Plakat filmu Kochaj
Newsy

Jest już plakat filmu "Kochaj". Kto na pierwszym planie? Kożuchowską "wygryzła" inna gwiazda! Która?

Jest już plakat filmu "Kochaj". Kto na pierwszym planie? Kożuchowską "wygryzła" inna gwiazda! Która?

W sieci pojawił się plakat najnowszego filmu "Kochaj" z udziałem takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska czy Aleksandra Popławska. Kto na pierwszym planie? Olga Bołądź w roli panny młodej!

 

Co z Małgorzatą Kożuchowską, która uchodzi za największą gwiazdę każdej produkcji, w której występuje? Ponieważ aktorka zagrała drugoplanową rolę w komedii romantycznej "Kochaj" (w kinach od 3 czerwca) nie mogła być główną twarzą produkcji. Jednak chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby Kożuchowskiej zabrakło na plakacie filmu, który będzie z pewnością hitem. W dużej mierze właśnie dzięki niej!

 

Wybieracie się do kin?

 

Zobacz: Znamy całą obsadę komedii „Kochaj”. Kto zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej?

 

 

 

 

 

Film Kochaj - plakat filmu z Małgorzatą Kożuchowską

 

Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie "Kochaj".

Małgorzata Kożuchowska na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Olga Bołądź i Małgorzata Kożuchowska w filmie Kochaj
Facebook
Newsy
Znamy całą obsadę komedii „Kochaj”. Kto zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej?
Będzie też Olga Bołądź. Ale nie tylko

Dziś ruszyły zdjęcia do nowej komedii z Małgorzatą Kożuchowską. Akcja tej komedii romantycznej będzie rozgrywać się częściowo w Płocku. Pierwsze zdjęcie z planu już widzieliście. Od jakiegoś czasu wiadomo, że w filmie zagra Małgorzata Kożuchowska . "Kochaj" będzie jednak opowiadał o przyjaźni czterech kobiet. Nam udało się ustalić, kto zagra cztery główne postaci! Kto gra w komedii romantycznej Kochaj z Małgorzata Kożuchowską? W komedii romantycznej „Kochaj” zagrają między innymi: Roma Gąsiorowska , Aleksandra Popławska , Magdalena Lamparska oraz Olga Bołądź . To świetne aktorki młodego pokolenia i wygląda na to, że ta jesień będzie należeć do nich. Roma Gąsiorowska gra teraz jeszcze w serialu "Bodo" oraz "Listy do M 2" . Aleksandra Popławska gra w "Barwach Szczęścia , Magdalena Lamparska wystąpi tej jesieni w "Tańcu z Gwiazdami" , a Olga Bołądź gra w serialach " Skazane" oraz "Słaba płeć?". Małgorzata Kożuchowska zagra macochę jednej z przyjaciółek. Poza tym w obsadzie zobaczymy też  Piotra Machalicę . Premiera filmu szykuje się na początku przyszłego roku. Czy z taką obsadą powstanie Waszym zdaniem murowany hit?     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''script'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''', ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''facebook-jssdk'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''')); Ruszyły zdjecia do filmu "kochaj"Marty Plucinskiej .w rolach głównych cztery piękne kobiety... Kochaj;))) Posted by Roma Gąsiorowska...

Małgorzata Kożuchowska w toczku
Newsy
Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska i inne gwiazdy na przygotowaniach do ślubu koleżanki... Zobacz ZWIASTUN
Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska i inne gwiazdy na przygotowaniach do ślubu koleżanki... Zobacz ZWIASTUN

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Kochaj" z Małgorzatą Kożuchowską. Obok pięknej aktorki pojawią się też takie gwiazdy jak Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska czy Aleksandra Popławska. Niedawno premierę miał też plakat filmowy, na którym Małgorzata Kożuchowska była na drugim planie. Tym razem w internecie ukazał się krótki zwiastun tego, co widzowie będą mogli zobaczyć już od 3 czerwca w kinach. Na filmiku zobaczymy kulisy słynnego wesela Sawy (Olgi Bołądź), które organizuje Marta (Małgorzata Kożuchowska) . A także to, jak przebiegała praca całej ekipy. Aktorzy i aktorki zachęcają również widzów do odwiedzenia kina, aby zobaczyć dzieło: Romantyczna, ciepła komedia o miłości - tak film podsumowała Kożuchowska.  Atmosfera jest gorąca i mam nadzieję, że pokochacie wszystkich naszych bohaterów - dodała Aleksandra Popławska. Wybierzecie się do kina na film "Kochaj" ?   Zobacz:  Gwiazdy na konferencji filmu "Kochaj". Zabrakło tylko Małgorzaty Kożuchowskiej...​   Kulisy powstawania filmu "Kochaj" Jedną z głównych ról zagra Małgorzata Kożuchowska  

Olga Bołądź na spacerze z koleżanką
Newsy
Olga Bołądź spaceruje nocą z koleżanką PAPARAZZI
Chyba było gorąco

Olga Bołądź ma teraz ogrom pracy. Niedługo odbędzie się premiera najnowszego serialu Polsatu "Skazane", gdzie zagra jedną z głównych ról. Nic dziwnego, że aktorka ze znajomymi spotyka się późnymi wieczorami lub nocą. Tu na spotkaniu z koleżanką... Zobacz: Znamy całą obsadę komedii „Kochaj”. Kto zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner