Marina Łuczenko-Szczęsna pozuje w oryginalnych spodniach w napisy Jessica Ziółek / Milik Sara Boruc w szarej marynarce Julia Nowak, dziewczyna Jana Bednarka Dominika Grosicka
wags
Eastnews

Ostatni wywiad Mariny Łuczenko-Szczęsnej wywołał wielką dyskusję w kraju. Żona Wojtka Szczęsnego wyznała, że nie idzie na wybory parlamentarne, które odbędą się 13 października 2019 roku. Piosenkarka w rozmowie z Pudelkiem.pl powiedziała, że nie interesuje się polityką, a co za tym idzie, nie miesza się w nią. Zapytaliśmy inne żony i partnerki piłkarzy, czy mają takie same zdanie na ten temat! Okazuje się, że gwiazdy wybierają się w niedzielę głosować, bo uważają to za swój obowiązek! Które z WAGs idą oddać swój głos? 

1/6
Marina Łuczenko-Szczęsna pozuje w oryginalnych spodniach w napisy
ONS.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna nie wybiera się na wybory parlamentarne 13 października. W rozmowie z dziennikarzem z Pudelek.pl piosenkarka wyznała, że nie będzie jej w tym czasie w Polsce i nie ma zamiaru głosować. Wypowiedź gwiazdy mocno zszokowała Polaków, tym bardziej, że gwiazda dodała, że jako artystka nie miesza się w politykę. Warto zauważyć, że Marina, która będzie w tym czasie we Włoszech, mogła skorzystać z głosowania poza krajem, jednak tego nie uczyniła. 

Ja się nie interesuję polityką (...) . Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku - powiedziała. 

Zobacz także: Marina najadła się strachu na imprezie! Ten wypadek wyglądał naprawdę groźnie

2/6
Jessica Ziółek / Milik
EastNews

Narzeczona Arkadiusza Milika, Jessica Ziółek ma całkiem inne zdanie na ten temat. Przyszła żona sportowca uważa, że to jej obowiązek stawić się na wyborach i nie wyobraża sobie, aby mogło być inaczej. 

Głosowanie jest przywilejem demokracji i wolności, o którą walczyli nasi rodzice. Dla mnie jest to nie tylko przywilej ale obowiązek i nie ma to nic wspólnego z polityką. Zachęcam wszystkich do głosowania. Szczególnie my młodzi powinniśmy o tym pamiętać - powiedziała nam Jessica Ziółek.

3/6
Sara Boruc w szarej marynarce

13 października swój głos odda także Sara Boruc. Projektantka udostępniła u siebie na Instagramie plakat, który brzmiał "Idę na wybory".

4/6
Julia Nowak, dziewczyna Jana Bednarka
Instagram

Partnerka Jana Bednarka, Julia Nowak również wybiera się na wybory. 

- Znany czy nieznany, każdego z nas głos jest tak samo ważny. Zawsze chodzę na wybory. Czuję, że jest to mój obowiązek. Liczę na to, że siła jest w młodych.. Choć wiem, że często ludzie mówią, że nie mają czasu, nie są na miejscu itd. to mamy możliwość składania wniosków! Tylko od nas zależy w jakiej Polsce będziemy żyć. Mamy takie szczęście, że żyjemy w czasach, gdy nie musimy cierpieć za naszą Ojczyznę jak nasze babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie. Wystarczy się zaangażować i iść na wybory. Tylko tyle i aż tyle! - powiedziała nam Julka. 

5/6
Dominika Grosicka
Eastnews

Żona Kamila Grosickiego, Dominika Grosicka również idzie na wybory!

Oczywiście, że idę - powiedziała nam krótko wizażystka.

6/6
Dominika grosicka i Anna Peszko
instagram

Zapytaliśmy inne WAGs m.in. Paulinę Piątek, Martę Glik czy Annę Peszko czy idą na wybory. Na odpowiedzi wciąż czekamy. 

Warto dodać, że do głosowania zachęcają setki gwiazd - m.in. Doda, Julia Wieniawa, Maja Ostaszewska, Dawid Kwiatkowski, Anita Sokołowska czy Dorota Wellman.