byli bardzo zadowoleni z tej decyzji. Dziennikarka zaprezentowała też swój pierwszy tekst, który udało jej się tam napisać. Zobacz: Korwin Piotrowska dostała nową pracę. Pochwaliła się tym na Facebooku

Felieton dotyczył zamieszania wokół "Idy" spowodowanego tym, że Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska w trakcie ogłaszania wyników w kategorii, w której nominowana była polska produkcja były na korytarzu. Jak się okazało ludzie niezgadzający się z poglądami felietonistki postanowili zablokować jej profil i zgłosili go administratorom jak naruszający prawa przez co dziennikarka przez najbliższy tydzień nie będzie mogła korzystać z serwisu. Poinformowała o tym za pomocą Instagrama:

Dzieki oszołomom prawicowym, którzy mi grozili ze doprowadza do zablokowania mojego fejsa - profil został zablokowany, żeby było ciekawie za obronę filmu IDA i dyskusje pod postem. Na 7 dni jest Insta a Facebook niech sie sam kopnie w głupi i tępy zad. Ręce opadają #baranykkp trzymajcie sie mówi Wasz pasterz.

Wierni fani na szczęście dalej mogą mieć kontakt ze swoją idolką.

Zobacz: Korwin Piotrowska rozpływa się nad sukcesem "Idy": Zasłużyliśmy na to
 Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015

 

Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33