Lekarze TVN
ONS

Poznaj gwiazdy nowego serialu TVN: "Lekarze"

Lekarze TVN
ONS

TVN wyprodukował kolejny serial - „Lekarze”. Tym razem akcja rozgrywać się będzie w szpitalu, gdzie główne role należą, jak można się domyślić z tytułu do lekarzy.

Na konferencji prasowej promującej serial pojawił się aktorki, które będziemy mogli oglądać na ekranie. A wśród nich m.in. Danuta Stenka. Aktorka miała na sobie koktajlową sukienkę w kwiatowym wzorem. Wyglądała w niej elegancko i z klasą, zresztą jak zwykle.

Magdalena Różczka postawiła na popularny ostatnio model sukienki, który działa cuda. Czarno-biała kreacja z obłymi przejściami kolorystycznymi wyszczupla talię i uwydatnia to co trzeba. Sukienki w podobnym tylu, projektu Stelli McCartney nosiły już m.in. Kate Winslet i Nieves Alvarez.

Katarzyna Bujakiewicz wybrała na tę okazję czarną sukienkę z opadającymi ramionami. Niestety kreacje tego typu były modne kilka lat temu.
Agnieszka Wiedlocha jako jedyna na konferencji prasowej pojawiła się w iście casualowym, niemal młodzieżowym looku. Luźny T-shirt, dżinsowe szorty i niewysokie koturny to świetny zestaw na koniec lata.

Więcej zdjęć z konferencji znajdziecie poniżej w naszej galerii:
 

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06