Dariusz Gnatowski
East News

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. W ostatniej drodze aktora będą towarzyszyć tylko dwie osoby?

Dariusz Gnatowski
East News

Dariusz Gnatowski zmarł we wtorek 20 października w wieku 59 lat. Według informacji przekazanych do mediów, aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową

Aktor trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować - powiedział wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Dietla, Marcin Mikos, dla RMF24.

Z informacji uzyskanych przez RMF24, już po śmierci aktora okazało się, że był zakażony koronawirusem. Wiele osób chciałoby pożegnać Dariusza Gnatowskiego, jednak w dobie pandemii i wielu obostrzeń, niestety nie będzie to możliwe. Najprawdopodobniej na pogrzebie będą tylko dwie osoby. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Nowe informacje w sprawie przyczyn śmierci aktora

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Jak będzie wyglądała uroczystość?

Dariusz Gnatowski, uwielbiany przez wszystkich Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie żyje. Był kochany przez fanów i wielu kolegów z branży, którzy teraz chcieliby mu towarzyszyć w jego ostatniej drodze. Przyjaciele wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem. 

Kolega wysłał SMS po godz. 19.00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg. Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni – cytuje słowa Piotra Cyrwusa, "Super Express". 

Jednak jak wiadomo, ze względu na pandemię koronawirusa, uczestnictwo w tego typu uroczystościach, jest mocno ograniczone. Na pogrzebie może zjawić się tylko kilka osób z najbliższej rodziny. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", w ostatniej drodze Dariusza Gnatowskiego, będą towarzyszyć tylko żona Anna i córka Julia. Wygląda na to, że przyjaciele z branży i ekipa serialu "Świat według Kiepskich", niestety nie będą mogli pożegnać wspaniałego aktora. 

Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela – powiedziała "Super Expressowi" Joanna Kurowska.

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego odbędzie się w Krakowie. Na razie nie jest jednak znana dokładna data i godzina. Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Dariusz Gnatowski w szarej koszulce i ciemnej marynarce
East News

Podczas uroczystości pogrzebowych Dariusza Gnatowskiego, mają być obecne tylko żona Anna i córka Julia. Pogrzeb aktora ma być bardzo skromny ze względu na panujące obostrzenia, wprowadzone na skutek pandemii koronawirusa.

Dariusz Gnatowski z żoną
East News

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51