Dariusz Gnatowski
East News
Newsy

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. W ostatniej drodze aktora będą towarzyszyć tylko dwie osoby?

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. W ostatniej drodze aktora będą towarzyszyć tylko dwie osoby?

Dariusz Gnatowski zmarł we wtorek 20 października w wieku 59 lat. Według informacji przekazanych do mediów, aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową

Aktor trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować - powiedział wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Dietla, Marcin Mikos, dla RMF24.

Z informacji uzyskanych przez RMF24, już po śmierci aktora okazało się, że był zakażony koronawirusem. Wiele osób chciałoby pożegnać Dariusza Gnatowskiego, jednak w dobie pandemii i wielu obostrzeń, niestety nie będzie to możliwe. Najprawdopodobniej na pogrzebie będą tylko dwie osoby. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora

2020 był rokiem dramatycznych pożegnań. Odeszli Paweł Królikowski, Emil Karewicz, Dariusz Gnatowski...

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Jak będzie wyglądała uroczystość?

Dariusz Gnatowski, uwielbiany przez wszystkich Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Był kochany przez fanów i wielu kolegów z branży, którzy teraz chcieliby mu towarzyszyć w jego ostatniej drodze. Przyjaciele wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem. 

Kolega wysłał SMS po godz. 19.00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg. Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni – cytuje słowa Piotra Cyrwusa, "Super Express". 

Jednak jak wiadomo, ze względu na pandemię koronawirusa, uczestnictwo w tego typu uroczystościach, jest mocno ograniczone. Na pogrzebie może zjawić się tylko kilka osób z najbliższej rodziny. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", w ostatniej drodze Dariusza Gnatowskiego, będą towarzyszyć tylko żona Anna i córka Julia. Wygląda na to, że przyjaciele z branży i ekipa serialu "Świat według Kiepskich", niestety nie będą mogli pożegnać wspaniałego aktora. 

Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela – powiedziała "Super Expressowi" Joanna Kurowska.

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego odbędzie się w Krakowie. Na razie nie jest jednak znana dokładna data i godzina. Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

Podczas uroczystości pogrzebowych Dariusza Gnatowskiego, mają być obecne tylko żona Anna i córka Julia. Pogrzeb aktora ma być bardzo skromny ze względu na panujące obostrzenia, wprowadzone na skutek pandemii koronawirusa.

Dariusz Gnatowski z żoną
East News

Zobacz także
Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor zmarł w wieku 59 lat

Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich"

Dariusz Gnatowski z żoną i córką Julią

Dariusz Gnatowski ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Jego żona Anna i córka Julia pomagały mu w walce z chorobą

 

Dariusz Gnatowski nie żyje
East News
Newsy
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Aktora w ostatniej drodze pożegnali najbliżsi
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Aktora w ostatniej drodze pożegnali najbliżsi

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w szpitalu Dietla w Krakowie. Gwiazdor znany z serialu „ Świat według Kiepskich ” miał 59 lat. Na koniec października odbyła się msza w intencji zmarłego aktora, a dziś o godzinie 12.00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe. Mimo pandemii i obowiązujących obostrzeń aktora pożegnały tłumy. Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego Dariusz Gnatowski zmarł z powodu ciężkiej niewydolności oddechowej, a po jego śmierci okazało się, że chorował na koronawirusa. Uroczystości pogrzebowe gwiazdora zostały podzielone na dwie części. 30 października odbyła się w msza w intencji Dariusza Gnatowskiego, a msza żałobna dla najbliższych miała miejsce 3 listopada. Na uroczystościach pogrzebowych pojawiła się najbliższa rodzina, a żona aktora sama niosła urnę z prochami na cmentarz.  Według informacji "Super Expressu" rodzina Dariusza Gnatowskiego poprosiła, aby na uroczystość nie przynosić kwiatów, ale wesprzeć finansowo ofiary koronawirusa i artystów dotkniętych pandemią. Na wzruszających zdjęciach z pogrzebu widać żonę Dariusza Gnatowskiego, Annę i jego córkę Julię oraz tłumy bliskich.  Zobacz także:   Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusza Gnatowskiego pożegnała żona i córka. Mimo obostrzeń na pogrzebie gwiazdora "Świata według Kiepskich" pojawiły się tłumy.  Aktor ogromną popularność zyskał dzięki roli Boczka w serialu "Świat według Kiepskich". Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat.     

Dariusz Gnatowski
East News
Newsy
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego ze "Świata według Kiepskich". To będzie wyjątkowa uroczystość
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego ze "Świata według Kiepskich". To będzie wyjątkowa uroczystość

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Aktor znany z roli Boczka w serialu „ Świat według Kiepskich ” zmarła 20 października, a jako przyczynę śmierci gwiazdora podano zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Dariusz Gnatowski od wielu lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi m.in z cukrzycą typu 2, o której otwarcie mówił. Aktor przez lata zdobył ogromna sympatię widzów, a informacja o śmierci gwiazdy "Świata według Kiepskich" wstrząsnęła nie tylko światem aktorskim, ale również jego fanami. Znana jest już data pogrzebu Dariusza Gnatowskiego. Na jakich zasadach zostanie pochowany aktor w czasie pandemii koronawirusa? Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego? W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem cała Polska została objęta czerwoną strefą, a ograniczenia pojawiły się w każdej dziedzinie życia, również podczas pogrzebów. To oznacza, że Dariusza Gnatowskiego nie będą mogli pożegnać przyjaciele i fani, a jak informuje se.pl aktor będzie pochowany w Krakowie na początku listopada podczas uroczystości rodzinnej. Jednak wcześniej w intencji zmarłego Dariusza Gnatowskiego zostanie odprawiona msza w Bazylice Michała Archanioła w Krakowie. Taką informację na swojej stronie opublikował Teatr STU,  z którym aktor był związany:  Msza św. w intencji zmarłego odbędzie się w Bazylice Świętego Michała Archanioła - Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława w Krakowie na Skałce, ul. Skałeczna 15 30 października 2020 roku o godz. 17.00 - czytamy na oficjalnej stronie scenastu.pl. Zobacz także:   Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyczyny śmierci serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich" Dariusz Gnatowski nie żyje . Aktor zmarł w wieku 59 lat   Aktor przez wiele lat grał w...

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News
Newsy
Tak wyglądała dramatyczna walka o życie Dariusza Gnatowskiego. Wstrząsająca relacja lekarza ze szpitala w Krakowie
Zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w rozmowie z mediami opowiedział o ostatnich chwilach Dariusza Gnatowskiego i dramatycznej walce o jego życie.

Zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w rozmowie z mediami opowiedział o ostatnich chwilach Dariusza Gnatowskiego i dramatycznej walce o jego życie. Marcin Mikos nie ukrywa, że stan aktora był naprawdę bardzo zły, a lekarze robili wszystko, żeby go uratować. Niestety, pomimo długiej reanimacji Dariusz Gnatowski zmarł. Sprawdźcie, co powiedział wicedyrektor szpitala w Krakowie. Dariusz Gnatowski nie żyje Śmierć Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Aktor, który zdobył ogromną popularność dzięki roli w serialu "Świat według Kiepskich" zmarł w jednym z krakowskich szpitali. Media informowały, że Dariusz Gnatowski trafił pod opiekę specjalistów z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową. Później okazało się, że aktor miał też objawy koronawirusa. Marcin Mikos, wicedyrektor szpitala specjalistycznego w Krakowie w rozmowie z TVN24 przyznał, że ze względu na stan Dariusza Gnatowskiego lekarze nie zdażyli zrobić mu testów. Teraz Marcin Mikos w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o ciężkiej walce lekarzy o życie aktora.  Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna, ogromny wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którym bardzo dziękuję, bo włożyli mnóstwo serca, mnóstwo energii, by uratować Darka Gnatowskiego, niestety nie skończyło się to optymistycznie i Darka żegnamy - dziennik cytuje wicedyrektora szpitala.  Niestety, pomimo starań lekarzy Dariusz Gnatowski zmarł.  Każda osoba, nawet publiczna, ma prawo do pewnej sfery prywatności, nie chciałbym wchodzić tutaj w szczegóły. Mogę powiedzieć tylko, że trafił z bardzo ciężką niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem i to był...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik