Newsy

Polskie gwiazdy w sportowym wydaniu

Czy bez tony makijażu i zabójczych kreacji są równie piękne?

W salonie Eurofirany w Centrum Handlowym Targówek odbyło się świąteczne spotkanie gwiazd z wychowankami Domu Dziecka numer 11.

Wśród gwiazd znalazły się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Anna Samusionek, Marina i Dorota Gardias. Celebrytki, które zazwyczaj dwoją się i troją by olśniewać na czerownym dywanie do wspólnego dekorowania bombek ubrały się dość skromnie.

Bluzy, dresowe spodnie, kalosze i buty na płaskim obcasie... Rzadko kiedy możemy podziwiać gwiazdy w sportowym wydaniu  z minimalną ilością makijażu, które jednocześnie chętnie pozują fotoreporterom!

Według starego porzekadła "ładnemu we wszystkim ładnie", ale czy sprawdza się to w przypadku naszych celebrytek? Oceńcie!

 

 

 

Zdzisława Sośnicka na scenie i Joanna Liszowska na imprezie
East News
Newsy
Występ Liszowskiej z "Aleją Gwiazd" podzielił internautów. Jak komentuje go sama Zdzisława Sośnicka?
Występ Liszowskiej z "Aleją Gwiazd" podzielił internautów. Jak komentuje go sama Zdzisława Sośnicka?

Zdzisława Sośnicka skomentowała występ Joanny Liszowskiej, która podczas jednej z oficjalnych imprez zaśpiewała jej wielki hit sprzed lat "Aleją gwiazd". Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zaledwie kilka dni temu pojawiła się na imprezie "Disco pod gwiazdami"- aktorka nie tylko poprowadziła koncert, ale również  zdecydowała się na nim zaśpiewać. Joanna Liszowska na scenie wykonała m.in. piosenkę "Aleją gwiazd", którą w przeszłości śpiewała Zdzisława Sośnicka. Występ Liszowskiej podzielił internautów, a teraz oceniła go również sama Zdzisława Sośnicka! Słynna artystka komentuje występ Joanny Liszowskiej Występ Joanny Liszowskiej podczas "Disco pod gwiazdami" podzielił internautów. Jedni byli zachwyceni głosem wokalistki, inni ostro ją krytykowali.  - masakra - Tego się nie da słuchać niestety. .. - Odezwali się znawcy śpiewu 🤣🤣🤣brawo fajny występ i tak dalej -  Bardzo fajnie zaśpiewane , negatywne komentarze poprzez zazdrość tutaj są zbędne!- sprzeczali się internauci na portalach społecznościowych.  Teraz całe zamieszanie postanowiła skomentować sama Zdzisława Sośnicka! Jak według wokalistki Joanna Liszowska poradziła sobie z jej wielkim hitem "Aleją gwiazd"? Słynna artystka stanęła w obronie młodszej koleżanki ze sceny.  Fantastycznie, że Joanna za to się wzięła, bo to wielka odwaga. To znaczy, że ona celuje wysoko. Cieszę się, że ktokolwiek się za to bierze- Zdzisława Sośnicka powiedziała w rozmowie z "Faktem". Artystka w wywiadzie dla dziennika przyznała, że piosenka "Aleją gwiazd" była wielkim wyzwaniem nawet dla niej samej. Jest genialna, ale nie jest to łatwy utwór. Jak go nagrywałam, to płuca mnie bolały. Trzeba było...

aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe
Newsy
Reżyser "Przyjaciółek" potwierdza koronawirusa u gwiazy serialu! "Jesteśmy przerażeni"
Reżyser "Przyjaciółek" potwierdza koronawirusa u gwiazy serialu! "Jesteśmy przerażeni"

Grzegorz Kuczeriszka potwierdził, że u gwiazdy  "Przyjaciółek" wykryto koronawirusa! "Rzeczpospolita" cytuje reżysera serialu, który przyznaje, że cała ekipa jest przerażona niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi aktorki. Grzegorz Kuczeriszka zwrócił uwagę, że niestety nie wszystkie gwiazdy występujące w "Przyjaciółkach" stosują wcześniej wyznaczone zasady bezpieczeństwa! Która aktorka została zakażona koronawirusem? Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zakażona koronawirusem W poniedziałej 13 lipca "Fakt" jako pierwszy poinformował, że prace na planie nowego sezonu zostały przerwane. Okazało się wówczas, że jedna z największych gwiazd serialu została zakażona koronawirusem.  Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa - zdradził informator dziennika. Teraz doniesienia mediów potwierdził sam Grzegorz Kuczeriszka, reżyser hitu Polsatu! Jak komentuje niepokojące doniesienia dotyczące jednej z gwiazd "Przyjaciółek"? Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa - "Rzeczpospolita" cytuje reżysera serialu. Teraz cała ekipa musi przejśc testy na obecność koronawirusa. Niestety, jeżeli...

Gwiazdy na premierze filmu "Banksterzy"
ONS.pl
Newsy
Gorąca impreza w zimny poniedziałek, czyli gwiazdy na premierze filmu "Banksterzy"! Kto przyszedł?
Gorąca impreza w zimny poniedziałek, czyli gwiazdy na premierze filmu "Banksterzy"! Kto przyszedł?

W trudnej pandemicznej rzeczywistości nie ma wielu takich imprez. W poniedziałkowy wieczór odbyła się w Warszawie premiera filmu "Banksterzy" w reżyserii Macieja Ziębińskiego. Event zgromadził plejadę gwiazd grających w tym filmie, ale nie tylko. Zobaczcie, kto przyszedł. Zobacz także:  O tacie, rodzinie, nowych filmach... Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie dla magazynu "Party" Premiera filmu "Banksterzy" Na premierze nie mogło zabraknąć grającego w filmie Antka Królikowskiego . Na uroczystość przyszedł oczywiście ze swoją dziewczyną - Joanną Opozdą. Zobaczcie jak wyglądali. Główną rolę żeńską gra w filmie Katarzyna Zawadzka. W "Banksterach" zobaczymy też naszego holywoodzkiego reprezentanta, Rafała Zawieruchę: Sporo zamieszania na ściance zrobił mocno odmieniony w związku z rolą Gierka Misiek Koterski , który na premierę przyszedł z Marcelą Leszczak: Wygląda na to, że trudne chwile mają już dawno za sobą: Jedną z gwiazd premiery była też Małgorzata Kożuchowska. Pięknie na ściance prezentowała się także Magdalena Lamparska. Jak Wam się podobają stylizacje gwiazd?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner