Anna Lewandowska w zielonym płaszczu
Instagram

Anna Lewandowska w płaszczu za 5000 złotych. Znaleźliśmy identyczny w Reserved, ale 20 razy tańszy!

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu
Instagram

Anna Lewandowska należy do wielbicielek prostych klasycznych płaszczy, a model w zielonym kolorze zdecydowanie należy do jej ulubionych. To właśnie zielony płaszcz miała na sobie, kiedy kibicowała Robertowi Lewandowskiemu podczas meczu, na którym ogłosił, że para spodziewa się drugiego dziecka. W tym sezonie nosiła go już wielokrotnie i okazuje się, że ten fason doskonale sprawdza się na wiele okazji.

Wybierając płaszcz w stylu Anny Lewandowskiej mamy pewność, że stworzymy mnóstwo stylizacji. Możemy założyć do niego botki, kozaki, trapery czy kowbojki i w zależności od nastroju i planów cieszyć się modnym i stylowym lokiem. Zobaczcie, gdzie kupić płaszcze w stylu Anny Lewandowskiej, które będą hitem na wiosnę 2020!

Stylowa Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zielony płaszcz najczęściej nosi jako element codziennych stylizacji. Zazwyczaj zakłada go na swetry czy bluzy, a do tego wybiera trapery lub śniegowce marki Inuikii, które kosztują nieco ponad tysiąc złotych. Tak było tym razem!

Prosta i wygodna stylizacja, którą stworzyła trenerka idealnie sprawdzi się podczas codziennych wyjść. Co prawda płaszcz, który ma na sobie Anna Lewandowska to projekt marki Ami Paris, który kosztuje ponad 5 tys. zł, ale znaleźliśmy dla Was podobne modele już od 299 zł!

Podoba Ci się płaszcz w stylu Anny Lewandowskiej?

Płaszcz Zara, 549 zł.

Zielony płaszcz Zara cena 549 zł
Mat. prasowe

Płaszcz Reserved, 299 zł

Zielony płaszcz Reserved cena 299 zł
Mat. prasowe

Płaszcz Zara cena 349 zł.

Zielony płaszcz Zara cena 349 zł
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17