Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Królikowski nie żyje
East News
Newsy

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Kiedy odbędzie się uroczystość?

Kiedy odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego?

Nie żyje Paweł Królikowski. Aktor odszedł w wieku 58 lat po długiej i wyczerpującej chorobie. Do ostatnich chwil przy jego łóżku czuwali bliscy, w tym ukochana żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, z którą przeżył ponad 31 lat.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego?

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Gwiazdor "Rancza" od dłuższego czasu chorował na nowotwór. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Jak podaje "Fakt", od kilku tygodni aktor był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. U jego boku czuwali najbliżsi: żona oraz piątka dzieci. 

Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Będziemy aktualizowali te informacje na bieżąco.

Bliscy żegnają Pawła Królikowskiego

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła nie tylko jego rodziną. Całe środowisko aktorskie jest pogrążone w żałobie. Paweł Królikowski był bowiem bardzo lubianym człowiekiem. Każdy wspomina go w samych superlatywach. 

- To dla mnie wstrząsająca i straszna informacja, brak słów. Był cudownym i kolorowym człowiekiem. Bardzo smutny dzień, nie mogę mówić - powiedział Piotr Pręgowski, czyli serialowy Pietrek z "Rancza", w rozmowie z "Faktem".

- Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile - napisała na swoim Instagramie Katarzyna Zielińska.

- Paweł, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu - napisał Krzysztof Ibisz.

Takiego go zapamiętamy!

Paweł Królikowski nie żyje. Takiego go zapamiętamy!
EastNews

Bliscy aktora są pogrążeni w żałobie

East News

 

Paweł Królikowski komentuje zmiany jury w TTBZ
ONS
Newsy
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"
Paweł Królikowski nie jest zachwycony pojawieniem się Kacpra Kuszewskiego w TTBZ? "Jesteśmy niechętni zmianon w jury"

  Paweł Królikowski skomentował zmiany  w jury w  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski, a jego miejsce zajął zwycięzca ósmej edycji show Polsatu. W dziewiątej odsłonie programu uczestników będą więc oceniać Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i nowy juror, Kapcer Kuszewski. A jak zmiany w programie ocenia Paweł Królikowski? Aktor w rozmowie z Party.pl skomentował udział nowego jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak? Posłuchajcie sami!   Zobacz także:  Młynarczyk, Lato, Miko... Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Będziesz zaskoczony wszystkimi nazwiskami!   Paweł Królikowski skomentował zmiany w TTBZ.

Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego
East News
Seriale
Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa gwiazdy "Rancza"
Artur Barciś pożegnał Pawła Królikowskiego, z którym grał w serialu "Ranczo"

Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Jego kolega z planu, Artur Barciś, postanowił pożegnać go we wzruszających słowach. Zobaczcie, co o Pawle Królikowskim powiedział serialowy Czerepach.  Artur Barciś żegna Pawła Królikowskiego Artur Barciś i Paweł Królikowski zagrali wspólnie w serialu "Ranczo". Pierwszy z nich wcielał się tam w postać przebiegłego doradcy wójta, Czerepacha. Z kolei Paweł Królikowski grał Kusego - malarza, który walczył z chorobą alkoholową. Obaj panowie mieli do siebie dużo szacunku i darzyli się ogromną sympatią. Nic więc dziwnego, że śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła Arturem Barcisiem.  To niesprawiedliwe, wciąż mieliśmy nadzieję, że Paweł z tego wyjdzie i będziemy mogli nakręcić kolejne odcinki serialu Ranczo - powiedział Artur Barciś w rozmowie z Radiem Zet.  Paweł Królikowski - przyczyny śmierci Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Do ostatnich chwil czuwali przy nim bliscy. Aktor od kilku lat miał poważne problemy ze zdrowiem. Paweł Królikowski walczył z nowotworem. Jeszcze we wrześniu mogliśmy go podziwiać w fotelu jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" . Paweł Królikowski cieszył się, że może co tydzień spotykać się z widzami. Był także bardzo wdzięczny swojej żonie i bliskim za wsparcie, które od nich dostawał. Niestety, ta walka okazała się być nie do wygrania. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Pozostawił pogrążoną w żałobie żonę, piątkę dzieci oraz wnuka, który przyszedł na świat w 2019 roku. Całej rodzinie składamy szczere kondolencje! Ekipa "Rancza" nie może się pogodzić z tą stratą   

Piotr Pręgowski żegna Pawła Królikowskiego
Newsy
Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego: "Serce pękło"
Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Kasia Zielińska... Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w wieku 58 lat.

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł dziś nad ranem po walce z chorobą neurologiczną w wieku 58 lat. Ostatnie miesiące spędził w jednym z warszawskich szpitali. Do końca czuwali przy nim bliscy. Pawła Królikowskiego żegnają jego przyjaciele, z którymi miał okazję współpracować. Wpisy polskich gwiazd chwytają za serce. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zdobył ogromną sympatię widzów dzięki swoim niezapomnianym rolom. W "Ranczu" wcielił się w rolę Kusego, którego pokochała Lucy (Ilona Ostrowska). Pawła w rozmowie z "Faktem" żegna serialowy Pietrek, czyli Piotr Pręgowski: To dla mnie wstrząsająca i straszna informacja, brak słów. Był cudownym i kolorowym człowiekiem. Bardzo smutny dzień, nie mogę mówić Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie napisała: Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile🖤 R.I.P. Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) Lut 27, 2020 o 5:22 PST   Wzruszający post opublikowała również Anna Oberc: Żegnaj Pawełku! Takim Cie zapamiętam!!! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem!!! I mega wrażliwym... serce pękło... Niech Ci tam pięknie Anioły śpiewają... poezję śpiewaną          ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner