Party Stories
Beata Sadowska i Sylwia Gliwa
mat. prasowe
Newsy

Plejada gwiazd i legendy kitesurfingu na Ford Focus Active Challenge 2019!

Beata Sadowska, Odeta Moro i Sylwia Gliwa gwiazdami Ford Focus Active Challenge 2019!

W długi sierpniowy weekend redakcja Party.pl miała przyjemność uczestniczyć w zawodach Ford Focus Active Challenge 2019 w Pucku. Emocji nie brakowało, bo podczas zmagań na Bałtyku wyłoniono mistrzów Polski w konkurencjach: Freestyle i Formuła Kite Open, a także finalistów pucharu Polski w konkurencji Freestyle. Mimo niesprzyjających prognoz, startującym udało się rozegrać doskonałe zawody. Na akwen Zatoki Puckiej jako pierwsi wyruszyli zawodnicy Formuły Kite Open oraz Freestyle. Ta druga rozpoczęła się od popisów najmłodszych kitesurferów. Ostatecznie, w kategorii U14 zwyciężył Bartosz Włodarczyk, a wśród juniorów do lat 18 – Oskar Cholewiński.

Ford Focus Active Challenge
Dominik Kalamus

Wśród pań bezkonkurencyjna okazała się Martyna Konkel. Srebro trafiło do Kasi Lange, a brązowy medal wywalczyła Natalia Grabowska. W rywalizacji mężczyzn na zwycięzcę typowano Maice’a Dittricha, który ostatecznie zajął drugie miejsce. Tytuł mistrza Polski Freestyle trafił do Marka Rowińskiego, zaś brązowy medal odebrał Mateusz Włodarczyk. W konkurencji Formuła Kite Open pań bezkonkurencyjna okazała się Julia Damasiewicz, która wygrała większość wyścigów i zdobyła tytuł mistrzyni Polski zarówno w kategoriiach: open, U19 i U16. Tuż za nią uplasowały się Magdalena Woyciechowska i Nina Arcisz. Mistrzem Formuły Kite Open mężczyzn został Maks Żakowski. Drugi na mecie był Błażej Ożóg, a jako trzeci dopłynął do niej Jakub Jurkowski, który został jednocześnie mistrzem Polski w kategoriach do lat 19 i 16.

Jak pokoje swoich dzieci urządziły Izabela Janachowska, Małgorzata Socha, Marina i inne gwiazdy? Zobaczcie!

Legendy kitesurfingu

Gośćmi specjalnymi zawodów Ford Focus Active Challenge 2019 w Pucku byli mistrzowie świata i zarazem legendy kitesurfingu – Aaron Hadlow i Airton Cozzolino. Panowie nie tylko opowiadali o swojej pasji, ale też chętnie dzielili się wiedzą z młodymi kitesurferami.

 

Airton Cozzolino na Ford Focus Active Challenge
Dominik Kalamus

Aaron Hadlow na Ford Focus Active Challenge
Dominik Kalamus

Przy okazji zawodów mogliśmy też przetestować nowego Forda Focusa Active – napędzanego m.in. najlepszym silnikiem 1.0 EcoBoost. Dodatkowe atuty? Podwyższone zawieszenie stylizowane na SUV-a, 5 trybów jazdy, które świetnie radzą sobie na różnych nawierzchniach i w każdych warunkach pogodowych.

Ford Focus Active Challenge
Dominik Kalamus

Śledziliśmy też zmagania gwiazd, które ćwiczyły swoje umiejętności w kitesurfingu, windsurfingu i na SUPie. Gośćmi Ford Focus Active Challenge 2019 były: Beata Sadowska, Sylwia Gliwa i Odeta Moro, które nad Bałtykiem spędziły wyjątkowo aktywny weekend.

Beata Sadowska i Sylwia Gliwa
mat. prasowe

Odeta Moro na Ford Focus Active Challenge
Dominik Kalamus

Beata Sadowska na Ford Focus Active Challenge
Dominik Kalamus

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ford Fiesta
Newsy
Ford Fiesta Active Cup 2018 - mamy relację z zawodów! Nie zabrakło gwiazd!

  W dniach 12-15 sierpnia w Zatoce Puckiej odbyła się wielka impreza Ford Fiesta Active Cup czyli Puchar i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu! Ekipy Party.pl nie mogło tam zabraknąć! Najlepsi zawodnicy, nieziemska rywalizacja, wiatr, morze, gwiazdy - czego chcieć więcej? Tylko głównego bohatera, a stał się nim oczywiście Ford Fiesta Active - nowa linia modeli nawiązująca do SUV-ów stylizacją i charakterem!   Zobaczcie relację z tego wydarzenia! Działo się!    Zobacz: Wodne szaleństwa gwiazd podczas Ford Fiesta Active Cup 2018! Zobacz, co się działo! ZDJĘCIA  

Gwiazdy na Ford Fiesta Active Cup
Dominik Kalamus
Newsy
Wodne szaleństwa gwiazd podczas Ford Fiesta Active Cup 2018! Zobacz, co się działo! ZDJĘCIA
Agnieszka Kawiorska na Ford Focus Active Challenge
Mat. prasowe
Newsy
Gwiazdy na kitesurfingu! Zobacz relację z Ford Focus Active Challenge

Po raz 14-ty z rzędu odbyły się prestiżowe zawody w kitesurfingu o puchar i mistrzostwo Polski, tym razem pod nazwą Ford Focus Active Challenge. Równolegle do zawodów działała Vipowska szkółka kita, w której gościliśmy znane osoby. Na pierwsze zawody przyjechali znani aktorzy serialowi: Agnieszka Kawiorska i Paweł Ławrynowicz . Jak aktorzy poradzili sobie podczas kolejny etapów nauki kitesurfingu? Zobaczcie naszą relację z Chałup!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner