Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jan Komasa tłumaczy się z recenzji Miasto 44
Newsy

Reżyser filmu "Miasto 44" w ogniu krytyki. Odpowiada na zarzuty

Skandal w świecie filmu

Pod koniec lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu "Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy. Kilkanaście tysięcy widzów obejrzało dzieło traktujące o Powstaniu Warszawskim, wśród nich znalazło się także sporo gwiazd, które po projekcji filmu pozowały na ściance. Nie wszyscy jednak potraktowali wyjście jako część swojej pracy. Przypomnijmy: Ciężarna Kożuchowska przechytrzyła paparazzi. Pojawiła się na premierze "Miasto 44" 

Opinie recenzentów, którzy mieli okazję zobaczyć "Miasto 44" nie zostawiają na tytule suchej nitki, zarzucając reżyserowi, że film jest o wszystkim, ale nie o Powstaniu. Nie zabrakło jednak pozytywnych opinii, zwłaszcza od artystów, którzy docenili pracę Komasy. W specjalnym oświadczeniu reżyser postanowił odnieść się do wszystkich negatywnych komentarzy, które padły w kierunku filmu. Dodał także, że wersja, która trafi do kin, różni się od tej "stadionowej" - inne zakończenie, inne ujęcia, zmieniona muzyka. 
 

15 minut temu skończyliśmy ostateczny montaż 'Miasto 44'! Zgodnie z planem sporo ważnych rzeczy uległo zmianie, inna końcówka, inne ujęcia, inne prowadzenie scen, inna muza (nowe utwory, no i wreszcie wybrzmi cały score Antoniego Komasy-Łazarkiewicza!), inny kolor. Cieszymy się, gdyż teraz wreszcie film zyskuje swój ostateczny i właściwy kształt! Nieco współczujemy wszystkim miśkom, które zdążyły już podsumować i zrecenzować nieskończony film, mimo usilnych naszych próśb by tego jeszcze nie robić. To trochę tak, jakby wepchnąć się aktorom do garderoby i stamtąd osądzić ich grę zanim wejdą na scenę. - czytamy (pis. oryg.)
 

Jan Komasa zaprosił także wszystkich na wrześniowy pokaz ostatecznej wersji filmu. Wybierzecie się do kina?

Zobacz: Maryla Rodowicz na pokazie "Miasto 44".Wyglądała jak dzidzia piernik 

Plejada gwiazd na pokazie filmu "Miasto 44":

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Miasto 44
Akpa
Newsy
Ciężarna Kożuchowska przechytrzyła paparazzi. Pojawiła się na premierze "Miasto 44"
Jak ona to zrobiła?

Jeśli wskazać najbardziej oczekiwaną premierę filmową tego roku w Polsce to z pewnością jest to produkcja Jana Komasy "Miasto 44". Obraz wejdzie do kin w połowie września, a wczoraj tysiące widzów miało okazję uczestniczyć w wyjątkowej projekcji na Stadionie Narodowym. Wśród nich znalazło się również sporo znanych twarzy. Przypomnijmy: Gwiazdy na premierze głośnego filmu "Miasto 44" na Stadionie Narodowym Sponsorzy i producenci filmu zadbali o to, aby na stadionie pojawiła się ścianka i przestrzeń dla fotoreporterów, gdzie pozowała większość przybyłych gwiazd. Nie wszyscy jednak zdecydowali się na pozowanie do zdjęć. Okazuje się, że na premierze filmu obecna była też Małgorzata Kożuchowska , ale próżno szukać jej w agencjach fotograficznych. Aktorka jest obecnie w mocno zaawansowanej ciąży i najwyraźniej potraktowała seans "Miasta 44" jako prywatne wyjście. Swoimi refleksjami po obejrzeniu filmu podzieliła się natomiast na Facebooku. MIASTO 44 Jana Komasy- film zaskakujący, mocny ,bolesny, bez znieczulenia, na światowym poziomie. I młodzi aktorzy od których nie można oderwać oczu. Gratuluję! - napisała. Kożuchowska z uwagi na swój stan, jest ostatnio ulubienicą paparazzi. Zobacz: Na to zdjęcie czekaliśmy miesiącami. W końcu widać wyraźnie ciążowy brzuszek Kożuchowskiej    

Korwin pochwaliła Dodę
ONS/Akpa
Newsy
Korwin o Dodzie: Teraz bez jaj. Oto jeden z największych sukcesów
Będzie wielkie pojednanie?

"Miasto 44" było jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Pierwsza uroczysta projekcja obrazu odbyła się jeszcze w sierpniu na Stadionie Narodowym, a gdy film wszedł już do kin, bije wszystkie rekordy popularności. Towarzyszy mu również teledysk, w którym wykorzystano kilka mocnych scen z samego obrazu. Przypomnijmy: Jest teledysk do głośnego filmu "Miasto 44". Nie brakuje drastycznych scen Wśród osób, które były pod ogromnym wrażeniem "Miasta 44" znalazła się też Doda . Wokalistka refleksją po seansie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Facebooku. W specjalnej notce przyznała, że film odmienił ją jako osobę i poleca go szczególnie młodym ludziom. Rabczewska zapewniła nawet, że od momentu jego obejrzenia, nie spaceruje już tak bezmyślnie po ulicach Warszawy, a na uczestników Powstania Warszawskiego patrzy z wyjątkowym szacunkiem i dumą.   Film "Miasto 44" zrobił na mnie tak wielkie wrażenie, że od jakiegoś czasu nie jestem już tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie ulicami Warszawy.. Polecam ten film szczególnie młodym ludziom. JEŻELI macie w sobie choć odrobinę wrażliwości, wychodząc z kina spojrzycie na wszystko, a zwłaszcza na nieżyjących rodaków, z wielkim szacunkiem i dumą. Chciałabym, żebyśmy mogli tak na siebie spojrzeć.. Nie życzę nam wojny, tylko odrodzenia postawy, którą należy w sobie pielęgnować, podobnie jak i wspomnienia o tamtym czasie. Przeczytałam dwie książki o Powstaniu Warszawskim, szereg wywiadów, odwiedziłam fantastyczne muzeum i postanowiłam ruszyć głową - mogliśmy przeczytać na profilu Dody. Taka deklaracja bardzo spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej , dla której przemiana Dody to dowód na to, że kino i fantastyczne produkcje rzeczywiście mogą zmieniać ludzi. "Miasto 44" to wspaniały film. Kto jeszcze nie widział, niech pędzi do kina i...

Teledysk do "Miasto 44"
YouTube
Newsy
Jest teledysk do głośnego filmu "Miasto 44". Nie brakuje drastycznych scen [WIDEO]
Piosenkę wykonuje m.in. była Nergala

O tym filmie mówią wszyscy - " Miasto 44 " w reżyserii Jana Komasy budzi wielkie zainteresowanie. Jest to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Prapremiera kontrowersyjnego obrazu przyciągnęła na Stadionie Narodowym mnóstwo gwiazd. Przypomnijmy:  Gwiazdy na premierze głośnego filmu "Miasto 44" na Stadionie Narodowym Wczoraj w sieci pojawił się teledysk promujący produkcję. Tytułową piosenkę "Miasto" wykonuje trio - Ania Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski . Klip w całości zrealizowany jest z najlepszych ujęć z filmu. Nie brakuje w nim mocnych, czasem drastycznych scen. Choć dzieło Jana Komasy wzbudza mieszane uczucia, sam utwór i teledysk mogą wzruszyć.  Wybierzecie się do kina na "Miasto 44"? Zobacz:  Reżyser filmu "Miasto 44" w ogniu krytyki. Odpowiada na zarzuty Gwiazdy na premierze "Miasta 44":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner