Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

PILNE! Dominic usunięty z "Top Model"! Stacja TVN wydała oświadczenie!

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

Kiedy tuż przed finałowym odcinkiem „Top Model” media obiegła skandaliczna informacja, o niechlubnej przeszłości Dominica D’Angelica, który miał być przestępcą seksualnym, w internecie aż zawrzało, a wszyscy czekali na oficjalne oświadczenie stacji. Teraz TVN zabrał głos w sprawie. Jak się okazuje, na kilkanaście godzin przed finałem, mężczyzna został usunięty z programu. 

Zobacz także: Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Piróg zachwyca się uczestnikiem oraz komentuje plotki! 

Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". TVN wydało oświadczenie

Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata. Kiedy skandaliczna sprawa ujrzała światło dzienne, w mediach społecznościowych zarówno "Top Model" jak i samego uczestnika, natychmiast pojawiły się komentarze, w których internauci domagali się wyjaśnień oraz usunięcia Dominica D'Angelica z programu. Teraz TVN Grupa Discovery wydała oficjalne oświadczenie w sprawie finalisty "Top Model".

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje -informuje Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery

Dominic D'Angelica został usunięty z finału programu "Top Model". Brat mężczyzny w mediach społecznościowych ogłosił, że jeszcze dziś pojawi się live, w którym obaj mężczyźni opowiedzą całą historię. Jak się okazuje, kilka lat później Dominic ponownie usłyszał zarzuty, tym razem za pobicie ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowanie przestępstwa. Takie same zarzuty miały zostać wtedy przestawione również jego bratu. Czy jednak mężczyźni zdecydują się zabrać głos po wydaniu oficjalnego oświadczenia przez TVN? O tym przyjdzie nam się przekonać już za kilka godzin.

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

Na razie nie wiadomo, czy producenci przywrócą do finału innego uczestnika show.

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37