Popek: Parę dni temu kupiliśmy wózek. To znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko Popek
EOS
1/4
EOS

 

Popek ma powody do radości! Niedawno raper po raz kolejny został ojcem! Jego upragniony synek przyszedł na świat 1 sierpnia. Artystka co prawda nie może do końca zaliczyć tej nocy do udanej, ponieważ gdy pędził do szpitala, miał wypadek. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Popek mógł wziąć w ramiona swojego ukochanego syna. Muzyk postanowił pochwalić się nim również na Instagramie. Popek Monster opublikował tam zdjęcie, na którym widać, jak karmi chłopca. Co więcej muzyk zdradził także imię synka. Czy nazwał go Romeo, tak jak zapowiadał przed naszymi kamerami? Zobaczcie galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Kontrowersyjny raper pokazał córkę - spore zaskoczenie!

2/4
Popek: Parę dni temu kupiliśmy wózek. To znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko
Instagram

 

Popek od początku był mocno zaangażowany w ciążę swojej ukochanej. Jeszcze gdy występował w "Tańcu z gwiazdami", często podkreślał, że niebawem zostanie tatą. Na kilka tygodni przed porodem udało im się skompletować wyprawkę. Popek dumnie chwalił się zakupami w internecie. Teraz mogą spokojnie cieszyć się swoim szczęściem. Widać, że Paweł Mikołajuw (bo tak naprawdę nazywa się Popek) świetnie sprawdza się w roli ojca. Wystarczy spojrzeć, jak czule opiekuje się synkiem. Zobaczcie kolejne zdjęcie i przekonajcie się sami!

 

Zobacz także: "Zakochałem się w mojej córce tak samo, jak w muzyce!" Popek o sile rodziny

3/4
Instagram

 

Popek pochwalił się na Instagramie zdjęciem zrobionym podczas karmienia małego szkraba. Musimy przyznać, że ten widok jest naprawdę rozczulający! Co więcej, Popek zdradził również, że jego syn otrzymał imię Borys. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno raper miał całkiem inny pomysł na to, jak nazwać swojego syna.

 

- Na pewno siądziemy w trójkę i to przedyskutujemy. Może córka nada bratu imię. Zobaczymy. My jesteśmy bezradni. Jest ich za dużo i wszystkie są fajne. Ja chciałem Romeo, ale Kasi się to imię nie podoba. Bo jeśli okaże się tak szkaradny jak jego ojciec, to Romeo nie będzie pasować. Chociaż ja na swój sposób też jestem przystojny - mówił jeszcze niedawno Popek w rozmowie z party.pl.

4/4
Popek

 

Szczęśliwemu tacie składamy szczere gratulacje! Niech syn chowa się zdrowo! :)

Więcej na temat Popek