W pięknych wnętrzach Galerii Połczyńskich w Warszawie odbył się pokaz najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła. Młody projektant, który z sezonu na sezon pnie się coraz wyżej, już teraz wymieniany jest na równi z takimi nazwiskami jak Zień, czy Paprocki & Brzozowski. Nic więc dziwnego, że na prezentację jego linii przybył wielki tłum miłośników jego stylu i gwiazd.

Reklama

Wśród nich znaleźliśmy kilka, które wciąż lansują wiosenne pastelowe kolory. Anna Wendzikowska, postawiła na popularny wśród celebrytek zestaw. Asymetryczna spódnica i krótka skórzana kurtka. Najciekawszym elementem tej stylizacji są jednak buty. Szpilki na platformie w zebrę są szałowe.

Podobnie ubrała się Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka. Plisowaną spódnicę zestawiła ze skórzaną kurtką. Róż i szarość to ciekawe połączenie, jednak czekamy na bardziej oryginalne stylizacje.

Zaś, Natasza Urbańska postawiła na mini w odcieniach pomarańczy. Połączenie soczystego koloru z jego pastelową wersją okazało się strzałem w dziesiątkę.

Reklama

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama