W dniach 26 - 28 maja odbywa się Polsat SuperHit Festiwal, a pierwszy dzień tego muzycznego święta rozpoczyna Koncert Platynowy. W gronie artystów, którzy wystąpią podczas pierwszego dnia festiwalu jest Julia Wieniawa. Artystka właśnie zjawiła się na ściance festiwalu z Nikodemem Rozbickim. Jak wypadała ta dwójka? Sami spójrzcie - od ich stylizacji trudno oderwać wzrok.

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na ściance

Julia Wieniawa zdążyła już udowodnić, że jest nie tylko świetną aktorką, ale także tancerką (dotarła do finału "Tańca z gwiazdami"), jak również wokalistką! Ostatnio Julia Wieniawa dała fantastyczny występ podczas Fryderyków 2023. Teraz przyszedł czas, aby podbić scenę w Sopocie.

Artystka na sopockiej scenie wystąpi razem z Maciejem Musiałowskim. Duet zaśpiewa podczas Koncertu Platynowego. Tymczasem Julia Wieniawa już zameldowała się na festiwalowej ściance - jej kreacja robi ogromne wrażenie. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także: Julia Wieniawa pochwaliła się salonem po metamorfozie: "To nie wygląda jak moja chata"

Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal wyglądała po prostu zjawiskowo. Gwiazda postawiła na przepiękną, długą suknię w kolorze butelkowej zieleni z efektownym rozcięciem. Całość uzupełniła o oryginalne szpilki w fioletowym kolorze.

Zobacz także
Piotr Matusewicz/East News

Zobacz także: Julia Wieniawa odsłoniła brzuch na konferencji prasowej. ZDJĘCIA

Reklama

Do pozującej na ściance Julii Wieniawy szybko dołączył również Nikodem Rozbicki. Aktor postawił z kolei na jasny garnitur, do którego dobrał... trampki! I jak Wam się podobają stylizacje tej dwójki? Zobaczcie więcej zdjęć!

Piotr Matusewicz/East News
Piotr Matusewicz/East News
Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama