Krzysztof Kowalewski nie żyje
East News
Newsy

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Syn zdradził, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie aktora. Victor jednak przyleci do Polski? 

Victor Kowalewski jednak będzie mógł przylecieć na pogrzeb ojca? Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie Krzysztofa Kowalewskiego?

Victor Kowalewski jednak będzie mógł przylecieć na pogrzeb ojca? Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie Krzysztofa Kowalewskiego? Wybitny aktor zmarł w sobotę 6 lutego. Śmierć aktora poruszyła jego bliskich, przyjaciół i fanów. Niestety, kilka dni po tych smutnych wydarzeniach Victor Kowalewski w rozmowie z mediami przyznał, że ze względu na obostrzenia wprowadzone przez pandemię koronawirusa, nie będzie mógł przylecieć na pogrzeb ukochanego ojca. Teraz "Super Express" donosi, że wiceminister spraw zagranicznych spróbuje sprowadzić mężczyznę do Polski! Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego?

Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego

Krzysztof Kowalewski zmarł ponad tydzień temu jednak dotej pory bliscy aktora nie informowali o dacie pogrzebu. Teraz syn artysty, którego widzowie uwielbiali, w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, kiedy odbędzie się jego ostatnie pożegnanie. Okazuje się, że ceremonia odbędzie się dopiero za kilka tygodni! Niewykluczone, że na pogrzebie pojawi się syn aktora, który ostatnio mówił, że przez swoje obywatelstwo nie może przylecieć do Polski.

Nie przyjadę na pogrzeb taty, bo nie mam polskiego paszportu, a w czasie pandemii obywatele USA nie są wpuszczani do Polski- Victor Kowalewski wyznał wówczas w rozmowie z "Super Expressem". Na szczęście zdążyłem się z tatą pożegnać telefoniczne na kilka dni przed jego śmiercią. Nie jestem w stanie o tym mówić...

Teraz okazuje się, że historia syna, który nie może pożegnać ukochanego ojca poruszyła wieministra spraw zagranicznych. Według doniesień "Super Expressu" Piotr Wawrzyk chce ściągnąć Victora Kowalewskiego do Polski, żeby mógł wziąć udział w pogrzebie aktora.

Jestem zaskoczony propozycją ministra. Już z nim rozmawiałem. Po weekendzie dam znać, co z tego wyjdzie. Pogrzeb za kilka tygodni, więc jest jeszcze czas- w rozmowie z dziennikiem potwierdził syn Krzysztofa Kowalewskiego. 

Zobacz także: Krzysztof Kowalewski nie żyje. Agnieszka Suchora żegna męża w poruszającym wpisie

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego odbędzie się za kilka tygodni.

Jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Kowalewskiego?
East News

Aktor zmarł 6 lutego.

Krzysztof Kowalewski w kinie
East News

 

Emil Karewicz nie żyje
East News
Newsy
Pogrzeb Emila Karewicza na razie się nie odbędzie! Rodzina podjęła ważną decyzję!
Emil Karewicz na razie nie zostanie pochowany. Powodem obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa

Emil Karewicz zmarł 18 marca w wieku 97 lat, jednak pogrzeb aktora jeszcze się nie odbył. Wszystko ze względu na obostrzenia, które polski rząd wprowadził w związku z epidemią koronawirusa. W obrzędach religijnych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób. Przyjaciel rodziny Karewicza w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie wspaniałego artysty.  Zobacz także:  Tadeusz Chudecki stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa! Dramat aktora "M jak miłość"! Pogrzeb Emila Karewicza na razie się nie odbędzie Bliscy Emila Karewicza są w podwójnie trudnej sytuacji. Oprócz tego, że przeżywają teraz ogromną tragedię związaną ze śmiercią wspaniałego aktora, to dodatkowo pogrzeb artysty na razie nie może się odbyć. Rodzina zdecydowała się jedynie na kremację Karewicza, jednak ceremonia pogrzebowa zostanie zorganizowana dopiero gdy epidemia koronawirusa uspokoi się. Przyjaciel rodziny w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, że bliscy aktora chcą, aby wszyscy mogli pożegnać zmarłego artystę. Rodzina już skremowała aktora. Ale na razie pogrzeb się nie odbędzie. Najbliżsi Emila postanowili przeczekać ten trudny czas, w którym panuje koronawirus. Pogrzeb odbędzie się, kiedy wszyscy będą mogli go pożegnać. Nie wyobrażają sobie, by było inaczej – powiedział przyjaciel rodziny Emila Karewicza w rozmowie z "Super Expressem". Jak wiadomo, od 24. marca obowiązują nowe obostrzenia, które wprowadził polski rząd. Między innymi w uroczystościach kościelnych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób - odnosi się to również do pogrzebów. Jak wiadomo aktor ma nie tylko liczną rodzinę, ale także rzeszę fanów, którzy z pewnością chcieliby go pożegnać. Z tego też względu rodzina zdecydowała...

Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
TV-Show
Ogromny dramat Bożeny z "Sanatorium miłości"! Była uczestniczka programu pożegnała bliską osobę: "Jestem załamana"
Pani Bożena z "Sanatorium miłości" opowiedziała o swom dramacie.

Pani Bożena z "Sanatorium miłości" opowiedziała o swom dramacie. Uczestniczka drugiej edycji hitu TVP w rozmowie z mediami zdradziła, że zaledwie kilka dni temu odbył się pogrzeb jednej z najbliższych jej osób. Niestety, pani Bożena, która na co dzień mieszka w USA, nie mogła przylecieć do Polski, żeby wziąć udział w ostatnim pożegnaniu swojej ukochanej mamy! Słowa uczestniczki "Sanatorium miłości" poruszają do łez. Dramat Bożeny z "Sanatorium miłości" Pani Bożena wzięła udział w drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach. Kobieta na co dzień mieszka w USA, a w Polsce była wiosną- przyleciała wówczas na nagrania świątecznego odcinka, który ze względu na pandemię koronawirusa musiał zostać odwołany. Pani Bożena wróciła do swojego domu, jednak teraz okazuje się, że przeżywa przwdziwy koszmar. Kobieta w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że nie mogła wziąć udziału w pogrzebie ukochanej mamy, która zmarła kilka dni temu. W niedzielę 19 grudnia w Lądku w Polsce o godzinie 14.00, był pogrzeb mamusi. Niestety nie mogłam wziąć w nim udziału. Jestem załamana, że nie zdążyłam pożegnać mojej ukachanej mamusi- wyznała pani Bożena.  Była uczestniczka "Sanatorium miłości" zdradziła, że miała spotkać się ze swoją mamą we wrześniu, jednak przez pandemię koronawirusa nie mogła przylecieć do Polski. Pani Bożena zdradziła, że jej mama zmarła we własnym domu. Mama, umarła a mogła jeszcze żyć. Jestem wyczerpana tą sytuacją, biorę środki na uspokojenie, a w morzu swoich łez mogłabym się wykąpać- pani Bożena wyznała w rozmowie z "Super Expressem". Pani Bożenie i jej bliskim składamy kondolencje. Zobacz także:   "Sanatorium miłości" wraca na antenę! Kiedy roczpocznie się 3. edycja...

East News
Newsy
Wzruszająca deklaracja syna w sprawie pogrzebu Emila Karewicza. Aktor spocznie na Powązkach
Syn Emila Karewicza zapewnia, że przeniesie prochy matki do grobu ojca. Aktor zostanie pochowany na warszawskich Powązkach, a nie jak początkowo zakładano, na cmentarzu w Marysinie Wawerskim.

Emil Karewicz zmarł miesiąc temu, jednak do tej pory nie odbył się jeszcze pogrzeb aktora. Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce dopiero wtedy, kiedy będzie mogła w nich wziąć udział większa liczba osób. Początkowo aktor miał spocząć na cmentarzu w Marysinie Wawerskim w Warszawie, jednak ostatecznie artysta zostanie pochowany w al. Zasłużonych na warszawskich Powązkach. W związku z tym syn Emila Karewicza chce przenieść prochy matki do miejsca, w którym spocznie jego ojciec. Zobacz także:  Nie żyje Emil Karewicz. Miał 3 dzieci i 5 wnucząt. Był 3 razy żonaty - z ostatnią żoną spędził 62 lata... Syn Emila Karewicza przeniesie prochy matki do grobu ojca Dla Emila Karewicza rodzina była najważniejsza. Ze swoją żoną Teresą przeżył ponad 60 lat wspólnego życia. Śmierć ukochanej była dla aktora prawdziwym ciosem i Karewicz długo nie potrafił się uporać z tą tragedią. Artysta za życia powtarzał, że po śmierci chce zostać pochowany obok swojej żony na cmentarzu w Marysinie Wawerskim w Warszawie. Jednak ostatecznie aktor spocznie w al. Zasłużonych na warszawskich Powązkach. Syn aktora chce jednak wypełnić wolę ojca. W rozmowie z "Super Expressem" mężczyzna wyznał, że kiedy tylko będzie to możliwe, prochy matki zostaną przeniesione do grobu Emila Karewicza na warszawskich Powązkach.  –  Dla mnie tata był wielkim artystą. Kiedy pojawiła się propozycja pogrzebu państwowego, stwierdziłem, że to dobry pomysł. Moje siostry początkowo miały wątpliwości ,  ponieważ tata zawsze powtarzał, że chce być pochowany obok żony "ukochanej Tereski".  Po konsultacji z siostrami, obiecałem im, że przeniosę urnę z prochami mamy do grobu taty . Dowiadywałem się już, jak to zrobić. Chciałem w dniu pogrzebu, ale niestety nie jest to możliwe. Trzeba odczekać....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner