Plakat filmu Pitbull. Ostatni Pies
mat. prasowe

Jest zupełnie nowy plakat filmu "Pitbull. Ostatni pies". Lepszy niż poprzedni? Korwin: "Ta obsada wróży coś..."

Plakat filmu Pitbull. Ostatni Pies
mat. prasowe

Mamy oficjalny plakat filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego! Jego premiera odbędzie się już 15 marca! Na film na pewno wybiera się m.in. Karolina Korwin Piotrowska, która na Intagramie dodała długi wpis poświęcony obrazowi. A Wy wybieracie się do kin?

 

Zobacz: Cezary Pazura: „Komedia jest w głębokim poważaniu u wszystkich, którzy decydują o tym, co jest ważne’’

 

Plakat filmu "Pitbull. Ostatni Pies"

W filmie Pasikowskiego zagrają m.in. Marcin Dorociński, Adam Woronowicz, Doda, Iza Kuna, Agnieszka Kawiorska, Cezary Pazura, Rafał Mohr czy Kasia Nosowska. O czym będzie? 

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa... - czytamy w informacjach prasowych. 

A co pisze Korwin Piotrowska?

Choć uważam, ze jedyne filmy, jakie potrafi jako tako nakręcić Patryk Vega to Pitbulle, pójdę na to z ogromna ciekawością. Z nadzieja. Despero ❤️ Pasikowski to wielka reżyserska klasa, wyczucie i gust. Ma talent. To facet od Psów,Krolla, Jack Strong czy serialu Glina. Warto czekać. Ta obsada wróży coś....ciekawego. To pewne. Nie jestem fanka Dody, ale jestem fanka kina, dobrego kina. Ja idę. A Wy? Premiera w marcu. #pitbullostatnipies

Zobacz także: Mamy nowe zdjęcia z filmu "Pitbull. Ostatni pies". Kiedy premiera? ZOBACZ!

 

Plakat filmu Pitbull. Ostatni Pies
mat. prasowe

 

Tak prezentował się plakat poprzedniej części. 

Plakat filmu Pitbull. Niebezpiecznie kobiety
mat. prasowe

 

Plakat filmu Pitbull. Ostatni Pies
mat. prasowe

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30