Proces sądowy Magdy Schejbal
ONS
Newsy

Schejbal definitywnie przegrała sprawę. Ostre słowa sędziego zapamięta na zawsze

Musi sporo zapłacić

Przez kilkanaście miesięcy toczył się proces sądowy pomiędzy Magdaleną Schejbal a producentami serialu "Szpilki na Giewoncie". Aktorka zarzucała twórcom telenoweli wykorzystywanie jej w trakcie ciąży oraz niegodziwe warunki na planie. Sprawa musiała więc trafić do sądu. Przypomnijmy: Jest wyrok w głośnej sprawie Schejbal vs Polsat. Kto wygrał?

Pierwszy wyrok nie był korzystny dla gwiazdy. Schejbal przegrała proces i w ramach wyroku musiała opublikować przeprosiny i wpłacić 10 tys. złotych na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich. Magdalena odwołała się od tego wyroku, jednak Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał go. Tym samym aktorka musi zapłacić wspomniane wcześniej 10 tysięcy, a także 3900 złotych kosztów sądowych:

Każdy człowiek ma obowiązek zachowania pewnej rozwagi w życiu. Pani jej nie zachowała - powiedział sędzia.


Na pocieszenie aktorka zagra już niedługo w nowym serialu TVN pt. "Mąż czy nie mąż". Mamy nadzieję, że nie będzie tak samo jak z ostatnią rolą w teatrze. Zobacz: Schejbal traci kolejną rolę przez swoje fochy. Produkcja jest oburzona: Zabrakło klasyMagda Schejbal na rowerze:

Największe modowe wpadki gwiazd w 2016 roku! Zobaczcie, kto nie popisał się swoją stylizacją WIDEO

Magdalena Schejbal o karierze po aferze z Polsatem
ONS
Newsy
Schejbal po skandalu z Polsatem żyła nadzieją. Codziennie powtarzała te same formułki
Gwiazda czekała na nową pracę

Wokół Magdaleny Schejbal było bardzo głośno ze względu na skandal jaki wybuchł po jej odejściu z serialu "Szpilki na Giewoncie". Aktorka wytoczyła proces stacji za wykorzystywanie jej osoby i niedotrzymywanie warunków umowy. Sprawę tę przegrała. Zobacz:  Schejbal przerywa milczenie. Zabrała głos w sprawie przegranego procesu, fochów i straconej roli Aktorka musiała rozpocząć swoje życie na nowo i czekać na kolejne propozycje współpracy. Jak nie trudno się domyślić nie pojawiały się one błyskawicznie i lawinowo. Schejbal musiała się trochę naczekać, a w międzyczasie prowadziła między innymi audycje radiowe i zdała egzamin na kartę radiową. Podkreśla jednak, że nie żałuje tego, co się stało: Nigdy nie żałuję tego, co robię. Staram się żyć w zgodzie ze sobą. Nawet jeśli są to decyzje nie do końca oczywiste. Trudno, trzeba je brać na kark i iść przez życie dalej. (...) W tym zawodzie człowiek zawsze czeka na telefon. I nie ma co udawać, że jest inaczej. Czeka się, aż zadzwoni i powiedzą "czekamy na ciebie", albo "niebawem kręcimy" albo "jeszcze chwila, ale pamiętamy o tobie" - powiedziała w rozmowie z "Show".  Teraz aktorka pojawiła się w nowej produkcji "Mąż czy nie mąż". Oglądacie? Zobacz:  Magiel Towarzyski: Schejbal opowiedziała o sesjach ciążowych w magazynach: Jest parę koleżanek, które...   Gwiazdy świętuję koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Schejbal o swoich kompleksach
ONS
Newsy
Jest wyrok w głośnej sprawie Schejbal vs Polsat. Kto wygrał?
W grę wchodziła zaawansowana ciąża aktorki

Magda Schejbal zyskała popularność dzięki serialowi "Szpilki na giewoncie" emitowanym w telewizji Polsat.  Aktorka zagrała jedną z głównych ról w pierwszych sezonach produkcji. Ten sam serial przyczynił się również do upadku młodej aktorki, bowiem studio filmowe Paisa Films, któremu szefuje Maciej Ślesicki, wystąpiło przeciwko niej na drogę sądową z tytułu ochrony dóbr osobistych. Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy Schejbal poinformowała, że porzuca pracę w serialu. W wywiadzie oskarżyła produkcję, że stosowano wobec niej mobbing, a zbyt ciężka praca mogła doprowadzić ją do poronienia. Na pewno nie wrócę do pracy z tym producentem po tym, co się działo w trzecim sezonie, po takim upokorzeniu, upodleniu człowieka - mówiła wtedy o producentach Zobacz: Czarne chmury nad Magdą Schejbal. Została pozwana przez produkcję serialu Producent nie zgodził się z tymi zarzutami i całą sprawę uznał za niezgodną z prawem. Wyznał, że działania aktorki miały na celu podwyższenie jej pensji - żądała 100 tys. za 6 dni na planie zdjęciowym. Zobacz: Magda Schejbal ma kompleksy. Chce zmienić w sobie wiele rzeczy Sprawa miała niedawno swój finał w sądzie. Aktorka przegrała proces i w ramach wyroku musi opublikować przeprosiny i wpłacić 10 tys. złotych na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich . Zdaniem Sądu aktorka naruszyła wolność wypowiedzi, bo jej opinie nie były prawdziwe. Nie przedstawiła żadnych dowodów na to, że był w stosunku do niej stosowany mobbing, a okoliczności, o których mówiła, nie miały miejsca. Metamorfozy Schejbal:

Magdalena Schejbal zagra w Przepisie na życie
ONS
Newsy
Koniec kłopotów? Schejbal dostała rolę w popularnym serialu TVN
Wygryzła z niego Weronikę Rosati

Ostatnio Magdalena Schejbal nie dostawała żadnych propozycji pracy. Aktorka po głośnym konflikcie (zobacz: "Bałam się, byłam wymordowana" ) z Niną Terentiew i telewizją Polsat przez długi czas nie była brana pod uwagę w doborze obsady przy większości produkcji. Na szczęście zła passa dobiegła końca. Jak donosi magazyn "Party", Schejbal dostała w bardzo popularnym i lubianym serialu TVN "Przepis na życie" . W walce o kontrakt pokonała m.in. Weronikę Rosati i Natalię Klimas , które swój warsztat szkoliły w USA. - Wypadła świetnie i nie miała sobie równych - zdradza lakonicznie "Party" osoba z TVN. Magda wcieli się w postać wpływowej bizneswoman, która mocno namiesza w życiu pozostałych bohaterów. Przypomnijmy, że powodem konfliktu z ekipą serialu "Szpilki na Giewoncie" była ciąża aktorki. Schejbal zarzuciła producentom zmuszanie do 12-godzinnej pracy dziennie w stanie błogosławionym. Wytoczony dwa lata temu proces sądowy trwa do dziś . Zobacz: Schejbal zapłaci 50 tys. kary?! Rola w serialu to dobre pocieszenie przed ogłoszeniem wyroku sądu? Tak zmieniał się wizerunek Magdy Schejbal:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik