Małgorzata Rozenek w sukience w kwiatki

Gwiazdy nie przyszły na imprezę Małgorzaty Rozenek? Prezenterka odpowiada!

Małgorzata Rozenek w sukience w kwiatki

Małgorzata Rozenek-Majdan jest nie tylko gwiazdą prowadzącą programy telewizyjne, ma na swoim koncie kilka wydanych książek, a teraz zdecydowała się sprzedawać catering dietetyczny. Niedawno odbyło się śniadanie prasowe MRM Food, na którym pojawili się dziennikarze, współpracownicy gwiazdy oraz Patrycja Wieja, znana z "Projektu Lady". Wokół imprezy pojawiły się spore kontrowersje. Czego dotyczą?

Małgorzata Rozenek-Majdan o promocji cateringu!

Wiele portali pisało, że na imprezie nie pojawiły się żadne znane gwiazdy i celebryci. Pod zdjęciem ze śniadania prasowego, które Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie napisała, w celu wyjaśnienia tych doniesień:

Zdecydowałam się na organizacje eventu zamkniętego, po to, by nie tracić edukacyjnego celu wydarzenia - czytamy na Instagramie gwiazdy.

Jednak to nie wystarczyło Internautom, którzy postanowili w komentarzach bezpośrednio zapytać Rozenek, dlaczego na jej evencie zabrakło osób z pierwszych stron gazet:

Podobno nikogo nie było na tym cateringu. Ale ważne ze mogło być smacznie

(...) internecie już trąbią , że to klapa miesiąca. Nikt znany nie pojawił się na tym super hiper evencie 

 

Odkryj zniżki na buty, odzież i akcesoria! Sprawdź wszystkie na stronie Renee kody rabatowe.

 

Dlaczego na promocji cateringu Małgorzaty Rozenek-Majdan nie było gwiazd?

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorek i napisała:

(...) Na spotkaniu była każda z zaproszonych osób - czytamy na Instagramie gwiazdy.

To jednak nie zakończyło dyskusji! Dociekliwe Internautki chciały się dowiedzieć, dlaczego nie ma zdjęć gwiazd, skoro Rozenek twierdzi, że zaproszone osoby się pojawiły:

możliwe. Ale zdjęcia tego nie potwierdzają.Nie ma nigdzie zdjęć Pani i rzekomo zaproszonych gwiazd i celebrytów.🤷‍♀️Za to są zdjęcia Pani i pań z Panią współpracujących .Pojawia się jakaś Lady Patrycja ale nikt jej generalnie nie zna.Może Pani ma zdjęcia z tymi celebrytami i gwiazdami z tego eventu, może Pani pokazać, skoro oni byli a wstrętne media nie chcą ich pokazać.... - pisze jedna z obserwatorek.

Gwiazda postanowiła wyjaśnić tę sprawę do końca i napisała:

ale kochanie, to było śniadanie prasowe. Tam gwiazdami byli dziennikarze😘

W ten sposób rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące braku zdjęć gwiazd na promocji cateringu MRM Food. Przekonują Was te wyjaśnienia?

Zobacz takżeNie wszystkie muszą zakładać szpilki... Zobacz, ile wzrostu mają polskie gwiazdy

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś dzień pełen wrażeń. 😀Rozpoczęłam go od śniadania prasowego mojego cateringu @mrm_food_catering_dietetyczny oraz porcelany Hampton by Małgorzata Rozenek-Majdan, która powstała we współpracy z @sweetlivinghomeinspirations ❤️ Cały event odbył się w przepięknych wnętrzach @sweetlivinghomeinspirations. Założycielki sweet living Kasia i Małgosia wraz z moją ekipą zadbały o każdy szczegół wydarzenia. Pyszne i zdrowe dania, podaliśmy na mojej autorskiej porcelanie Hampton by Małgorzata Rozenek-Majdan.🍽 Przy tworzeniu wydarzenia w szczególności zależało mi na kameralnej atmosferze, dzięki której każdy mógł wziąć udział w naszej debacie na temat zdrowego żywienia moderowanej przez dietetyk Justynę Salamonowicz Gustaw. Zdecydowałam się na organizacje eventu zamkniętego, po to, by nie tracić edukacyjnego celu wydarzenia. Dziękuje Kasiu, Małgosiu, Anito za pomoc w organizacji tego spotkania😘 dziękuje Patrycji, Magdzie i Agacie, że znów miałyśmy okazje się spotkać. A niektóre portale, proszę: nie piszcie głupot tak łatwych do sprawdzenia. Chyba, że już oficjalnie przestaliście wspierać akcje #stophejt

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek w sukience Nudyess
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12