Castorama- pusty parking przed sklepem
East News
Newsy

Pracownik Castoramy w Warszawie zakażony koronawirusem! Czy miał kontakt z klientami?

Pracownik Castoramy został zakażony koronawirusem. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" mężczyzna jest pracownikiem marketu w Warszawie.

Pracownik Castoramy został zakażony koronawirusem. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" mężczyzna jest pracownikiem marketu w Warszawie. Zakażony pracownik pracował na magazynie i w przedświątecznym tygodniu - w poniedziałek - przestał przychodzić do pracy. Po kilku dniach wykryto u niego koronawirusa.

O sprawie został poinformowany sanepid, który zdecydował o objęciu kwarantanną pięciu innych pracowników Castoramy. Market nie został jednak zamknięty!

W którym sklepie pracuje mężczyzna zakażony koronawirusem?

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Pracownik Castoramy zakażony koronawirusem

Według doniesień "Gazety Wyborczej" mężczyzna u którego wykryto zakażenie koronawirusem pracuje w Castoramie przy al. Krakowskiej w Warszawie. Market budowlany nie został zamknięty, chociaż - jak twierdzi źródło gazety - zakażony mężczyzna miał mieć kontakt również z klientami. 

(...) on miał kontakt z bardzo wieloma pracownikami, także z innych działów, bo oni przychodzą do magazynu - przyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Wojciech Kasprzyk z NSZZ Solidarność Castorama Polska. 

Kwarantanną objęto jedynie pięciu współpracowników mężczyzny, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt - taką decyzję podjął sanepid. 

Po każdym zgłoszeniu rozpoczyna się dochodzenie epidemiologiczne. Inspektor ustala, z kim zakażony miał kontakt przed pojawieniem się objawów, ustala ryzyko przeniesienia zakażenia, zarówno na rodzinę, jak i na współpracowników i decyduje, kogo objąć kwarantanną, a kogo nadzorem – w "GW" wyjaśnia rzeczniczka prasowa mazowieckiej stacji sanitarno-epidemiologicznej. 

Zobacz także: Od dziś obowiązek noszenia maseczek! Ale w niektórych sytuacjach będziemy MUSIELI je zdjąć! Kiedy?

Pracownik Castoramy został zakażony koronawirusem.

Castorama- wózki sklepowe
East News

Koronawirus w zaledwie kilka miesięcy rozprzestrzenił się po całym świecie.

Koronawirus w Polsce
East News

Zobacz także
Dzieci nie wrócą do szkoły w tym roku?! Do kiedy szkoły będą zamknięte przez koronawirusa? Mamy komentarz

Dzieci nie wrócą do szkoły w tym roku?! Do kiedy szkoły będą zamknięte przez koronawirusa? Mamy komentarz

Bosh opracował super szybki test na koronawirusa. Wynik w mniej niż 2,5 godziny

Polski test na koronawirusa ze 100% skutecznością! Kiedy trafi do szpitali?

 

East News
Newsy
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska

Czy w czasach pandemii koronawirusa w Polsce należy odwołać ślub? Jeśli tak - jak odzyskać zaliczki? Setki narzeczeństw ma ogromny problem - restauracje i lokale zamawiane są przecież na długie miesiące przed, podobnie jak fotografowie czy zespoły. Co na ten temat zdradzi naczelna ekspertka od ślubów  - Izabela Janachowska? Zobacz, co nam zdradziła podczas rozmowy live na Instagramie Party.pl!  Zobacz także:  Marzyła o skromnej sukni ślubnej, ale Janachowska namówiła ją na błysk. Efekt? Babcia popłakała się na widok wnuczki

Centrum Zdrowia Dziecka
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka! Czy pacjenci są bezpieczni?
Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Dyrektor Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" opublikował w sieci oświadczenie w którym poinformował, że u jednego z pracowników placówki wykryto koronawirusa!  Marek Migdał przyznał, że ustalono już z kim osoba zarażona miała kontakt. Wszyscy z bezpośredniego kontaktu są poddawane badaniom.  Szanowni Państwo, w dniu wczorajszym u jednego z pracowników naszego Instytutu rozpoznany został COVID-19. W związku z tym wdrożono działania epidemiologiczne.nUstalono listę kontaktów, osoby z bezpośredniego kontaktu poddawane są badaniom. O sprawie powiadomiony jest sanepid. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco. dr n.med. Marek Migdał Dyrektor Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie placówki medycznej.  Radio dla Ciebie, powołując się na Katarzynę Gardzińską z Centrum Zdrowia Dziecka, informuje, że placówka normalnie funkcjonuje.  Przypominamy, że do tej pory w Polsce wykryto już 251 zakażeń koronawirusem - w naszym kraju jest pięć ofiar śmiertelnych.  Zobacz także:  Grupa krwi a ryzyko zachorowania na koronawirusa! Osoby z którą grupą krwi są najbardziej narażone? Pracownik Centrum Zdrowia Dziecka zarażony koronawirusem.  

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News
Newsy
Nie żyje drugi ksiądz zarażony koronawirusem! Ośmiu kolejnych duchownych objętych kwarantanną 
Nie żyje drugi ksiądz zarażony koronawirusem! Ośmiu kolejnych duchownych objętych kwarantanną 

Zmarł drugi ksiądz zakażony koronawirusem. To ks. Roman Kopacz, proboszcz parafii Drwinia w woj. małopolskim. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci księdza. Zmarły miał kontakt z innymi księżmi. Aż ośmiu duchownych z dekanatu Uścice Solne objętych jest kwarantanną.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Nie żyje dziewiąta osoba zakażona koronawirusem. To ksiądz. Nie żyje drugi ksiądz zakażony koronawirusem  Ks. Roman Kopacz zmarł w wieku 59 lat. W chwili śmierci przebywał na kwarantannie domowej. Jak informuje gazetakrakowska.pl, w poniedziałek testy laboratoryjne potwierdziły, że jest zakażony koronawirusem, a we wtorek poczuł się gorzej. Niestety, nie udało się uratować pacjenta.  Z informacji od służb sanitarnych wynika, że zmarły kapłan był zarażony koronawirusem, natomiast nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci - mówi w rozmowie z "Gościem Niedzielnym" ks. Ryszard Nowak, rzecznik biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża. 14 marca kapłan miał kontakt z 8 innymi księżmi, którzy aktualnie przebywają na kwarantannie. Chodzi o duchownych z miejscowości: Cerekiew, Drwinia, Grobla, Niedzieliska, Okulice, Strzelce Wielkie, Szczurowa i Uście Solne.  Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Tarnowie wydał komunikat do wiernych, by w potrzebach duszpasterskich kontaktowali się telefonicznie.  Mieszkańcy parafii, których kapłani objęci zostali kwarantanną są zaniepokojeni.  Byłem na mszach w dwie kolejne niedziele: 15 i 22 marca, więc miałem dwie okazje do kontaktu z księdzem, ponieważ przyjmowałem komunię. Nie mam żadnych objawów, ale pozostanę w kwarantannie domowej, żeby nikogo nie zarazić - mówi portalowi gazetakrakowska.pl Zbigniew Bachmiński, sołtys Cerekwi, czyli parafii, w której jeden z...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner