Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nasz nowy dom
Newsy

Będą nowe odcinki "Nasz nowy dom"? Powstaną w trakcie pandemii koronawirusa? Jest komentarz Katarzyny Dowbor

Powstaną nowe odcinki programu "Nasz nowy dom"?

Powstaną nowe odcinki programu "Nasz nowy dom"? Katarzyna Dowbor w rozmowie z mediami zdradziła plany Polsatu! Czy wkrótce prowadząca i ekipa remontowa wrócą na plan? W związku z pandemią koronawiusa władze stacji już kilka tygodni temu odwołały nagrania wielu programów i seriali. Polsat przerwał m.in. "Taniec z Gwiazdami",  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy właśnie "Nasz nowy dom". Teraz jednak okazuje się, że hit prowadzony przez Katarzynę Dowbor najprawdopodobniej już wkrótce zostanie wznowiony! Sprawdźcie, co powiedziała gwiazda Polsatu!

"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

Katarzyna Dowbor wraca do pracy na planie "Naszego nowego domu"

Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że najprawdopodobniej już wkrótce, pomimo pandemii koronawirusa, wróci na plan programu "Nasz nowy dom". Skąd taka decyzja? 

Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, ale nie chcemy odkładać tego. Każdy tydzień, dwa, trzy tygodnie powoduje, że ludzie mieszkają nadal w tragicznych warunkach o tyle dłużej- przyznała Katarzyna Dowbor. 

Według doniesień portalu ekipa programu otrzymała już informacje o planowanym wznowieniu zdjęć. Nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpoczną się nagrania nowych odcinków "Naszego nowego domu", jednak jak zapewnia Katarzyna Dowbor na planie programu zostaną zachowane wszelkie środki ostrożności. 

To będzie kręcone zupełnie inaczej. Pełne zabezpieczenie: maski, rękawice i różne inne rzeczy. Dezynfekcja domów. Wszelkie obowiązujące obostrzenia będą stosowane. Nie możemy się wygłupiać. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo rodzin, ale zdrowie naszych chłopaków z budowy i ekipy filmowej. Myślimy, jak to zrobić mądrze- plejada.pl cytuje prowadzącą "Nasz nowy dom".

Czekacie na nowe odcinku "Naszego nowego domu"? Myślicie, że wkrótce zobaczymy nowe odcinki programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor?

Zobacz także: W programie „Nasz nowy dom” pomaga biednym rodzinom, nam Katarzyna Dowbor zdradza, jaki ma nowy pomysł na siebie

Producenci planują powrót na plan "Naszego nowego domu".

Facebook

Katarzyna Dowbor zapewniła, że w programie zostaną zachowane wszelkie środki ostrożności.

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Dowbor o wnuczkach
Newsy
Katarzyna Dowbor o Janince i Helence! Zdradziła, jakie naprawdę są jej wnuczki! ;)
Katarzyna Dowbor o Janince i Helence! Zdradziła, jakie naprawdę są jej wnuczki! ;)

Katarzyna Dowbor opowiedziała nam o swojej najnowszej książce, w której jedną z bohaterek jest jej wnuczka, Janinka! Dziennikarka i prowadząca program "Nasz nowy dom" w rozmowie z Party.pl zdradziła, co znajdziemy w książce dla dzieci "Czary na komary", którą napisała razem z Marcinem Koziołem. Przy okazji Katarzyna Dowbor opowiedziała nam o swojej najmłodszej wnuczce,  która przyszła na świat zaledwie trzy miesiące temu. Co powiedziała o córeczce Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Jakim dzieckiem jest mała Helenka? Posłuchajcie, co zdradziła nam dumna babcia!   Więcej tutaj:  Rodzeństwo bez rywalizacji - porady jak wychowywać dzieci   Zobacz także:  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili pokój dla dziecka! Pomogła babcia: "Uwielbiam dekorować"   Więcej:  Jaki prezent dla noworodka   Zobacz koniecznie:  Co kupić chłopcu na komunię?   Katarzyba Dowbor opowiedziała nam o swoich wnuczkach.

Powrót programów
Newsy
Gwiazdy wracają na plan! Rząd odmraża gospodarkę, a telewizje popularne programy! Zobaczcie które
Stacje telewizyjne zdecydowały się na powrót niektórych formatów! Jakie programy zobaczymy w najbliższym czasie?

Rząd zdejmuje kolejne obostrzenia i odmraża gospodarkę, a stacje telewizyjne powoli zapowiadają powroty na plan zdjęciowy popularnych programów. Okazuje się, że już niebawem wróci show „ Jaka to melodia ?”, którego produkcja została niedawno wstrzymana decyzją TVP przez zagrożenie związane z koronawirusem . Na jakich zasadach program wróci na antenę stacji? Czy publiczność weźmie w nim udział? Kolejnym programem, który zaczyna nagrywanie nowych odcinków jest „ Nasz nowy dom ”. Czy to już koniec tej listy? Zobaczcie… "Jaka to melodia?" wraca na antenę TVP Powrót programu "Jaka to melodia?" zapowiedział w mediach społecznościowych prowadzący, Rafał Brzozowski, pisząc: Kochani 🖤 Już niebawem 🖤🎤 - czytamy na koncie  Rafała Brzozowskiego. Te informacje potwierdziła też Agnieszka Lenart, szefowa działu PR TVP w rozmowie z plejada.pl: Tak, program wznowił zdjęcia, oczywiście bez publiczności i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii  Okazuje się, że program będzie nagrywany bez udziału publiczności, a ekipa otrzyma maseczki ochronne i przyłbice, aby zachować maksymalne bezpieczeństwo. Wznowienie programu "Nasz nowy dom"! Jak informuje "Radio Zet" do pracy nad kolejnymi odcinkami planuje wrócić też ekipa programu "Nasz nowy dom" razem z prowadzącą, Katarzyną Dowbor.  Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności - powiedziała Katarzyna Dowbor.  To dopiero początek decyzji stacji o powrocie ekip programów i seriali do pracy! Być może za kilka dni ta lista się wydłuży!...

Nasz nowy dom
Newsy
Przed nami wyjątkowy odcinek "Nasz nowy dom"! Ale uwaga - ważna zmiana
Już dziś wieczorem Polsat wyemituje 200. odcinek programu "Nasz nowy dom"!

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje 200. odcinek programu "Nasz nowy dom"! W jubileuszej odsłonie hitu Polsatu zobaczymy poruszającą historię pani Katarzyny i jej syna Adama, którzy mieszkają w tragicznych warunkach, bez łazienki i toalety. Na szczęście z pomocą przyjdzie Katarzyna Dowbor  i jej ekipa, która wyremontuje dom bohaterów jubileuszowego odcinka programu "Nasz nowy dom"! Jubileuszowy odcinek "Naszego Nowego Domu" "Nasz nowy dom" już od kilku lat jest jednym z największych hitów Polsatu. Program prowadzi uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor, która razem ze swoją ekipą projektantów i budowlańców remontuje domy i mieszkania potrzebującym. W każdym odcinku poznajemy nowych bohaterów i ich poruszające historie, a ich domy przechodzą prawdziwą metamorfozę. Do tej pory Polsat wyemitował 199. odcinków "Naszego nowego domu", a już dziś wieczorem (w czwartek 24 września) zobaczymy jubileuszowy 200. odcinek programu! Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa pojadą do wsi Prusy w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Katarzyna i jej syn Adam. Mąż pani Katarzyny zmarł niedawno z powodu nowotworu mózgu osieracając rodzinę. Dwoje naszych bohatrów mieszka w domu złożonym z dwóch pomieszczeń - kuchnii i pokoju. Nie ma łazienki ani toalety. Budynek obity jest papą, która nie izoluje przed zimnem a dach pokryty jest eternitem. W dodatku zdezolowany system ogrzewania pogarsza stan domu z roku na rok. Ekipa „Naszego Nowego Domu” zrobi wszystko, by na uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach rodziny - czytamy na Instagramie. W sieci pojawił się zwiastun jubileuszowego odcinka "Naszego nowego domu". Producenci programu poinformowali przy okazji, że 200. odsłona programu zostanie wyemitowana o innej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner