Dramat młodej gwiazdy Nicole Bogdanowicz

Dramat w rodzinie młodej gwiazdy serialu "Przyjaciółki", Nicole Bogdanowicz! Potrzebuje wsparcia!

Dramat młodej gwiazdy Nicole Bogdanowicz

 

Prawdziwe nieszczęście w domu gwiazdy serialu "Przyjaciółki". A mowa o Nicole Bogdanowicz, serialowej Julce. Jak donosi "Rewia" w jej domu pod Warszawą, w którym mieszka z tatą i bratem, wybuchł pożar. Ojciec młodej aktorki wylądował poparzony w szpitalu. Nicole musi teraz zajmować się bratem. Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciół.

 

Największym jest dla niej serialowa mama czyli Magdalena Stużyńska. Kiedy aktorka dowiedziała się o nieszczęściu Nicole, od razu zaproponowała jej pomoc:

Magda natychmiast zadzwoniła do Nicole, żeby dodać jej otuchy. Powiedziała, że może na nią liczyć, gdyby tylko potrzebowała pomocy - czytamy w Rewii. 

Panie od 6 lat grają razem w "Przyjaciółkach", zdążyły się zaprzyjaźnić. Mówi się, że Magda jest jej bratnią duszą i mimo, że dzieli je kilkanaście lat, mają ze sobą wiele wspólnego.

 

Nicole nie opowiada o swoim dramacie. To dla niej bardzo bolesne doświadczenie. Wolałaby również, żeby z tego powodu nie stało się o niej głośno. Chce w spokoju zająć się rodziną i dojść do siebie po tej traumie. Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży. Życzymy jej dużo wytrwałości! 

 

Zobacz: Horror w życiu Anki z „Przyjaciółek”. Nie uwierzysz, z czym będzie musiała się zmierzyć

 

Dramat młodej gwiazdy Nicole Bogdanowicz

Nicole Bogdanowicz na bankiecie serialu "Przyjaciółki"
Akpa

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41