Magda Schejbal traci kolejnę rolę
ONS

Schejbal traci kolejną rolę przez swoje fochy. Produkcja jest oburzona: Zabrakło klasy

Magda Schejbal traci kolejnę rolę
ONS

O fochach i warunkach jakie stawia Magdalena Schejbal na planie prawie każdej produkcji, w której się pojawia, krążą legendy. Do historii przeszła już afera aktorki z Polsatem. Gwiazda zarzucała producentom "Szpilek na Giewoncie" - gdzie grała główną rolę - wyzysk, zaś stacja broniła swoich racji argumentując to niewłaściwym zachowaniem Magdy. Sprawa trafiła do sądu. Przypomnijmy: Jest wyrok w głośnej sprawie Schejbal vs Polsat. Kto wygrał?

Błędy jednak niczego jej nie nauczyły. Jak podaje "Fakt", Schejbal straciła kolejną główną rolę, tym razem w przedstawieniu "Podobno Marian". Jak zdradza producentka spektaklu, Magda jako jedyna z całej ekipy, nie zgodziła się zagrać w sztuce za niższą stawkę, niż oferowano jej na początku. Stwierdziła również, że brakuje jej po prostu klasy:

Pani Magdalena nie jest osobą łatwą we współpracy, to jako producent mogę powiedzieć. Trzeba mieć klasę, tej klasy pani Magdzie zabrakło. W momencie kiedy pojawia się z mojej strony jako producenta pytanie o to, czy zespół zgodzi się zagrać za troszkę mniejsze pieniądze, żeby tylko nie doszło do odwołania spektaklu, no to na cztery osoby trzy się godzą. Czwarta mnie informuje, że ma gdzieś to, co reszta zespołu powiedziała, i ma gdzieś, czy producent na tym zarobi, czy do tego dołoży. Ją interesuje jej własne honorarium i cześć. Także niewiele trzeba było, żeby taką decyzję podjąć - mówi Magdalena Rębacz


Czy Magda odpowie na tak poważne zarzuty? To już druga rysa na jej wizerunku.

Zobacz: Schejbal ma masę kompleksów. Czego to ona nie chciałaby zoperować...Metamorfozy Magdy Schejbal:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39