Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Powstanie 6. edycja programu "Taniec z Gwiazdami"
ONS
Newsy

Będzie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami! Jaka jest decyzja Polsatu? Kto wystąpi?

Polsat planuje szóstą edycję programu "Taniec z Gwiazdami"! Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o przygotowaniach do kolejnej odsłony tanecznego show. Według portalu wirtualnemedia.pl, 6. edycja pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu.

 

Czy w programie pojawi się Sylwia Gliwa i Mikołaj Roznerski, którzy według naszych informacji są brani pod uwagę przez produkcję TzG? Kto wie, być może zatańczy również Agnieszka Więdłocha, która jak donosił Fakt, również otrzymała propozycję udziału w show Polsatu. Jedno jest pewne- dzięki kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami jesienią z pewnością nie zabraknie wielkich emocji!


Tymczasem jednak przed nami gorący finał 5. edycji TzG, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 maja. O Kryształową Kulę i tytuł najlepiej tańczącej pary będą walczyć Ela Romanowska i Rafał Maserak z Anią Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

 

Relację z finałowego odcinka Tańca z Gwiazdami będziecie mogli śledzić na Party.pl!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Paulina Sykut o romansach w Tańcu z Gwiazdami: "Wszystko da się wyczuć!" O kim mówi?

 

Powstanie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami.

Polsat podjął decyzję w sprawie tanecznego show.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Foremniak w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS
TV-Show
Polsat szykuje specjalną edycję TzG, a w niej największe gwiazdy show! Kogo chcecie w niej zobaczyć?
Taniec z Gwiazdami
TV-Show
W tym tygodniu finał "Tańca z Gwiazdami"! Powstanie kolejna edycja?
Powstanie jedenasta edycja programu "Taniec z Gwiazdami"? Czy taneczne show będzie kontynuowane? Władze Polsatu podjęły już decyzję!

Powstanie jedenasta edycja programu "Taniec z Gwiazdami"? Czy taneczne show będzie kontynuowane? Władze Polsatu podjęły już decyzję! Już w najbliższy piątek, 22 listopada, odbędzie się wielki finał jubileuszowej odsłony tanecznego show. Jak już wiemy, o Kryształową Kulę będą walczyć: Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Kto wygra dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami"? Tego dowiemy się już za kilka dni. Teraz fani proramu z pewnością zadają sobie pytanie, czy powstanie kolejna, jedenasta odsłona show! Jaka jest decyzja Polsatu?  Polsat planuje 11. edycję "Tańca z Gwiazdami" Chociaż dziesiąta edycja "Tańca z Gwiazdami" jeszcze się nie zakończyła, to stacja Polsat ponoć już podjęła decyzję w sprawie kolejnej odsłony show! I, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, powstanie jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami"! Taneczny hit Polsatu ma wrócić na antenę wiosną przyszłego roku. Według nieoficjalnych doniesień portalu nie zmieni się skład jury oraz prowadzących. Stacja już rozpoczęła poszukiwania uczestników do jedenastej edycji "TzG"!  Cieszycie się, że powstanie kolejna odsłona "Tańca z Gwiazdami"? Oglądacie taneczne show Polsatu?Napiszcie w komentarzach, kogo chcielibyście zobaczyć w nowej edycji "TzG"! Kto wie, być może na parkiecie zaprezentuje się gwiazda serialu "Zniewolona"? Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance"?! Gdzie zatańczy gwiazda "Zniewolonej" Powstanie kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami".    Show wróci na antenę Polsatu już wiosną 2020 roku.  

Ile osób oglądało ostatnią edycją "Tańca z Gwiazdami"?
ONS
TV-Show
7. edycja "Tańca z Gwiazdami" była hitem czy klapą? Powstanie kolejny sezon show Polsatu?

Program "Taniec z Gwiazdami" wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory! Zaledwie kilka dni temu zakończyła się 7. edycja tanecznego show w Polsacie, którą jak się okazuje śledziło średnio 2,66 mln osób. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, w czasie nadawania TzG stacja Polsat była liderem na rynku telewizyjnym w grupie 4+.  Z kolei grupie 16-49 widzowie chętniej wybierali stację TVN. Niestety, w porównaniu do 6. edycji program stracił 230 tysięcy widzów.   Zobacz także:  Wszystkie kreacje Pauliny Sykut w "Tańcu z Gwiazdami"! W której wyglądała najpiękniej? PLEBISCYT   Powstanie kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"? Portal informuje, że najchętniej oglądany odcinek 7. edycji "Tańca z Gwiazdami", mogliśmy zobaczyć 21 kwietnia. Taneczne show obejrzało wówczas 3,21 mln osób! Wpływy z reklam, nadawanych w czasie Tańca z Gwiazdami wyniosły 24,45 mln złotych! Czy w związku z sukcesem ostatniego sezonu stacja planuje powstanie kolejnych? Niestety władze Polsatu wciąż nie podjęły takiej decyzji. Chcielibyście obaczyć, kolejną odsłonę programu "Taniec z Gwiazdami"?    Zobacz także:  Natalia Szroeder zwyciężczynią dwudziestej edycji programu "Taniec z gwiazdami"? Czy spodziewaliście się takiego finału?   7. edycję Tańca z Gwiazdami oglądało średnio 2,66 mln widzów.   Stacja Polsat wciąż nie podjęła decyzji w sprawie kolejnej edycji show.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner