Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe
Newsy

PILNE! Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie!

Dominic oskarżony i skazany za seks z nieletnią, usunięty z finału Top Model! Top Model bez udziału Dominica!

Kiedy tuż przed finałowym odcinkiem „Top Model” media obiegła skandaliczna informacja, o niechlubnej przeszłości Dominica D’Angelica, który miał być przestępcą seksualnym, w internecie aż zawrzało, a wszyscy czekali na oficjalne oświadczenie stacji. Teraz TVN zabrał głos w sprawie. Jak się okazuje, na kilkanaście godzin przed finałem, mężczyzna został usunięty z programu. 

Zobacz także: Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Piróg zachwyca się uczestnikiem oraz komentuje plotki! 

Te gwiazdy gościnnie pojawiły się w nowej edycji „Top Model”! Anna Lewandowska, Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek. W jakiej roli ich zobaczymy?

Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". TVN wydało oświadczenie

Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Kiedy skandaliczna sprawa ujrzała światło dzienne, w mediach społecznościowych zarówno "Top Model" jak i samego uczestnika, natychmiast pojawiły się komentarze, w których internauci domagali się wyjaśnień oraz usunięcia Dominica D'Angelica z programu. Teraz TVN Grupa Discovery wydała oficjalne oświadczenie w sprawie finalisty "Top Model".

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje -informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery

Dominic D'Angelica został usunięty z finału programu "Top Model". Brat mężczyzny w mediach społecznościowych ogłosił, że jeszcze dziś pojawi się live, w którym obaj mężczyźni opowiedzą całą historię. Jak się okazuje, kilka lat później Dominic ponownie usłyszał zarzuty, tym razem za pobicie ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowanie przestępstwa. Takie same zarzuty miały zostać wtedy przestawione również jego bratu. Czy jednak mężczyźni zdecydują się zabrać głos po wydaniu oficjalnego oświadczenia przez TVN? O tym przyjdzie nam się przekonać już za kilka godzin.

Dominic z
mat. prasowe

Na razie nie wiadomo, czy producenci przywrócą do finału innego uczestnika show.

Dominic z
mat. prasowe

 

Dominico i Dawid Woliński
Instagram
Newsy
Dawid Woliński broni Dominica z "Top Model"?! "Zniszczyć człowieka, jakie to proste!"
Dawid Woliński opublikował wymowny wpis. Czy znany juror "Top Model" broni Dominica? Internauci nie mają wątpliwości.

Dzisiejszy dzień przyniósł nam wiele emocji. Dominic D’Angelica został usunięty z finału programu „Top Model” po tym, jak na jaw wyszły informacje o jego niechlubnej przeszłości. Aspirujący model w 2011 roku, w wieku 22 lat, miał być skazany w Stanach Zjednoczonych za kontakty seksualne z osobą nieletnią poniżej 16 roku życia. Głos w sprawie zabrał już TVN, Michał Piróg czy Stefen - brat Dominica. Wiele wskazuje na to, że na swój własny sposób opinie postanowił wyrazić również jeden z jurorów „Top Mode”, znany projektant Dawid Woliński. Zobacz także:   Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Mamy komentarz Michała Piróga! Znał przeszłości modela? Dawid Woliński broni Dominica z „Top Model”? „Zniszczyć człowieka, jakie to proste!” Uśmiechnięty i zawsze pełen pozytywnej energii Dominic D’Angelica był jednym z ulubieńców jurorów „Top Model”, którzy zawsze chwalili go za jego uśmiech i podejście do pracy. Teraz jednak, kiedy niechlubna, skandaliczna przeszłość mężczyzny ujrzała światło dzienne, stacja TVN podjęła bezwzględną decyzję w sprawie uczestnika. Kilka godzin później na profilu Dawida Wolińskiego na Instagramie pojawiło się wymowna relacja. Czy projektant w swoich nawiązywał do Dominica? Zniszczyć człowieka, jakie to proste! - czytamy na opublikowanej relacji.  Obserwatorzy Dawida Wolińskiego nie mieli żadnych wątpliwości. Pod najnowszym postem jurora natychmiast pojawił się komentarz oburzonej internautki: Do czego odnosi się pana najnowsze story? Zniszczyć człowieka? Rzeczywiście niektórym z wielka łatwością przychodzi niszczenie psychiki młodych dziewcząt. Odniosłam wrażenie ze broni pan osoby skazanej za przestępstwa seksualne… Dawid...

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe
Newsy
Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"
Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"

Tuż przed finałowym odcinkiem 9. edycji "Top Model" , media obiegła szokująca informacja na temat przeszłości jednego z uczestników programu - Dominica D’Angelica. Według tych doniesień, Dominic miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym. Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w  2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. W sieci dosłownie zawrzało, a wielu fanów programu po ujawnieniu tej informacji domagało się usunięcia Dominica z finału "Top Model". Stacja TVN we wtorek 24. listopada, czyli na dzień przed wielkim finałem wydała oświadczenie w tej sprawie, z którego dowiedzieliśmy się, że w obliczu tych wszystkich doniesień, Dominica faktycznie nie zobaczymy już w programie. W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery Dominic postanowił przerwać milczenie i odniósł się do całej sprawy. Jak wygląda to z jego perspektywy? Zobaczcie jego oświadczenie. Zobacz także:  Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie! Top model: Dominic D’Angelica wydał oświadczenie Dominic D'Angelica odniósł się do medialnych doniesień na temat jego przeszłości. Model w oświadczeniu...

Top model
Mat. prasowe
Newsy
"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?
"Top Model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu? Fani liczą na powrót uwielbianego uczestnika! Czy jest na to szansa?

To będzie jeden z najbardziej zaskakujących finałów "Top Model" w historii całego programu. W atmosferze skandalu na dzień przed finałem, z show został wykluczony Dominic D'Angelica. Jak wynika z medialnych doniesień, Dominic w 2011 roku miał dopuścić się przestępstwa seksualnego. Ze względu na pojawienie się informacji na temat niechlubnej przeszłości uczestnika show, stacja TVN podjęła decyzję o usunięciu go z finału "Top Model".  W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery  Fani programu na bieżąco komentują całą sytuację i zastanawiają się, czy w takim razie ktoś zastąpi Dominica w finale. Z komentarzy, które pojawiają się na oficjalnym Instagramie "Top Model" wynika, że widzowie bardzo liczą na powrót jednego z uczestników, który odpadł tuż przed finałem.  Zobacz także:   Brat Dominika z „Top Model” zabrał głos w jego sprawie: „Nie macie o niczym pojęcia” "Top model": Czy ktoś zastąpi Dominica w finale programu?  Dominic D'Angelica był ulubieńcem widzów "Top Model". Fani show pokochali go za jego pozytywne podejście do życia, uśmiech i życzliwość - fantastycznie radził sobie również we wszystkich sesjach zdjęciowych. Dominic był uznawany za faworyta do głównej wygranej - jurorzy byli oczarowani nim od...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner