Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Castorama- pusty parking przed sklepem
East News
Newsy

Pracownik Castoramy w Warszawie zakażony koronawirusem! Czy miał kontakt z klientami?

Pracownik Castoramy został zakażony koronawirusem. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" mężczyzna jest pracownikiem marketu w Warszawie.

Pracownik Castoramy został zakażony koronawirusem. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" mężczyzna jest pracownikiem marketu w Warszawie. Zakażony pracownik pracował na magazynie i w przedświątecznym tygodniu - w poniedziałek - przestał przychodzić do pracy. Po kilku dniach wykryto u niego koronawirusa.

O sprawie został poinformowany sanepid, który zdecydował o objęciu kwarantanną pięciu innych pracowników Castoramy. Market nie został jednak zamknięty!

W którym sklepie pracuje mężczyzna zakażony koronawirusem?

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Pracownik Castoramy zakażony koronawirusem

Według doniesień "Gazety Wyborczej" mężczyzna u którego wykryto zakażenie koronawirusem pracuje w Castoramie przy al. Krakowskiej w Warszawie. Market budowlany nie został zamknięty, chociaż - jak twierdzi źródło gazety - zakażony mężczyzna miał mieć kontakt również z klientami. 

(...) on miał kontakt z bardzo wieloma pracownikami, także z innych działów, bo oni przychodzą do magazynu - przyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Wojciech Kasprzyk z NSZZ Solidarność Castorama Polska. 

Kwarantanną objęto jedynie pięciu współpracowników mężczyzny, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt - taką decyzję podjął sanepid. 

Po każdym zgłoszeniu rozpoczyna się dochodzenie epidemiologiczne. Inspektor ustala, z kim zakażony miał kontakt przed pojawieniem się objawów, ustala ryzyko przeniesienia zakażenia, zarówno na rodzinę, jak i na współpracowników i decyduje, kogo objąć kwarantanną, a kogo nadzorem – w "GW" wyjaśnia rzeczniczka prasowa mazowieckiej stacji sanitarno-epidemiologicznej. 

Zobacz także: Od dziś obowiązek noszenia maseczek! Ale w niektórych sytuacjach będziemy MUSIELI je zdjąć! Kiedy?

Pracownik Castoramy został zakażony koronawirusem.

Castorama- wózki sklepowe
East News

Koronawirus w zaledwie kilka miesięcy rozprzestrzenił się po całym świecie.

Koronawirus w Polsce
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska

Czy w czasach pandemii koronawirusa w Polsce należy odwołać ślub? Jeśli tak - jak odzyskać zaliczki? Setki narzeczeństw ma ogromny problem - restauracje i lokale zamawiane są przecież na długie miesiące przed, podobnie jak fotografowie czy zespoły. Co na ten temat zdradzi naczelna ekspertka od ślubów  - Izabela Janachowska? Zobacz, co nam zdradziła podczas rozmowy live na Instagramie Party.pl!  Zobacz także:  Marzyła o skromnej sukni ślubnej, ale Janachowska namówiła ją na błysk. Efekt? Babcia popłakała się na widok wnuczki

Centrum Zdrowia Dziecka
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka! Czy pacjenci są bezpieczni?
Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Dyrektor Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" opublikował w sieci oświadczenie w którym poinformował, że u jednego z pracowników placówki wykryto koronawirusa!  Marek Migdał przyznał, że ustalono już z kim osoba zarażona miała kontakt. Wszyscy z bezpośredniego kontaktu są poddawane badaniom.  Szanowni Państwo, w dniu wczorajszym u jednego z pracowników naszego Instytutu rozpoznany został COVID-19. W związku z tym wdrożono działania epidemiologiczne.nUstalono listę kontaktów, osoby z bezpośredniego kontaktu poddawane są badaniom. O sprawie powiadomiony jest sanepid. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco. dr n.med. Marek Migdał Dyrektor Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie placówki medycznej.  Radio dla Ciebie, powołując się na Katarzynę Gardzińską z Centrum Zdrowia Dziecka, informuje, że placówka normalnie funkcjonuje.  Przypominamy, że do tej pory w Polsce wykryto już 251 zakażeń koronawirusem - w naszym kraju jest pięć ofiar śmiertelnych.  Zobacz także:  Grupa krwi a ryzyko zachorowania na koronawirusa! Osoby z którą grupą krwi są najbardziej narażone? Pracownik Centrum Zdrowia Dziecka zarażony koronawirusem.  

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News
Newsy
Nie żyje drugi ksiądz zarażony koronawirusem! Ośmiu kolejnych duchownych objętych kwarantanną 

Zmarł drugi ksiądz zakażony koronawirusem. To ks. Roman Kopacz, proboszcz parafii Drwinia w woj. małopolskim. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci księdza. Zmarły miał kontakt z innymi księżmi. Aż ośmiu duchownych z dekanatu Uścice Solne objętych jest kwarantanną.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Nie żyje dziewiąta osoba zakażona koronawirusem. To ksiądz. Nie żyje drugi ksiądz zakażony koronawirusem  Ks. Roman Kopacz zmarł w wieku 59 lat. W chwili śmierci przebywał na kwarantannie domowej. Jak informuje gazetakrakowska.pl, w poniedziałek testy laboratoryjne potwierdziły, że jest zakażony koronawirusem, a we wtorek poczuł się gorzej. Niestety, nie udało się uratować pacjenta.  Z informacji od służb sanitarnych wynika, że zmarły kapłan był zarażony koronawirusem, natomiast nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci - mówi w rozmowie z "Gościem Niedzielnym" ks. Ryszard Nowak, rzecznik biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża. 14 marca kapłan miał kontakt z 8 innymi księżmi, którzy aktualnie przebywają na kwarantannie. Chodzi o duchownych z miejscowości: Cerekiew, Drwinia, Grobla, Niedzieliska, Okulice, Strzelce Wielkie, Szczurowa i Uście Solne.  Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Tarnowie wydał komunikat do wiernych, by w potrzebach duszpasterskich kontaktowali się telefonicznie.  Mieszkańcy parafii, których kapłani objęci zostali kwarantanną są zaniepokojeni.  Byłem na mszach w dwie kolejne niedziele: 15 i 22 marca, więc miałem dwie okazje do kontaktu z księdzem, ponieważ przyjmowałem komunię. Nie mam żadnych objawów, ale pozostanę w kwarantannie domowej, żeby nikogo nie zarazić - mówi portalowi gazetakrakowska.pl Zbigniew Bachmiński, sołtys Cerekwi, czyli parafii, w której jeden z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner