Rodzina i przyjaciele pożegnają dziś (czwartek 5 marca) Pawła Królikowskiego. Uroczystości pogrzebowe rozpoczeły się o godzinie 11:00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa na Krakowskim Przedmieściu. Aktor zostanie pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. W uroczystości bierze udziała Rafał Królikowski wraz z małżonką.

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski żegnają ukochanego męża i tatę

Rafał Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski w dniu śmierci Pawła Królikowskiego pokazał jego wzruszające zdjęcie z młodości.

Bracie mój... - napisał na Instagramie.

Nie potrzeba było żadnych innych słów...

Tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego zasmuciła rzesze sympatyków niezapomnianego aktora.

Zobacz także

Dziś na jego ostatniej drodze pojawiła się cała rodzina oraz bardzo duże grono przyjaciół. Rafał Królikowski przybył na pogrzeb Pawła Królikowskiego wraz z małżonką Dorotą Mirską.

Paweł i Rafał mogli na siebie liczyć, chociaż ich światy bardzo się od siebie różniły. Paweł Królikowski wspomniał w jednym z wywiadów w "Dzień Dobry TVN":

Mimo że się spotykamy świątecznie, rodzinnie, to jednak każdy z nas ma ten swój świat, odrębny, własny. I oczywiście - mamy poczucie rodziny, braterstwa, ale tego porozumienia między dwoma ludźmi, między dwoma facetami, jakby nie było, bo jesteśmy od siebie zbyt daleko. (...) Mamy tę świadomość, że jak o czymś chcemy mówić - to do siebie dzwonimy, jest coś istotnego - to do siebie dzwonimy, bo ta więź kropli krwi jednak zostaje.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat w wyniku choroby neurologicznej. Ostatnie miesiące spędził w otoczeniu bliskich w szpitalu w stanie śpiączki.

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor

Rafał Królikowski na pogrzebie brata

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama