Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
East News
Newsy

Podejrzenie koronawirusa u pasażera warszawskiego metra! Na miejscu pracują służby!

U jednego z pasażerów warszawskiego metra jest podejrzenie koronawirusa! Na miejscu pracują służby

Jeden z pasażerów po wejściu na peron stacji metra Kabaty źle się poczuł. Pracownicy postanowili zawiadomić odpowiednie służby, w tym sanepid i pogotowie, a stacja została ewakuowana. Jest podejrzenie, że mężczyzna może być zarażony koronawirusem! Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Kolejne przypadki zarażonych osób! Najnowsze informacje

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Podejrzenie koronawirusa u pasażera warszawskiego metra

Stacja Kabaty nie funkcjonuje i została zamknięta do odwołania. Cała sytuacja spowodowana jest podejrzeniem, że jeden z pasażerów warszawskiego metra może być zarażony koronawirusem. Według informacji uzyskanych przez warszawa.naszemiasto.pl, mężczyzna niedawno wrócił z Londynu i z tego względu istnieje realne zagrożenie, że złe samopoczucie pasażera może być wywołane właśnie na skutek groźnego wirusa. Według pracowników metra mężczyzna nie zdążył jednak wsiąść do pociągu.

Ratownicy medyczni przybyli do pacjenta w specjalnych kombinezonach. Na ten moment stacja jest zamknięta i zaklejona taśmą, a pracownicy pilnują, aby nikt nie wchodził do środka. 

W związku ze zdarzeniem na stacji metra Kabaty zamknięte zostały stacje: Kabaty, Natolin, Imielin. Metro linii M1 kursuje w pętli Stokłosy – Młociny – Stokłosy. Uruchomiono linię zastępczą ,,ZA METRO” na trasie KABATY – Al. KEN – METRO URSYNÓW 01" - informuje Warszawski Transport Publiczny.

Materiał będzie na bieżąco aktualizowany. Tak wygląda akcja służb na stacji Metro Kabaty! 

Ministerstwo zdrowia apeluje, aby w najbliższym okresie maksymalnie ograniczyć wychodzenie z domu! Należy unikać dużych skupisk ludzkich

koronawirus
East News

 

Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki
Newsy
Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..."
W sieci pojawił się niepokojący wpis ratowników medycznych z Warszawy.

W sieci pojawił się niepokojący wpis ratowników medycznych z Warszawy. Okazuje się, że trzy zespoły ratownictwa medycznego ze stacji na Ursynowie zostały objęte obowiązkową kwarantanną! Dlaczego? Jeden z pacjentów, który potrzebował ich pomocy, nie poinformował, że może być zarażony koronawirusem!  Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się zupełnie inaczej. W tym momencie zespoły z Mokotowa muszą również jeździć do wezwań z Ursynowa, przez to czas dojazdu karetki może się dramatycznie wydłużyć❗- czytamy na Facebooku.  Ratownicy medyczni zwrócili się do wszystkich z ważnym apelem!  Apel ratowników medycznych Koronawirus już od kilku miesięcy rozprzestrzenia się po całym świecie. W Polsce pierwszy przypadek koronawirusa wykryto 4 marca - niestety, od tamtej chwili liczba zarażonych znacznie wzrosła i dziś (18 marca) wynosi już 246 - w tym 5 przypadków śmiertelnych. W związku z niepokojącymi informacjami lekarze apelują, aby każdy, kto podejrzewa, że może być zarażony koronawirusem nie jechał na SOR czy do przychodni. Medycy apelują, aby dzwonić pod wskazane numery telefonów żeby specjaliści zdecydowali o dalszej procedurze. Niestety, okazuje się, że są pacjenci, którzy oszukują dyspozytorów podczas rozmowy telefonicznej!  Mamy do Was bardzo ważny apel. Trzy zespoły ratownictwa medycznego ze stacji na Ursynowie zostały uziemione z powodu kwarantanny. Stacja jest zamknięta. Dlaczego? Bo przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało, że pacjent może być zarażony więc nie mieli strojów ochronnych. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się zupełnie inaczej. W tym momencie zespoły z Mokotowa muszą również jeździć do wezwań z Ursynowa, przez to czas dojazdu karetki może sie dramatycznie wydłużyć❗...

Koronawirus w Polsce
East News
Newsy
Mężczyzna zarażony koronawirusem przyjechał autobusem z Niemiec! Wiemy, z kim miał kontakt w Polsce
Mężczyzna zakażony koronawirusem przyjechał do Polski autobusem. Ważny apel ministerstwa!

4 marca podczas oficjalnej konferencji Minister Zdrowia potwierdził pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa . Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu w Zielonej Górze na oddziale zakaźnym. Jak poinformował Sanepid, pacjent zarażony koronawirusem czuje się dobrze, nie ma temperatury, a jedynie kaszel. Początkowo mężczyzna w wywiadzie epidemiologicznym poinformował, że przyjechał do Polski samochodem osobowym. Potem okazało się, że z Niemiec podróżował autobusem. Lista pasażerów już została ustalona. Czy są na niej Polacy? Z kim kontaktował się zarażony mężczyzna w Polsce? Ile osób w Polsce miało kontakt z mężczyzną zarażonym koronawirusem? Podczas konferencji w Zielonej Górze przedstawicielka Sanepidu przyznała, że początkowo w wywiadzie pacjent mówił o podróży samochodem. Potem okazało się, że z Niemiec przyjechał autokarem międzynarodowej linii, który jechał w głąb Polski. Sanepid ma już listę pasażerów i ustala, kto miał kontakt z mężczyzną. W pierwszym wywiadzie pacjent powiedział, że podróżował samochodem osobowy, ale przyznał, że autobusem jechał z Niemiec do Świecka. Mamy listę autobusową, nie ma na niej Lubuszan! (...) To są ludzie z różnych miast Polski. W tej chwili staramy się dotrzeć do tych pacjentów - powiedziała na konferencji dr Dorota Konaszczuk z Wojewódzkiego Inspektoratu Emidemiologiczno-Sanitarnego.  Okazuje się, że mężczyzna przebywa w szpitalu w Zielonej Górze już od dwóch dni: Pacjent znalazł się w szpitalu 2 marca i wtedy zostały wysłane próbki do badania. Dziś w nocy zostały potwierdzone kolejne badania - dodała dr Dorota Konaszczuk. W Polsce pacjent zarażony koronawirusem miał kontakt jedynie z osobami z rodziny : Po powrocie miał kontakt tylko z dwoma osobami. To są...

Biedronka
East News
Newsy
Ekspedientka Biedronki zakażona koronawirusem. Czy ktoś z klientów mógł się zarazić?
Czy ktoś z klientów się zaraził?

Jeden ze sklepów Biedronki został zamknięty i jest dezynfekowany po tym, jak u jednej z ekspedientek został wykryty koronawirus! Według doniesień medialnych kobieta prawdopodobnie zaraziła się od jednego z dostawców towaru. W którym mieście znajduje się zamknięta Biedronka i jak całą sytuację komentuje zarząd sklepu?  Pracownica Biedronki zakażona koronawirusem Do zakażenia jednej z ekspedientek Biedronki doszło w miejscowości Gryfino, a o całej sytuacji poinformował lokalny portal igryfino.pl. Portal donosi, że sklep został zamknięty i jest teraz dezynfekowany, a kobieta u której wykryto koronawirusa mogla zarazić się od dostawcy. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć - informują władze sklepu. Sklep sieci Biedronka przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie został zamknięty z powodu pozytywnego testu u pracownika tego sklepu. Zgodnie z zaleceniami sanepidu wszyscy pozostali pracownicy tej placówki od wtorku zostali poddani kwarantannie.  Zarząd Biedronki zapewnia, że po wykryciu u pracownicy koronawirusa do sklepu została wezwana profesjonalna firma dezynfekująca. Zobacz także:  Lidl, Biedronka, Kaufland, Netto. Które markety są otwarte całą dobę przed świętami wielkanocnymi 2020? Jedna z ekspedientek Biedronki w Gryfinie zostala zakażona koronawirusem. Sklep jest dezynfekowany.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner