Kora w Must Be The Music
Polsat
Newsy

Już w niedzielę pierwszy półfinał "MBTM". Kora ostrzega uczestników

Gwiazda ma dla nich poważną radę

Siódma edycja Must Be The Music utrzymuje się na pozycji lidera wśród programów typu talent show i co tydzień gromadzi wielomilionową widownię. Emocje zapewniają nie tylko występujący w programie muzycy, ale również jurorzy. Oczywiście największą gwiazdą jurorskiego panelu jest Kora. Przypomnijmy: Wokalista porwał się na hit Maanamu. Nieoczekiwana reakcja Kory

Już w niedzielę o 20:05 pierwszy półfinał show i zarazem odcinek na żywo. W odcinkach półfinałowych wystąpi aż 40 uczestników i wykonawców - w dotychczasowych sześciu edycjach do kolejnego etapu przechodziło ich 32. Skąd decyzja o powiększeniu tego grona? Kora tłumaczy, że jest to po prostu zasługa wysokiego poziomu muzyków i genialnych występów.
 

Siódma edycja programu obfitowała w wiele świetnych występów, dlatego też postanowiliśmy powiększyć liczbę półfinalistów do 40. Naszym zadaniem jest wybranie najlepszych z najlepszych, dlatego będziemy jeszcze bardziej surowi i krytyczni. Nasze "TAK" jest przepustką do zaistnienia na polskiej scenie muzycznej. Aby otrzymać od nas ten kredyt zaufania, uczestnicy muszą zaprezentować naprawdę wysoki poziom - tłumaczy.


Gwiazda nie ukrywa też, że odcinki na żywo rządzą się swoimi prawami i niezwykle dużą rolę odgrywa umiejętność opanowania stresu i emocji towarzyszących występom przed wielomilionową publicznością. Kora dodaje jednak, że jeśli ktoś zasłuży na krytykę to z pewnością ją usłyszy.


Odcinki na żywo zawsze wyzwalają największe emocje. Stres podczas takich występów potrafi wziąć górę i nawet najlepsi mogą sobie nie poradzić. Mam nadzieję, że wśród półfinalistów znajdą się osoby, które zapanują nad emocjami. Jest to bardzo trudne, ale ten program lansuje nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, dlatego jesteśmy bardzo wymagający w stosunku do uczestników.  Mogę zapewnić, że jeśli ktoś zasłuży na krytykę, usłyszy ją. Półfinały to nie zabawa, tutaj naprawdę trzeba dać z siebie wszystko - zapowiada.


Będziecie oglądać w niedzielę "Must Be The Music"?

Zobacz: Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast

Chora Kora w Must Be The Music 7

Gwiazdy podczas wielkiego finału MBTM:

Pierwszy półfinał Must Be The Music 7
Polsat
Newsy
Rażąca wpadka Sykut w pierwszym półfinale "MBTM". Kora do zespołu: To jest poziom PRL-u!
Nie zabrakło emocji

Siódma edycja "Must Be The Music" nie daje szans rywalom w walce o najchętniej oglądany program muzyczny w Polsce. Na castingi wciąż zgłaszają się fantastyczni wokaliści i utalentowani muzycy, a profesjonalne i charyzmatyczne jury to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Dziś odbył się pierwszy odcinek na żywo, przed którym kilka cennych rad dla uczestników miała Kora . Przypomnijmy: Kora ostrzega uczestników przed pierwszym półfinałem "MBTM" Po obejrzeniu dzisiejszych zmagań wokalistów i zespołów, ciężko nie przyznać racji legendzie polskiej muzyki, która zapowiadała, że odcinki na żywo nie są dla wszystkich. Najwięcej emocji wzbudził zespół "Piękni i Młodzi", będący prawdziwym ewenementem w historii programu. Grupa śpiewa bowiem disco-polo, a dziś zaprezentowała na scenie swój nowy hit zatytułowany "Niewiara". Niestety, jury było zniesmaczone ich występem, choć coś o wysokim poziomie napomknął Piotr Rogucki . Jego chwilowy entuzjazm szybko zgasiła Kora.   Ja się nie zgadzam z tym wysokim poziomem. Bo mamy trzecie tysiąclecie, a państwo reprezentujecie poziom PRL-u. Pani jakieś ćwiczenia, bo nie tylko śpiewać, ale i tańczyć pani musi jak Madonna albo co najmniej w połowie tak jak ona. Panowie beznadziejni. Nie są dla pani żadną ozdobą. ŻADNĄ! - skwitowała ich występ Kora. Bezlitosne oceny jury to jednak nie wszystko. Za kulisami grupa odbyła krótką rozmowę z Pauliną Sykut , która podekscytowała się ich występem na tyle, że... pomyliła numer sms, który widzowie powinni wysłać chcąc pomóc "Pięknym i Młodym". Jej wpadka jednak szybko została zakrzyczana przez wokalistów i ich rodzinę, a widzowie i tak tłumnie wysyłali swoje głosy, co zapewniło im przejście do finału! Awansowało również trio Sachiel. Tuż przed ogłoszeniem wyników, Paulina Sykut i Maciej Rock ogłosili, że odbędzie się ósma edycja "Must Be...

Jola Tubielewicz w Must Be the Music
Newsy
MBTM: Rzuciła studia i nie ma pracy, a śpiewa jak Janis Joplin
Narodziny nowej gwiazdy?

Już w najbliższą niedzielę ostatni castingowy odcinek szóstej edycji "Must Be the Music". Jurorzy wybiorą ostatnich wykonawców, którzy będę mieli szansę wystąpić w koncertach na żywo. Jedno jest pewne. Wybory nie będą najłatwiejsze. Zobacz: Ostra kłótnia w MBTM. Kora i Sztaba na starcie dali czadu Oglądając muzyczne show warto zwrócić uwagę na Jolę Tubieleiwcz, która da jeden z lepszych występów tego odcinka. Śliczna 26-letnia wokalistka z Białogardu zaśpiewała piosenkę  Janis Joplin "Me & Bobby McGee" z charakterystyczną chrypką. - Mama pewnie wolałaby, żebym skończyła studia i miała stałą dobrą pracę, ale miłość do muzyki okazała się silniejsza i postanowiłam spróbować swoich sił na scenie – powiedziała sympatyczna wokalistka podczas castingu. Całość występu Joli w niedzielnym już po 20 w Polsacie. W odcinku poznamy również listę 28 półfinalistów tej edycji, która wystąpi w koncertach na żywo. Gwiazdy podczas finału MBTM 5:

Syn Stanisława Sojki w Must Be The Music
Polsat
Newsy
Syn wybitnego muzyka w "Must be the music". Jest bardzo podobny do ojca
Zachwyci jurorów?

Już  w najbliższą niedzielę zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej edycji " Must Be The Music ". Kolejna odsłona największego muzycznego show Polsatu zapowiada się niezwykle ciekawie. Zwłaszcza ze względu na charyzmatyczną Korę. Przypomnijmy: Rusza 9. edycja Must Be The Music. Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia W nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music. Tylko Muzyka" o sławę i popularność zawalczy Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki. Muzyk jest podobny do ojca jak dwie krople wody. Tak jak sławny tata Jakub postanowił także zawalczyć o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Ale zamiast wykorzystywać popularność ojca, podobnie jak wielu innych początkujących muzyków, zdecydował się na wzięcie udziału w talent-show. Na scenie "Must Be The Music" 34-letni Sojka wystąpi z zespołem Miąższ, w którym jest perkusistą od kilku miesięcy. Będziecie oglądać? Zobacz: Kora opowiada o największej traumie swojego życia Kora na planie MBTM:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner