Nasz nowy dom

Będą nowe odcinki "Nasz nowy dom"? Powstaną w trakcie pandemii koronawirusa? Jest komentarz Katarzyny Dowbor

Nasz nowy dom

Powstaną nowe odcinki programu "Nasz nowy dom"? Katarzyna Dowbor w rozmowie z mediami zdradziła plany Polsatu! Czy wkrótce prowadząca i ekipa remontowa wrócą na plan? W związku z pandemią koronawiusa władze stacji już kilka tygodni temu odwołały nagrania wielu programów i seriali. Polsat przerwał m.in. "Taniec z Gwiazdami",  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy właśnie "Nasz nowy dom". Teraz jednak okazuje się, że hit prowadzony przez Katarzynę Dowbor najprawdopodobniej już wkrótce zostanie wznowiony! Sprawdźcie, co powiedziała gwiazda Polsatu!

Katarzyna Dowbor wraca do pracy na planie "Naszego nowego domu"

Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że najprawdopodobniej już wkrótce, pomimo pandemii koronawirusa, wróci na plan programu "Nasz nowy dom". Skąd taka decyzja? 

Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności, ale nie chcemy odkładać tego. Każdy tydzień, dwa, trzy tygodnie powoduje, że ludzie mieszkają nadal w tragicznych warunkach o tyle dłużej- przyznała Katarzyna Dowbor. 

Według doniesień portalu ekipa programu otrzymała już informacje o planowanym wznowieniu zdjęć. Nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpoczną się nagrania nowych odcinków "Naszego nowego domu", jednak jak zapewnia Katarzyna Dowbor na planie programu zostaną zachowane wszelkie środki ostrożności. 

To będzie kręcone zupełnie inaczej. Pełne zabezpieczenie: maski, rękawice i różne inne rzeczy. Dezynfekcja domów. Wszelkie obowiązujące obostrzenia będą stosowane. Nie możemy się wygłupiać. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo rodzin, ale zdrowie naszych chłopaków z budowy i ekipy filmowej. Myślimy, jak to zrobić mądrze- plejada.pl cytuje prowadzącą "Nasz nowy dom".

Czekacie na nowe odcinku "Naszego nowego domu"? Myślicie, że wkrótce zobaczymy nowe odcinki programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor?

Zobacz także: W programie „Nasz nowy dom” pomaga biednym rodzinom, nam Katarzyna Dowbor zdradza, jaki ma nowy pomysł na siebie

Producenci planują powrót na plan "Naszego nowego domu".

Facebook

Katarzyna Dowbor zapewniła, że w programie zostaną zachowane wszelkie środki ostrożności.

East News

 

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11