Płyty roku Halo tu ziemia - Natalia Kukulska Marina - On my way Kortez - Mój dom Sound'n'Grace - Życzenia
Płyty roku
1/9
Płyty roku

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Jeśli musisz sprawić podarunek komuś, kto jest melomanem, podaruj mu... album polskiego artysty! Najciekawsze propozycje ostatnich miesięcy znajdziecie w naszej galerii. Od popu przez alternatywę do elektroniki - masz w czym wybierać. To na pewno będzie udany prezent lub dodatek do prezentu ;)

Zobacz także: 

2/9
Halo tu ziemia - Natalia Kukulska

Natalia Kukulska wróciła ze świetną płytą "Halo tu Ziemia", z której pochodzą m.in. tytułowy singiel oraz "Kobieta". Mieszanka elektroniki i popu na najwyższym poziomie, brawo Natalia!

"Ten album jest w moim życiu przełomowy. Nie lubię wielkich słów i kategorycznych stwierdzeń, ale moment, w którym powstawała ta płyta, był wyjątkowy. Metafizyka" - mówiła Natalia Kukulska o albumie. 

CENA: ok 31,19 zł

3/9
Marina - On my way

Na nowy album Mariny czekaliśmy 6 lat! Na szczęście „On My Way” jest dopieszczony do perfekcji pod względem produkcji! 

Ten album nazwałabym taką podróżą muzyczną. „On My Way” to płyta momentami wzniosła i silna, a innym razem krucha i melancholijna, jeszcze innym razem sensualna, z elementami modern R&B przeistacza się w hause’owe brzmienia.  Jednak przeważają na niej brzmienia z gatunku electro pop. Każdy znajdzie tam coś dla siebie…” – powiedziała MaRina

Cena: ok. 26 zł! 

4/9
Kortez - Mój dom

"Mój dom" to obrazowa, osadzona w czterech ścianach i 9 aktach historia rozpadu związku - czytamy na stronie Empiku. Rzeczywiście tak jest, płyta jest niezwykle poruszająca! Momentami liryczna, momentami gorzka... Sztos!

CENA: ok. 34 zł. 

5/9
Sound'n'Grace - Życzenia

Najpopularniejszy chór w Polsce wydał kolejną, baaardzo przebojową płytę, która genialnie sprawdzi się np. w aucie! Na albumie znalazł się m.in. hit "Sto" oraz "Idealnie". Musicie ją mieć ;)

Cena: ok. 35 zł 

6/9
Maryla Rodowicz - Ach świecie

Królowa wraca na tron! Płytą "Ach świecie" Maryla Rodowicz udowodniła, że ciągle jest w genialnej formie, nie tylko wokalnej. Nowe utwory gwiazdy są bardzo osobiste i głębokie. Artystka zabranie nas w melancholijną i osobistą podróż!

Płyta kojarzy mi się ze stresem. Czy radio zagra? Czy Empiki to zamówią? Czy ludzie kupią? Na którym miejscu wyląduje na OLiSie? Po co mi to? Przecież i tak gram koncerty, na których ludzie domagają się starych hitów" – mówiła artystka. 

Cena: ok. 35 zł. 

7/9
Artur Sikorski - Okrąg

Coś dla młodszego pokolenia! Okrąg” to debiutancki album Artura Sikorskiego, który rozpoczyna solowy rozdział w swojej karierze muzycznej. Niezmiennym elementem w twórczości Artura  jest jego gitara, która wyraźnie odznacza się w większości hitowych utworów! Album promują single: „Będę Walczył oraz „Ogień” nagrany z Sylwia Przybysz.

Cena: ok. 35 zł. 

8/9
Ania Dąbrowska - The Best OF

"Nigdy więcej nie tańcz ze mną...", "Charlie charlie", "W spodniach czy w sukience", "Porady na zdrady" i masa innych utworów znalazła się na bardzo przebojowej płycie "The Best Of" Ani Dąbrowskiej. Plus oczywiście najnowszy singiel "Z Tobą nie umiem wygrać". Baaardzo polecamy!

Cena: ok. 36 zł. 

9/9
Sylwia Lipka - Fala

Sylwia Lipka to jedna z najpopularniejszych autorek młodego pokolenia. "Fala" to już jej drugi album:

"Dlaczego "Fala"? Woda jest moją słabością, ponieważ nie potrafię pływać i topiłam się w morzu, kiedy byłam małą dziewczynką. Do dzisiaj bardzo boje się wody i ten album jest moim spójnikiem z morzem, który mimo złych doświadczeń jest moim ulubionym miejscem na świecie. W każdej piosence zawarłam przynajmniej jedno słowo kojarzące się z wodą, łzami, oceanem, morzem czy rzeką" – mówi Sylwia Lipka

Dla nastolatek prezent w sam raz!

Cena: ok. 39 zł. 

Więcej na temat prezenty na swieta prezenty