Piotr Kraśko niedawno po raz trzeci został ojcem. Na świat przyszła córka, Laura. My postanowiliśmy zapytać Piotra Kraśkę o to, kiedy jako ojciec, przeżywa najtrudniejsze momenty w życiu i dlaczego tak bardzo angażuje się w pomoc dzieciom.

Reklama

Dziennikarz pojawił się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2015, gdzie licytowano pieniądze na rzecz Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Zebrano już ponad 247 tysięcy złotych! Piotr Kraśko wspiera pierwszą z fundacji:

Wspieramy dzieci rodziców, którzy pracowali w służbie państw - to mogą być różni ludzie - policjanci, ludzie z BOR-u, strażacy. Nie zawsze pamiętamy o rodzinach, które pozostawili, pomagając nam - mówi dziennikarz.

Kraśko zdradził nam również, kiedy rodzice martwią się o swoje dzieci najbardziej:

Każdy kto ma dzieci, zgodzi się ze mną, że rozumiemy czym jest lęk, kiedy dziecko po raz pierwszy ma wysoką gorączką, bezradność na początku, a później zamieszanie - czy podać leki, czy szpital, czy lekarz. Doświadczenie przychodzi z czasem - mówi

Zobacz także: Piotr Kraśko o relacjach z innymi dziennikarzami: "To jest wyjątkowa grupa ludzi"

Zobacz także

Piotr Kraśko niedawno został ojcem!

Reklama

Piotr Kraśko wspiera fundację

Reklama
Reklama
Reklama