Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Rogucki został ojcem
ONS
Newsy

Piotr Rogucki został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Juror MBTM kipi szczęściem

W połowie kwietnia jeden z tabloidów poinformował, że Piotr Rogucki i jego żona spodziewają się drugiego dziecka. Juror Must Be The Music był zachwyconą nowiną, a święta Wielkanocne cała rodzina spędziła w słonecznych tropikach. Przypomnijmy: Gwiazdor Must Be The Music zostanie ojcem!

Rogucki ma już za sobą etapy castingowe nowej edycji Must Be The Music, ale teraz jego głowę zaprząta coś zupełnie innego. Jak donosi JastrzabPost.pl, Piotr po raz drugi został ojcem - jego żona urodziła syna. Para nadała chłopcu imię Bruno, a z narodzin brata cieszy się również niespełna 2-letnia córka Roguckiego. Być może ponowne ojcostwo sprawi, że wokalista będzie w muzycznym show nieco delikatniejszy niż dotychczas.

Gratulujemy!

Zobacz: Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast

Piotr Rogucki i inne gwiazdy w Must Be The Music:

Piotr Rogucki zostanie ojcem
ONS
Newsy
Gwiazdor Must Be The Music zostanie ojcem!
Celebruje to z żoną za granicą

Piotr Rogucki dołączył w tym sezonie do ekipy jurorskiej Must Be The Music. Wokalista szybko odnalazł się w nowej roli i jest jedną z bardziej charakterystycznych postaci. Nie szczędzi gorzkich słów, ale potrafi też pochwalić. Najwięcej emocji wzbudzają jego potyczki słowne z Korą . Przypomnijmy: Kora znów dopieka Roguckiemu. Wybroniła wokalistę Teraz pomyślny czas czeka Piotra również w życiu prywatnym! Jak donosi dodatek "Gwiazdy", Rogucki wkrótce zostanie ojcem! Tygodnik informuje, że żona gwiazdora jest w ciąży, a będzie to drugie dziecko pary. Małżeństwo ma już 1,5 roczną córką, dla której jest wzorowym ojcem i chętnie otacza opieką. "Gwiazdy" dodają, że rodzina na Święta Wielkanocne wyleciała w tropiki. Gratulujemy! Zobacz: Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast Rogucki i inne gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu:

Kora i Rogucki w Must Be The Music
YouTube
Newsy
Must Be The Music: Kora znów dopieka Roguckiemu. Wybroniła wokalistę
Tych dwoje ma się ku sobie

Siódma edycja Must Be The Music to zdecydowany lider oglądalności wśród programów muzycznych. W czym tkwi tajemnica sukcesu? Wydaje się, że odpowiedź jest banalna - zaskakują przede wszystkim wokaliści, którzy prezentują się przed jurorami. A oni nie szczędzą im trafnych ripost. Przypomnijmy: Kora do kuzyna Kazadi: "Niespecjalnie się wysiliłeś" W dzisiejszym odcinku po raz kolejny doszło do kilku zabawnych wymian zdań pomiędzy jurorami. Na przestrzeni kilku tygodni szczególny kontakt nawiązali Kora i Piotr Rogucki , którzy regularnie sobie dogryzają - oczywiście wszystko w ramach poczucia humoru, a nie złośliwości. Dziś było podobnie. Po występie 57-letniego Waldemara Wiśniewskiego , wokalista usłyszał 3XTAK, jedynym na nie był Rogucki. Wtedy do akcji wkroczyła Kora.   Rogucki: Dla mnie wokal to nie wszystko. Wymagam też istnienia scenicznego. Kora: A co? Pan miał tańczyć, tak jak ty? A może tańczy lepiej od ciebie? Panie Waldemarze, jest pan skupiony, śpiewam pan czysto, dla mnie super! W sieci natomiast popularnością cieszy się fragment występu Justyny Czernikiewicz , którą okrzyknięto "najbardziej zestresowaną uczestniczką Must Be The Music" - wideo z jej udziałem poniżej. Oglądaliście dzisiaj Must Be The Music? Zobacz: Rogucki zauroczony uczestniczką MBTM. Jego żona zareagowała natychmiast Galeria zdjęć z finału szóstej edycji Must Be The Music:

Piotr Rogucki w programie Must Be The Music
materiały prasowe Polsat
Newsy
Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast [WIDEO]
Na planie robi się gorąco

Piotr Rogucki , który do tej pory znany był z działalności w zespole Coma, dołączył do obsady najnowszej edycji programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Zastąpił Łoza, który zdecydował się odejść z show. Już po pierwszych odcinkach było wiadomo, że wybranie muzyka było strzałem w dziesiątkę. Jego opinie są ciekawe i sprawiają, że "MBTM" zyskał na atrakcyjności. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "Must Be The Music". To będzie legendarna edycja W najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w niedzielę pojawi się uczestniczka, która zachwyci Piotra. Nie tyle muzycznie co wizualnie. Juror pokusił się nawet o wspólną fotkę z dziewczyną, która natychmiast wylądowała na jego Facebooku. Nie minęła chwila, a do Roguckiego zadzwoniła... żona. - Nagrywamy teraz program więc muszę kończyć - powiedział Rogucki do żony, po czym dodał do kolegów jurorów. - Żona od razu się zorientowała i zadzwoniła. - Niepojęte, ale to jest niezwykłe - mówił rozbawiony Adam Sztaba. - Ale szpieg - dodała Elżbieta Zapendowska. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? O tym dowiemy się za 2 dni. Gwiazdy podczas finału "Must Be The Music":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner