Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jerzy Owsiak
East News
Newsy

PILNE! Finał WOŚP nie odbędzie się przez narodową kwarantannę?! Jest decyzja Jerzego Owsiaka!

PILNE! Finał WOŚP nie odbędzie się przez narodową kwarantannę?! Jest decyzja Jerzego Owsiaka!

Jerzy Owsiak zareagował na plany wprowadzenia "narodowej kwarantanny" i zapowiedział zmianę terminu wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Finał WOŚP miał się odbyć 10 stycznia przyszłego roku, jednak ze względu na nowe obostrzenia, które mają trwać od 28 grudnia do 17 stycznia, impreza odbędzie się w innym terminie. 

Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!

Jerzy Owsiak zdradza, kiedy odbędzie się finał WOŚP

Minister zdrowia podczas konferencji prasowej poinformował, że po świętach Bożego Narodzenia zostanie wprowadzona "narodowa kwarantanna". W tym czasie nastąpi ograniczenia w funkcjonowaniu galerii handlowych, hoteli czy obiektów sportowych. Narodowa kwarantanna ma trwać od 28 grudnia do 17 stycznia. W związku z zapowiedzią ministra zdrowia Jerzy Owsiak w informacji prasowej zapowiedział, że wielki finał WOŚP zostanie przeniesiony na inny termin.

Wszystkich nas zaskoczyła informacja rządu na temat nowych obostrzeń związanych z pandemią, ale rozumiemy, że w tak trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Polska, środki muszą być stanowcze i to chyba jedyne rozwiązanie, które pozwoli opanować wirusa i pandemię- komentuje Jerzy Owsiak. 

Finał WOŚP miał się odbyć 10 stycznia, jednak ze względu na narodową kwarantannę zostanie przeniesiony na 31 stycznia!

Konsultowaliśmy się z podwykonawcami naszego finałowego studia, które będzie stało na Placu Defilad - czasowo zdołamy postawić halę i odpalić Finał 31 stycznia. Na dzień dzisiejszy Fundacja WOŚP ma Finał zapięty niemal na ostatni guzik. 1362 sztaby - w absolutnej gotowości i z pełnym zrozumieniem - także przyjmą ten nowy termin. Bardzo wiele sztabowych puszek stacjonarnych już funkcjonuje, a także wszystkie wpłaty online działają już na dobre.

Zobaczcie nagranie opublikowane przez szefa WOŚP!

Zobacz także: Zakaz przemieszczania się w Sylwestra! Rząd wprowadził nowe obostrzenia

Jerzy Owsiak poinformował o zmianie terminu finału WOŚP.

 

Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. 

Jerzy Owsiak zbiórka WOŚP
East News

 

Jerzy Owsiak zbiórka WOŚP
East News
Newsy
Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!
Jurek Owsiak wyjawił nam, kiedy i jak narodził się pomysł na zbiórkę dla dzieci!

Jurek Owsiak niezmiennie od 28 lat prowadzi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki jego zaangażowaniu wiele szpitali w całym kraju zostało zaopatrzonych w najlepsze sprzęty medyczne, które pomagają w leczeniu, a przede wszystkim ratują życie w szczególności małych pacjentów. W jaki sposób narodził się w ogóle pomysł zbiórki na tak szeroką skalę? O tym wszystkim opowiedział nam sam Jurek Owsiak. Zobaczcie!  Zobacz także:  Łukasz Berezak w poruszającym wywiadzie: "Całymi dniami leżę w łóżku. Poddałem się. Przegrałem" Wyobrażacie sobie styczeń bez finału WOŚP? My nie! Dlatego zawsze chętnie dołączamy się do tej pięknej akcji i trzymamy za nią kciuki do końca świata i jeden dzień dłużej!   

Jerzy Owsiak w czarnej koszulce z napisem
East News
Newsy
Gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP? Tym razem nie na placu Defilad w Warszawie! Jerzy Owsiak podał nową lokalizację
Gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP? Tym razem nie na placu Defilad w Warszawie! Jerzy Owsiak podał nową lokalizację

Warszawski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od kilku lat był organizowany na placu Defilad , tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Teraz okazuje się, że 28. finał akcji odbędzie się w zupełnie innym miejscu, a właściwie w dwóch miejscach! Jerzy Owsiak opublikował w sieci nagranie, w którym zdradził, że wielka impreza odbędzie się na placu Teatralnym i placu Bankowym- na placu Bankowym zostanie rozstawiona scena, na której będą koncertować gwiazdy, a na placu Teatralnym będzie studio telewizyjne. Dlaczego władze Fundacji WOŚP muszą przenieść finał w inne miejsce? Kiedy odbędzie się 28. finał WOŚP? Jak informuje portal wirtulanemedia.pl wielki finał WOŚP w Warszawie odbędzie się na placu Teatralnym i placu Bankowym ponieważ w dotychczasowym miejscu w którym były organizowane imprezy trwa budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej.  Od kilku tygodni intensywnie pracujemy z przedstawicielami Miasta Warszawa oraz Dyrekcją Teatru Wielkiego Opery Narodowej nad przygotowaniem finału w nowych miejscach. To dla nas ogromne wyzwanie, które także daje nam możliwość zaplanowania wszystkiego od nowa, poszukania nowych pomysłów i sposobów na to, by nasze styczniowe granie w Warszawie było jeszcze bardziej atrakcyjne- portal cytuje Jerzego Owsiaka.  Fundacja WOŚP poinformowała już, że 28. finał odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Wiadomo również, na co tym razem będą zbierane pieniądze.  12 stycznia 2020 roku będziemy zbierali pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Skupiamy się na chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, neurochirurgii, gramy na wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, zakładów diagnostyki obrazowe- TVN 24 cytuje Jerzego...

PILNE
Newsy
Narodowa kwarantanna w Polsce! Zamknięte galerie, hotele i stoki narciarskie!  
Lockdown w Polsce po świętach. Co to oznacza? Narodowa kwarantanna - szczegóły, jakie zakazy?

Minister zdrowia poinformował o nowych obostrzeniach w Polsce! Okazuje się, że już za kilka dni władze wprowadzą "narodową kwarantannę", która przewiduje m.in. zamknięcie galerii handlowych, hoteli czy zamykanie obiektów sportowych (z obostrzeń są wyłączeni zawodowi sportowcy). Co jeszcze nas czeka? Narodowa kwarantanna w Polsce W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa i obaw przed trzecią falą pandemii szef Ministerstwa Zdrowia podczas konferencji prasowej ogłosił, że w Polsce trzeba wprowadzić kolejne obostrzenia. Narodowa kwarantanna rozpocznie się po świętach, 28 grudnia i potrwa do 17 stycznia. W tym czasie w galerie handlowe i sklepy będą zamknięte z wyjątkami. Hotele będą nieczynne - z wyjątkiem medyków i hoteli pracowniczych. Zamknięte zostaną również stoki narciarskie oraz infrastruktura sportowa (z wyjątkiem sportowców profesjonalnych). Niestety nie jest wykluczone, że przed nami jeszcze trudniejsze dni i tygodnie, bo nie możemy liczyć, że szczepienia zaczną chronić nas w tym najbliższym okresie- mówił Adam Niedzielski. Apeluję do każdego z Państwa, do każdego Polaka, o odpowiedzialność za siebie i bliskich i przestrzeganie zasad- dodał.  Co ciekawe, minister zdrowia poinformował, że władze chcą wprowadzić również zakaz przemieszczania się 31 grudnia, czyli w Sylwestra. Zakaz ma obowiązywać w godzinach 19:00-06:00.  Z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 w całym kraju obowiązuje zakaz przemieszczania się. Wyjątkiem będą m.in. niezbędne czynności służbowe oraz inne wskazane w rozporządzeniu- czytamy na stronie gov.pl.  Z informacji opublikowanych na stronie rządowej że będzie obowiązywać 10 dniowa obowiązkowa kwarantanna dla osób przyjeżdżających do Polski.  Narodowa...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner