Ostatni mecz w kadrze Artura Boruca - jak go pożegnali?

Artur Boruc nie krył łez schodząc z boiska! Przeżyjmy to jeszcze raz - ZDJĘCIA + WIDEO

Było bardzo uroczyście
Lewandowscy, Marina, Boruc na trybunach na meczu Polska Urugwaj
Newsy
Mecz Polska - Urugwaj: Piękne pożegnanie Boruca! Lewandowscy, Marina, Boruc na trybunach!

Zobacz ZDJĘCIA

Artur Boruc - ostatni mecz w reprezentacji
Newsy
Artur Boruc kończy karierę w polskiej reprezentacji! Co wydarzy się dziś w 44. minucie meczu? To będzie niezwykłe!
Newsy
Zaskakujące wyniki oglądalności meczu Polska-Urugwaj! Ile osób oglądało pożegnanie Boruca?

Artur Boruc zakończył karierę w reprezentacji Polski. W piątek (10.11.2017) bramkarz rozegrał swój ostatni mecz z orzełkiem na piersi. Boruc zagrał 44. minuty towarzyskiego spotkania z Urugwajem, a następnie został pożegnany owacjami kibiców. Nie zabrało łez wzruszenia, gorącego pożegnania i podziękowań dla Artura Boruca. I choć samo spotkanie nie należało do najciekawszych, nie tylko ze względu na brak leczącego kontuzję uda Roberta Lewandowskiego, ale również bezbramkowy remis, to mecz był hitem! Mamy wyniki oglądalności pożegnalnego występu  Artura Boruca.   Zobacz też:  Artur Boruc nie krył łez schodząc z boiska! Przeżyjmy to jeszcze raz - ZDJĘCIA + WIDEO   Wyniki oglądalności meczu Polska-Urugwaj   Mecz Polska-Urugwaj, transmitowany przez TVP 1 oraz TVP Sport, obejrzało 6,2 mln widzów. Udziały Telewizji Polskiej w rynku wyniosły 38%, co dało TVP pozycję lidera w tym czasie antenowym. Spotkanie towarzyskie w ramach eliminacji do Mundialu 2018 było 65. i ostatnim wybitnego bramkarza w polskiej reprezentacji, Artura Boruca. Kolejny mecz polskiej kadry już dziś, tj. poniedziałek (13.11.2017). Polska zagra towarzysko z Meksykiem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie pokazywane na antenie TVP1.   Polecamy:  Artur Boruc kończy karierę w kadrze! Stylowy bramkarz inspirował grą na boisku i... doborem fryzur ;)   Artur Boruc pożegnał się z kadrą narodową. Bramkarz nie krył łez wzruszenia.