Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rafał Królikowski i Dorota Mirska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy

Pogrzeb Pawła Królikowskiego, Rafał Królikowski żegna ukochanego brata 

Rafał Królikowski z małżonką na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktora żegna rodzina oraz tłum przyjaciół oraz fanów.

Rodzina i przyjaciele pożegnają dziś (czwartek 5 marca) Pawła Królikowskiego. Uroczystości pogrzebowe rozpoczeły się o godzinie 11:00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa na Krakowskim Przedmieściu. Aktor zostanie pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. W uroczystości bierze udziała Rafał Królikowski wraz z małżonką. 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Rafał Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski w dniu śmierci Pawła Królikowskiego pokazał jego wzruszające zdjęcie z młodości.

Bracie mój... - napisał na Instagramie.

Nie potrzeba było żadnych innych słów...

Tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego zasmuciła rzesze sympatyków niezapomnianego aktora. 

Dziś na jego ostatniej drodze pojawiła się cała rodzina oraz bardzo duże grono przyjaciół. Rafał Królikowski przybył na pogrzeb Pawła Królikowskiego wraz z małżonką Dorotą Mirską. 

Paweł i Rafał mogli na siebie liczyć, chociaż ich światy bardzo się od siebie różniły. Paweł Królikowski wspomniał w jednym z wywiadów w "Dzień Dobry TVN": 

Mimo że się spotykamy świątecznie, rodzinnie, to jednak każdy z nas ma ten swój świat, odrębny, własny. I oczywiście - mamy poczucie rodziny, braterstwa, ale tego porozumienia między dwoma ludźmi, między dwoma facetami, jakby nie było, bo jesteśmy od siebie zbyt daleko. (...) Mamy tę świadomość, że jak o czymś chcemy mówić - to do siebie dzwonimy, jest coś istotnego - to do siebie dzwonimy, bo ta więź kropli krwi jednak zostaje.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat w wyniku choroby neurologicznej. Ostatnie miesiące spędził w otoczeniu bliskich w szpitalu w stanie śpiączki. 

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bracie mój .....

Post udostępniony przez Rafał Królikowski (@rafkrolikowski)

 

Rafał Królikowski na pogrzebie brata

Rafał Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

 

Rafał Królikowski Paweł Królikowski
Newsy
Tego zdjęcia Pawła Królikowskiego z młodości nie widział nikt oprócz rodziny. Jego brat je opublikował
Rafała Królikowski pokazał zdjęcie brata z młodości. Zaskakująca fotografia

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła krajem. Aktor zmarł w wieku 58 lat po ciężkiej walce z poważną chorobą neurologiczną. Do szpitala gwiazdor "Rancza" trafił przed świętami Bożego Narodzenia i niestety nie udało mu się już go opuścić. 27 lutego Paweł Królikowski zmarł, a informację potwierdziła rodzina. Aktora pożegnał jego brat Rafał Królikowski, który pokazał nieznane dotąd zdjęcie z młodości... Rafał Królikowski żegna brata Gwiazdę pożegnało niemal całe środowisko aktorskie, a najbardziej wzruszające są wpisy opublikowane przez najbliższą rodzinę w mediach społecznościowych. Pawła Królikowskiego pożegnała żona , synowie Antek i Jan oraz brat Rafał. Aktor pokazał na Instagramie zdjęcie Pawła Królikowskiego z młodości i napisał: Bracie mój ..... - napisał Rafał Królikowski na Instagramie.  Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami. Paweł Królikowski był niezwykle lubianym i cenionym aktorem. Ogromną popularność zawdzięcza roli Kusego w serialu " Ranczo ". Ostatnio widzowie mogli oglądać gwiazdora w serialu " W rytmie serca ", gdzie grał razem z synem, Antonim. Zobacz także:  Jan Królikowski pokazał niepublikowane zdjęcie ze swoim tatą. "Do zobaczenia padre!"  Zobaczcie nieznane dotąd zdjęcie Pawła Królikowskiego z młodości!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Bracie mój ..... Post udostępniony przez Rafał Królikowski (@rafkrolikowski) Lut 27, 2020 o 7:42 PST Paweł...

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski
EastNews
Newsy
Po pogrzebie Pawła Królikowskiego Katarzyna Skrzynecka zabrała głos: "Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..."
Po pogrzebie Pawła Królikowskiego Katarzyna Skrzynecka zabrała głos: "Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku..."

Katarzyna Skrzynecka, wieloletnia przyjaciółka - prywatnie i zawodowo - Pawła Królikowskiego , zjawiła się na pogrzebie swojego przyjaciela. Skrzynecka i Królikowski znali się m.in. z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ( również Piotr Gąsowski się z nimi przyjaźnił ), gdzie byli jurorami. Katarzyna Skrzynecka po pogrzebie postanowiła zabrać głos, udostępniła na Instagramie zdjęcie Królikowskiego i napisała kilka wzruszających słów: To smutny dzień...  pomimo słońca. Dziś pożegnaliśmy Przyjaciela. Nie tak mieliśmy witać tę wiosnę, Króliku... - napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie. To bardzo trudny moment dla Katarzyny Skrzyneckiej - przyjaźniła się z Pawłem Królikowskim. Na pogrzebie aktora zjawili się jego fani, przyjaciele, znajomi z pracy i oczywiście rodzina, w tym jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i pięcioro dzieci  Antoni, Jan, Marcelina, Ksawery i Julia. Zobacz także:  Paweł Królikowski zagrał w tych filmach i serialach. Przypominamy, jak zaczęła się jego kariera Katarzyna Skrzynecka udostępniła dodatkowo zdjęcie Pawła Królikowskiego.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) Mar 5, 2020 o 7:54 PST Zobacz także:  Paweł Królikowski nie żyje. Był kochającym ojcem piątki dzieci i troskliwym mężem To był bardzo trudny dzień dla najbliższych Pawła Królikowskiego, w tym dla jego przyjaciół. Katarzyna Skrzynecka znała się z Pawłem Królikowskim m.in. z programu...

Rafał Królikowski żegna Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
"Żegna Cię cała nasza królicza rodzina..." Rafał Królikowski w poruszających słowach do brata, Pawła
Rafał Królikowski wygłosił poruszające przemówienie, kierując ostatnie słowa do swojego ukochanego starszego brata. Co powiedział o Pawle Królikowskim?

Trwają uroczystości pogrzebowe Pawła Królikowskiego . To trudny czas i ogromna strata dla całej rodziny. Dziś na warszawskich Powązkach Wojskowych, cenionego aktora ale przede wszystkim męża, ojca, brata i dziadka żegnają najbliżsi. Rafał Królikowski wygłosił w kościele poruszające przemówienie, kierując ostatnie słowa do swojego starszego brata.  Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę Rafał Królikowski żegna Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski i Rafał Królikowski urodzili się w Zduńskiej Woli. Dzieliło ich pięć lat różnicy wieku. Paweł był dla swojego młodszego brata wzorem, to dzięki niemu również zainteresował się aktorstwem. Panowie mieli okazję nawet zagrać w jednym serialu. Dziś już, niestety, nic nie będzie takie samo. Rafał Królikowski podczas uroczystości pogrzebowych wygłosił wzruszające przemówienie:  Nie umiem się z tobą pożegnać. To najtrudniejsza rola. Całe swoje życie miałem starszego brata. Następnie nawiązał do najpiękniejszych wspomnień, od dzieciństwa po teraźniejszość. Na pomoc, uśmiech i wsparcie starszego brata mógł liczyć w każdej sytuacji:  Mogłem podkraść ci papierosa, posłuchać Niemena. Przecierałeś szlaki, pokazałeś mi jak tworzyć rodzinę, dom. Zawsze mogłem zadzwonić, zapytać jaki kupić samochód, znałeś się na tym. Zawsze umiałeś dostrzec we wszystkim coś szczególnego. Umiałeś pięknie to uchwycić, określić, zaskakująco spuentować. Umiałeś czarować, może to niepoprawne w tym miejscu. Mam głębokie podejrzenie, że może byłeś czarodziejem, byłeś naszym drogowskazem, bohaterem, fajnym ludzkim bohaterem. Żegna cię nasza królicza rodzina. Cześć kochany bracie. Jak...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner