Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA, za: facebook.com
Newsy

Pierwszy wywiad z NOWYM menadżerem Dody

Co Doda i jej QueenTeam szykują na 2012 rok?

W zeszłym tygodniu jako pierwsi podaliśmy informację o tym, kto jest nowym menadżerem Dody. Okazało się, że zamiast jednej osoby gwiazda do współpracy wybrała ich aż sześć. Tworzą oni QueenTeam, który będzie odpowiedzialny za wizerunek i zawodowe aktywności gwiazdy na różnych płaszczyznach. Menadżerem zarządzającym został Maciej Mora. AfterParty.pl zadało mu kilka pytań.


Afterparty.pl: Czy przed współpracą z Dodą pracował pan z innymi artystami?


Maciej Mora: Oficjalnie nie, byłem natomiast doradcą współpracującym z kilkoma gwiazdami w tzw. supporcie. Świat showbiznesu oraz mediów jest mi dobrze znany, współpracowałem kiedyś blisko ze znaną firmą z branży produkcji telewizyjno-filmowej, jak również jedną ze stacji komercyjnych. Od ponad 10 lat zawodowo zajmuje się biznesem, aktualnie pełnię funkcje Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w jednej z prężniejszych polskich firm produkcyjno-handlowych, prowadzącej swoją aktywność na praktycznie wszystkich kontynentach.

Jak to możliwe że udaje mi się łączyć dwa ambitne zadania zawodowe ? Dzięki biznesowej umiejętności organizacji czasu pracy, w której nie ma miejsca na "dziury", delegowania zdań i uprawnień oraz przede wszystkim efektywnym Zespołom z którymi współpracuje.


Jak doszło do pana współpracy z Dodą?


Marką gwiazdy zarządza się podobnie jak marką produktu, jest w tym zakresie wiele analogii i wspólnych strategii postępowania. Doda potrzebowała wsparcia managera, który będzie potrafił zarządzać jej Karierą na wzór zachodnich modeli. Jej potrzeba spotkała się z moją propozycją i tak powstał nasz mariaż Show&Biznes.


Jakie ma pan cele i zamierzenia w kontekście współpracy z Dodą? Co chce pan z nią osiągnąć?


Aktualnie tworzymy wspólnie z QUEENTEAMem plan działań koncertowych, PRowych jak również projektów marketingowych które będą realizowane od początku nowego roku. Główny cel to przede wszystkim rozwój muzycznej Kariery Artystki, ale ważnym elementem planu jest także dywersyfikacja marki Doda na inne, pozamuzyczne branże. Dodatkowo i obowiązkowo dostarczanie jak największej ilości pozytywnych emocji i radości fanom oraz mediom. Również tym nastawionym negatywnie (tymczasowo mam nadzieję).


Jakie cele stawia pan przed Dodą w 2012 roku?


Wysmartowane. W biznesie cele muszą spełniać tą zasadę, inaczej nie mają sensu. Co to oznacza, cel musi być dokładnie określony, mierzalny, ambitny, realny, określony w czasie. S-specyficzny, M-mierzalny, A-ambitny, R-realny, T-określony w czasie. Te trzy ostatnie parametry są właśnie odpowiedzią na Pana pytanie. Oznaczają że czeka nas dużo pracy, dyscyplina ale też a może nawet przede wszystkim dużo satysfakcji i dobrej energii wynikających z jej efektów.

Zarys najważniejszych celów podany zostanie do wiadomości Fanów oraz Mediów już początkiem roku 2012. Na chwilę obecną mogę zdradzić że szykujemy oprócz standardowych elementów takich jak koncerty, autograph toury, współpraca z mediami i sponsorami na płaszczyźnie promocyjnej, również kilka NIESPODZIANEK, w tym muzycznych. Planujemy także m.in. nagranie kolejnych teledysków.


Czego możemy się spodziewać w jej karierze w 2012 roku?


Na pewno jej progresywnego rozwoju, w ustalonym precyzyjnie kierunku. Dużej ilości dobrej muzyki, projektów marketingowych oraz przede wszystkim pozytywnej energii dla Polskich fanów, której Doda ma niewyczerpane źródła. Doda rozwija się muzycznie, jej ostatnia płyta jest na to przykładem. Podobny rozwój mogliśmy zauważyć parę lat temu w przypadku Madonny, która z jednej strony w odpowiedzi na zapotrzebowanie Fanów a drugiej w wyniku naturalnego rozwoju osobowości, wrażliwości mieszała style muzyczne.

Fundamentem duszy DODY zawsze był Rock, i tak zostanie. Będzie on przyrządzany i doprawiany jednak na wiele sposobów. Artystka po kilkunastu latach doświadczeń jest o wiele bardziej wszechstronna muzycznie. Tę wszechstronność planujemy m.in. pokazać na polskich oraz światowych scenach.


Obowiązki menedżmentu zostały podzielone. Jakie są pana zadania?


Showbiznes składa się z dwóch słów, Show i Biznes. Doda jest od Show. Ja oraz Queenteam od Biznesu, czyli koncepcji, planu, organizacji i skuteczności. . Korzystając z okazji chciałbym zaprosić do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby uczestniczyć w planowanych projektach marketingowych DODY, finansować wydarzenia artystyczne (np. teledyski, koncerty) a przy tej okazji skutecznie promować swoją markę.


Dziękuję za wywiad i pozdrawiam czytelników AfterParty.pl.

tarkan

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Wiemy kto jest nowym menadżerem Dody! (FOTO)
Nowy rok, nowe plany, nowy "Queenteam"

Z samego rana dowiedzieliśmy się, że Doda zakończyła współpracę z Jakubem Majochem, która przetrwała niespełna pięć miesięcy. Gwiazda była przygotowana na rozstanie z QM Music i wcale nie zamierza zostać bez opieki fachowców. Właśnie oznajmiła na swojej stronie internetowej, że jej interesami od nowego roku zajmować się będzie tzw. "Queenteam". Głównym menadżerem Dody został Maciej Mora . Doda zdecydowała się na stworzenie "dream team'u" już dawno. Miał on funkcjonować zaraz po rozstaniu z Jarosławem Burdkiem . (Pisaliśmy o tym w sierpniu. Czytaj: Doda chce mieć dream team ) . Wtedy jednak gwiazda zdecydowała się na QM Music. Dziś po rozwiązaniu współpracy Doda wróciła do pierwotnego pomysłu. A oto oświadczenie ze strony dodaqueen.com: Mamy nadzieję, że tym razem współpraca między Dodą, a jej nowym team'em nie zakończy się tak szybko jak ostatnia i przyniesie o wiele bardziej owocne efekty. Powodzenia! Nowy menadżer Dody, Maciej Mora: chimera

Zamieszanie z singlem Dody
ONS
Newsy
Piosenka Dody wyleciała z filmu "Wkręceni"? Znamy szczegóły
Zamieszanie z oficjalnym utworem promującym film

W październiku w sieci nieoczekiwanie zadebiutował nowy singiel Dody . Utwór "Wkręceni (High Life)" zwiastuje nową płytę piosenkarki, która ma ukazać się w pierwszej połowie przyszłego roku. Piosenka miała być też oficjalnym utworem promującym film o tym samym tytule, z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Przypomnijmy: Są już zwiastuny "Wkręconych". Do tego filmu Doda nagrała piosenkę Dziś natomiast na oficjalnym kanale filmu "Wkręceni" pojawił się niespodziewanie teledysk o tytule "Wkręceni - Nie Ufaj Mi" w wykonaniu lidera grupy LemON, Igora Herbuta , w którym możemy zobaczyć sceny z nowej produkcji. Utwór został skomponowany przez Igora (tekst i muzyka) i Anię Dąbrowską . Która piosenka więc oficjalnie promuje film "Wkręceni"? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, producenci filmu nie mogli dojść do porozumienia z Dodą w kwestiach promocyjnych, gdyż każde z nich miało odmienne wizje. Artystka chciała promować utwór jednocześnie jako swój singiel i utwór filmowy, druga strona zaś chciała, aby "Wkręceni" byli lansowani wyłącznie jako motyw przewodni nowego kinowego hitu.   Produkcja zdecydowała się na zaangażowanie Igora Herbuta z LemON, ponieważ utwór Dody niemal od samego początku funkcjonował jako jej singiel i nikt tak naprawdę nie kojarzył go z filmem. Nawet jego tytuł w świadomości publiczności brzmiał "High Life", a nie "Wkręceni", co bardzo komplikowało założenia promocyjne producentów filmu. Piosenka stała się hitem, ale to sukces zapisany na konto Dody, a nie obrazu "Wkręceni" - zdradza w rozmowie z nami osoba związana z produkcją "Wkręconych". Dla fanów gwiazdy mamy jednak coś na otarcie łez. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, piosenka wciąż pozostaje w oficjalnej ścieżce dźwiękowej filmu i będzie można jej fragment posłuchać w jednej z początkowych scen, podczas jazdy samochodem.  ...

Doktor Krzysztof Gojdź o Pierwszej Damie
Newsy
Prezydentowi zaleca przeszczep, a co o Pierwszej Damie sądzi Krzysztof Gojdź? "Stanowi dobry przykład dla..."
Jego wypowiedź o Pierwszej Damie może Was zaskoczyć!

Krzysztof Gojdź w rozmowie z Party.pl przyznał, że Andrzej Duda powinien zgłosić się do niego na przeszczep włosów. Co zaś sądzi o urodzie Pierwszej Damy, Agaty? W swoim nowym poście, w którym komentuje ostatni "skandal" z udziałem prezydenta i Dody, Krzysztof Gojdź napisał, że Agata Duda mogłaby być wzorem dla wszystkich kobiet po 40.!   Krzysztof Gojdź o urodzie pary prezydenckiej Krzysztof Gojdź zabrał głos w sprawie afery z udziałem Dody, Andrzeja Dudy i tortu na gali Super Expressu. Zwrócił uwagę na kształtne pośladki piosenkarki, a przy okazji skomentował fryzurę prezydenta RP: Ostatni "skandal" to zdięcie ze świecącą pupą Dody (jak na 30-parę lat niezły, wypracowany na siłowni, naturalny, nienastrzyknięty) i z... czubkiem głowy Pana Prezydenta. Błysk fleszy uwidocznił że to i to jest gołe, tzn łyse. Doda albo ich nie ma na pośladkach albo je zdepilowała a Pan Prezydent śladami Kuby Wojewódzkiego może pokolorować skórę głowy albo... trafić do mojej kliniki na przeszczep włosów metodą, której ostatnio sam się poddałem. To normalne, że w wieku moim i p. Prezydenta włosy u mężczyzn stają się słabsze i wypadają. Trzeba działać żeby nie było za późno. A co Gojdź sądzi o Pierwszej Damie? Jest zachwycony Agatą Dudą: Oczywiście nie każdy musi być idealny. Wystarczy że Prezydent ma miły uśmiech a p. Agata jest tą piękną połówką. I przede wszystkim naturalną - bez botoksu i wypełniaczy. Uważam, że stanowi dobry przykład dla kobiet po 40-tce i naszych rodzimych gwiazdek. Zgadzacie się z nim?   Zobacz także: Andrzej Duda krytykowany przez ekspertów za pojawienie się na gali z Dodą! "Gdzie został majestat głowy państwa?"   Para prezydencka wzbudza sporo emocji.   Krzysztof Gojdź poświęcił parze prezydenckiej swój nowy wpis.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner