Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje
Mat. promocyjne

Prawdziwe tłumy pożegnały uczestnika "Sanatorium miłości" Cezarego Mocka. Tydzień temu dotarły do nas bardzo smutne informacje o śmierci jednego z najsympatyczniejszych bohaterów show TVP. Okazało się wówczas, że Cezary Mocek w połowie lutego trafił do szpitala z objawami zapalenia płuc. Niestety, jak już wiemy, uczestnik programu zmarł 19 lutego.

Wczoraj, 26 lutego, na Starym Cmentarzy w Łodzi odbyło się ostatnie pożegnanie Cezarego Mocka. Na pogrzebie pojawili się jego przyjaciele z "Sanatorium miłości" oraz prezes TVP Jacek Kurski. Według relacji mediów na pogrzebie nie zabrakło również fanów programu. Co więcej, jak informuje portal Wirtualna Polska, jeden z fanów przerwał ceremonię i wyrecytował wzruszający wiersz. 

Zobacz także: Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"!

1/4
Pogrzeb Cezarego Mocka
East News

Na pogrzebie Cezarego Mocka pojawili się m.in. Marta Manowska oraz Marek, Małgosia, Joanna i Ryszard z "Sanatorium miłości". Córka Cezarego przekazała im płyty z miłosnymi piosenkami, które mężczyzna chciał im dać w prezencie na Walentynki. 

2/4
Pogrzeb Cezarego Mocka
East News

W uroczystości wziął również udział prezes TVP, Jacek Kurski. Jak informują media w ostatniej drodze Cezaremu Mockowi towarzyszyli również fani programu "Sanatorium miłości". 

To był równy gość. Nigdy pana Cezarego nie poznałem osobiście. Jednak było widać, że to po prostu fajny człowiek - portal wp.pl cytuje wypowiedź jednego z mężczyzn, który pojawił się na pogrzebie. 

 

3/4
Pogrzeb Cezarego Mocka
East News

Według relacji mediów podczas pogrzebu jeden z fanów "Sanatorium miłości" wyrecytował piękny wiersz, który napisał specjalnie dla pana Cezarego. 

Do których smutnych myśli powoli czai się melancholia. Całun śmierci zakłada buty, a my patrzymy Cezary w twe oczy. Wszyscy zmartwieni i bezradni. Żegnaj elegancie piękna i wdzięku. Żegnaj dandysie śpiewu, tańca i gracji. Żegnaj aktorze "Sanatorium miłości". Tylko echo twojego głosu w ciszy śpiewa ballady Elvisa Presleya. Jeżeli tam, gdzie teraz przebywasz, potrzebna ci jest nasza pamięć, to zaręczamy cię, że ją masz. Jeżeli tam, gdzie teraz jesteś potrzebne ci są nasze wspomnienia, to spójrz w każdy dzień życia, my będziemy pejzażem do twojego obrazu wspomnień. W magicznych ogniach zniczy jest portret twojej twarzy i serca - cytuje portal wp.pl. 

4/4
Pogrzeb Cezarego Mocka
East News

Cezary Mocek zmarł 19 lutego. Miał 66 lat. 

Więcej na temat Sanatorium miłości