Emil Karewicz nie żyje
East News
Newsy

Pogrzeb Emila Karewicza na razie się nie odbędzie! Rodzina podjęła ważną decyzję!

Emil Karewicz na razie nie zostanie pochowany. Powodem obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa

Emil Karewicz zmarł 18 marca w wieku 97 lat, jednak pogrzeb aktora jeszcze się nie odbył. Wszystko ze względu na obostrzenia, które polski rząd wprowadził w związku z epidemią koronawirusa. W obrzędach religijnych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób. Przyjaciel rodziny Karewicza w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie wspaniałego artysty. 

Zobacz także: Tadeusz Chudecki stracił dwie bliskie osoby przez koronawirusa! Dramat aktora "M jak miłość"!

ewydanie

Książę Karol zakażony koronawirusem! Kiedy widział się z królową Elżbietą? Pałac wprowadził ostre restrykcje

Pogrzeb Emila Karewicza na razie się nie odbędzie

Bliscy Emila Karewicza są w podwójnie trudnej sytuacji. Oprócz tego, że przeżywają teraz ogromną tragedię związaną ze śmiercią wspaniałego aktora, to dodatkowo pogrzeb artysty na razie nie może się odbyć. Rodzina zdecydowała się jedynie na kremację Karewicza, jednak ceremonia pogrzebowa zostanie zorganizowana dopiero gdy epidemia koronawirusa uspokoi się. Przyjaciel rodziny w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, że bliscy aktora chcą, aby wszyscy mogli pożegnać zmarłego artystę.

Rodzina już skremowała aktora. Ale na razie pogrzeb się nie odbędzie. Najbliżsi Emila postanowili przeczekać ten trudny czas, w którym panuje koronawirus. Pogrzeb odbędzie się, kiedy wszyscy będą mogli go pożegnać. Nie wyobrażają sobie, by było inaczej – powiedział przyjaciel rodziny Emila Karewicza w rozmowie z "Super Expressem".

Jak wiadomo, od 24. marca obowiązują nowe obostrzenia, które wprowadził polski rząd. Między innymi w uroczystościach kościelnych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób - odnosi się to również do pogrzebów. Jak wiadomo aktor ma nie tylko liczną rodzinę, ale także rzeszę fanów, którzy z pewnością chcieliby go pożegnać. Z tego też względu rodzina zdecydowała się poczekać z pochówkiem. 

Emil Karewicz zostanie pochowany w Marysinie Wawerskim. Aktor spocznie w tej samej mogile, co jego trzecia żona, Teresa, z którą artysta spędził 62 lata wspólnego życia. Kobieta zmarła w kwietniu 2012 roku, cierpiała na chorobę serca.

East News

Rodzina Emila Karewicza chce poczekać z pochówkiem, aby wszyscy mieli szansę pożegnać zmarłego aktora.

East News

Zobacz także
Emil Karewicz nie żyje

Tylko pięć osób na pogrzebie Emila Karewicza? Rodzina wielkiego aktora opublikowała poruszajacy nekrolog

Emil Karewicz nie żyje

Nie żyje Emil Karewicz. Miał 3 dzieci i 5 wnucząt. Był 3 razy żonaty - z ostatnią żoną spędził 62 lata...

 

East News
Newsy
Wzruszająca deklaracja syna w sprawie pogrzebu Emila Karewicza. Aktor spocznie na Powązkach
Syn Emila Karewicza zapewnia, że przeniesie prochy matki do grobu ojca. Aktor zostanie pochowany na warszawskich Powązkach, a nie jak początkowo zakładano, na cmentarzu w Marysinie Wawerskim.

Emil Karewicz zmarł miesiąc temu, jednak do tej pory nie odbył się jeszcze pogrzeb aktora. Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce dopiero wtedy, kiedy będzie mogła w nich wziąć udział większa liczba osób. Początkowo aktor miał spocząć na cmentarzu w Marysinie Wawerskim w Warszawie, jednak ostatecznie artysta zostanie pochowany w al. Zasłużonych na warszawskich Powązkach. W związku z tym syn Emila Karewicza chce przenieść prochy matki do miejsca, w którym spocznie jego ojciec. Zobacz także:  Nie żyje Emil Karewicz. Miał 3 dzieci i 5 wnucząt. Był 3 razy żonaty - z ostatnią żoną spędził 62 lata... Syn Emila Karewicza przeniesie prochy matki do grobu ojca Dla Emila Karewicza rodzina była najważniejsza. Ze swoją żoną Teresą przeżył ponad 60 lat wspólnego życia. Śmierć ukochanej była dla aktora prawdziwym ciosem i Karewicz długo nie potrafił się uporać z tą tragedią. Artysta za życia powtarzał, że po śmierci chce zostać pochowany obok swojej żony na cmentarzu w Marysinie Wawerskim w Warszawie. Jednak ostatecznie aktor spocznie w al. Zasłużonych na warszawskich Powązkach. Syn aktora chce jednak wypełnić wolę ojca. W rozmowie z "Super Expressem" mężczyzna wyznał, że kiedy tylko będzie to możliwe, prochy matki zostaną przeniesione do grobu Emila Karewicza na warszawskich Powązkach.  –  Dla mnie tata był wielkim artystą. Kiedy pojawiła się propozycja pogrzebu państwowego, stwierdziłem, że to dobry pomysł. Moje siostry początkowo miały wątpliwości ,  ponieważ tata zawsze powtarzał, że chce być pochowany obok żony "ukochanej Tereski".  Po konsultacji z siostrami, obiecałem im, że przeniosę urnę z prochami mamy do grobu taty . Dowiadywałem się już, jak to zrobić. Chciałem w dniu pogrzebu, ale niestety nie jest to możliwe. Trzeba odczekać....

Emil Karewicz nie żyje
East News
Newsy
Tylko pięć osób na pogrzebie Emila Karewicza? Rodzina wielkiego aktora opublikowała poruszajacy nekrolog
Tylko pięć osób na pogrzebie Emila Karewicza? Rodzina wielkiego aktora opublikowała poruszajacy nekrolog

Emila Karewicza pożegnają tylko najbliżsi. Rodzina słynnego aktora już kilka dni temu opublikowała w mediach poruszajacy nekrolog, w którym przyznała, że pogrzeb będzie miał charakter prywatny. Emil Karewicz zmarł tydzień temu, w środę 18 marca - kilka dni później córki i syn aktora napisali wzruszające pozegnanie. Rodzina żegna Emila Karewicza Emil Karewicz zmarł w czasie, kiedy w Polsce panował już koronawirus. W związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez władze wiadomo było, że na pogrzebie aktora  będzie mogło pojawić się nie więcej niż 50 osób. Teraz ta liczba uległa drastycznemu zmniejszeniu. Rodzina Emila Karewicza w nekrologu opublikowanym na łamach "Gazety Wyborczej" poinformowała, że ceremonia będzie miała charakter prywatny. Kochany Tato Zniknąłeś nam z oczu na wieczne sny, tak ani uwierzyć, ani się pogodzić. Wiele od życia nie chciałeś, często się uśmiechałeś, wiele ról zagrałeś. Tak naprawdę nie odszedłeś. Każde z nas jest dumne, bo ma w sobie cząstkę Ciebie. Dziękujemy, bardzo za Tobą tęsknimy.  żegnają Cię: córki Sylwia z mężem, Małgorzata z mężem, syn Krzysztof z żoną, oraz wnuki i prawnuki - napisali najbliżsi aktora. Rodzina aktora nie poinformowała, kiedy odbędzie się jego pogrzeb. Niestety, wiadomo jednak, że od dziś - środy 25 marca - władze zaostrzyły kwarantannę w Polsce. Oznacza to, że na na pogrzebach może pojawić się jedynie 5 osób. Dla rodzin zmarłych z pewnością jest to bardzo trudny czas. Zobacz także:   Nie żyje Emil Karewicz. Miał 3 dzieci i 5 wnucząt. Był 3 razy żonaty - z ostatnią żoną spędził 62 lata... Emil Karewicz zmarł 18 marca.  

Dariusz Gnatowski
East News
Newsy
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. W ostatniej drodze aktora będą towarzyszyć tylko dwie osoby?
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. W ostatniej drodze aktora będą towarzyszyć tylko dwie osoby?

Dariusz Gnatowski zmarł we wtorek 20 października w wieku 59 lat. Według informacji przekazanych do mediów,  aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową .  Aktor trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować - powiedział wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Dietla, Marcin Mikos, dla RMF24. Z informacji uzyskanych przez RMF24, już po śmierci aktora okazało się, że był zakażony koronawirusem . Wiele osób chciałoby pożegnać Dariusza Gnatowskiego, jednak w dobie pandemii i wielu obostrzeń, niestety nie będzie to możliwe. Najprawdopodobniej na pogrzebie będą tylko dwie osoby. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Jak będzie wyglądała uroczystość? Dariusz Gnatowski, uwielbiany przez wszystkich Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Był kochany przez fanów i wielu kolegów z branży, którzy teraz chcieliby mu towarzyszyć w jego ostatniej drodze. Przyjaciele wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem.  Kolega wysłał SMS po godz. 19.00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg. Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni – cytuje słowa Piotra Cyrwusa, "Super Express".  Jednak jak wiadomo, ze względu na pandemię koronawirusa, uczestnictwo w tego typu uroczystościach, jest mocno ograniczone. Na pogrzebie może zjawić się tylko kilka osób z najbliższej rodziny. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", w ostatniej drodze Dariusza Gnatowskiego, będą towarzyszyć...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner