Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News

Pierwszy polski pacjent zarażony koronawirusem opuścił szpital, co mówi dziennikarzom!

Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News

Pacjent zero, czyli pierwsza osoba, u której potwierdzono zarażenie koronawirusem, opuścił już szpital w Zielonej Górze. Mężczyzna na oddziale zakaźnym przebywał ponad dwa tygodnie, a na chwilę obecną jest pierwszą osobą całkowicie wyleczoną z koronawirusa. Po wyjściu ze szpitala Mieczysław Opałka powiedział dziennikarzom, że teraz czuje się wolnym człowiekiem. Jak podsumował swój pobyt w szpitalu? Zobaczcie...

Pacjent zero opuścił szpital w Zielonej Górze!

Mężczyzna tuż po opuszczeniu placówki medycznej podziękował Opatrzności Bożej, personelowi szpitala i znajomym, którzy go wspierali:

Dziękuje Opatrzności Bożej, że dostałem dar życia. Mam kolegów, którzy mnie tu wspomagali dobrym słowem. Dziękuje również całemu personelowi - powiedział Mieczysław Opałka. 

Pacjent zero potwierdził, że wszystkie wyniki badań są bardzo dobre i opuszcza szpital jako całkowicie zdrowy. Po niemal 20 dniach na oddziale zakaźnym mężczyzna marzy o chwili spokoju:

Chciałbym też mieć trochę spokoju. Różne rzeczy słyszałem, np. że będę miał kwarantannę. Teraz chce zniknąć, mieć trochę spokoju. Jestem szczęśliwy, bo wychodzę stąd na nogach. Jestem całkowicie zdrowym człowiekiem, wszystkie wyniki mam wzorowe. (...)  Jestem całkowicie zdrowy, już 19 dni byłem w szpitalu. Teraz mogę robić wszystko, jestem człowiekiem wolnym  - dodał na koniec "pacjent zero".

Na koniec Mieczysław Opałka życzył wszystkim dużo zdrowia. Mamy nadzieję, że już wkrótce ilość wyleczonych pacjentów znacznie się zwiększy!

Zobacz także: Premier zdradził w rozmowie z gwiazdą Youtube'a, co dalej nas czeka! Czy ogłoszą stan wyjątkowy? 

Koronawirus lekarz
East News

Cały czas trwają prace nad szczepionką na koronawirusa!

East News

 

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48