Jerzy Owsiak
East News

PILNE! Finał WOŚP nie odbędzie się przez narodową kwarantannę?! Jest decyzja Jerzego Owsiaka!

Jerzy Owsiak
East News

Jerzy Owsiak zareagował na plany wprowadzenia "narodowej kwarantanny" i zapowiedział zmianę terminu wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Finał WOŚP miał się odbyć 10 stycznia przyszłego roku, jednak ze względu na nowe obostrzenia, które mają trwać od 28 grudnia do 17 stycznia, impreza odbędzie się w innym terminie. 

Jerzy Owsiak zdradza, kiedy odbędzie się finał WOŚP

Minister zdrowia podczas konferencji prasowej poinformował, że po świętach Bożego Narodzenia zostanie wprowadzona "narodowa kwarantanna". W tym czasie nastąpi ograniczenia w funkcjonowaniu galerii handlowych, hoteli czy obiektów sportowych. Narodowa kwarantanna ma trwać od 28 grudnia do 17 stycznia. W związku z zapowiedzią ministra zdrowia Jerzy Owsiak w informacji prasowej zapowiedział, że wielki finał WOŚP zostanie przeniesiony na inny termin.

Wszystkich nas zaskoczyła informacja rządu na temat nowych obostrzeń związanych z pandemią, ale rozumiemy, że w tak trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Polska, środki muszą być stanowcze i to chyba jedyne rozwiązanie, które pozwoli opanować wirusa i pandemię- komentuje Jerzy Owsiak. 

Finał WOŚP miał się odbyć 10 stycznia, jednak ze względu na narodową kwarantannę zostanie przeniesiony na 31 stycznia!

Konsultowaliśmy się z podwykonawcami naszego finałowego studia, które będzie stało na Placu Defilad - czasowo zdołamy postawić halę i odpalić Finał 31 stycznia. Na dzień dzisiejszy Fundacja WOŚP ma Finał zapięty niemal na ostatni guzik. 1362 sztaby - w absolutnej gotowości i z pełnym zrozumieniem - także przyjmą ten nowy termin. Bardzo wiele sztabowych puszek stacjonarnych już funkcjonuje, a także wszystkie wpłaty online działają już na dobre.

Zobaczcie nagranie opublikowane przez szefa WOŚP!

Zobacz także: Zakaz przemieszczania się w Sylwestra! Rząd wprowadził nowe obostrzenia

Jerzy Owsiak poinformował o zmianie terminu finału WOŚP.

 

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. 

Jerzy Owsiak zbiórka WOŚP
East News

 

Więcej na temat WOŚP Jurek Owsiak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37