Urodziny księcia George'a
ONS
Newsy

Książę George niedługo kończy roczek. Brytyjczycy szykują mu wyjątkowy prezent

Pierwszy taki przypadek w historii

Jeśli ktoś miałby wskazać największą gwiazdę wśród sławnych dzieci to bez wątpienia liderem zostałby książę George. Syn Kate i Williama to absolutne oczko w głowie nie tylko rodziców, ale i zagranicznych mediów - a w szczególności już brytyjskiej prasy. Ostatnio na Wyspach przeżywano dość mocno pierwsze samodzielne kroki małego księcia. Przypomnijmy: Na Wyspach euforia: mały książę George już chodzi

Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodziny księcia, który przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. Oczywiście wydarzenie to nie przejdzie bez echa, wręcz przeciwnie - jesteśmy pewni, że George znów zawładnie wyobraźnią Brytyjczyków, którzy szykują mu wyjątkowy prezent. Z okazji urodzin na rynek trafi 7,5 tysiąca srebrnych okolicznościowych monet pięciofuntowych po 70 funtów każda. To się nazywa gest!

To pierwszy taki przypadek w historii rodziny królewskiej. Rozumiecie fenomen "royal baby"?

Zobacz: Kate i William opuszczają Australię. Mały książę znów skradł show

Księżna Kate, William i George opuszczają Australię

Kate i William z synem podczas wizyty w Nowej Zelandii:

Książę Jerzy stawia pierwsze kroki
ONS
Newsy
Pierwszy oficjalny portret chodzącego księcia George'a. Uroczy!
Zdjęcie wywołało same ochy i achy

Już jutro książę George będzie świętował swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji brytyjska rodzina książęca jakiś czas temu trafiła na okładkę prestiżowego magazynu "Vanity Fair". Mały George pozował jak zawodowy model. Przypomnijmy:  Pierwsza duża okładka z okazji urodzin księcia George''a. Ale wyrósł! To jednak nie koniec. Maluch swoim rodzicom sprawił wielką niespodziankę - zaczął samodzielnie stawiać pierwsze kroki. Jeden z najważniejszych momentów dla każdego rodzica uchwycił fotograf John Stillwell. Zdjęcie stało się pierwszym oficjalnym portretem syna księżnej Kate i księcia Williama . Wielka Brytania oszalała zaś na jego punkcie. Ze sklepów szybko zniknęły buciki i ogrodniczki, które ma na sobie malec na poniższej fotografii. A jak wam się podoba? Zobacz:  Mały George nie jest aniołkiem. Książę William udzielił szczerego wywiadu o synku Kate i William w Australii: 

Wakacje księżnej Kate z synem
Hello
Newsy
Tabloid opublikował zdjęcia Kate z małym księciem z ich pierwszych wakacji
Znów zakończy się głośnym procesem?

W ostatnich tygodniach wrzawa wokół brytyjskiej rodziny królewskiej, a przede wszystkim Kate i Williama , nieco opadła. Jakiś czas temu poinformowano tylko o tym, iż oboje powołali do życia firmy, które mają zajmować się ochroną ich wizerunku, tak często narażonego na szwank i bezprawne wykorzystywanie. Przypomnijmy: Kate i William mają dość oszustów. Założyli własne firmy Teraz jednak adwokaci Kate i Williama będą mieli ręce pełne roboty. Po raz kolejny bowiem jeden z tabloidów umieścił zdjęcia księżnej bez jej wiedzy i zgody. Brytyjskie "HELLO" dotarło do fotografii wykonanych przez paparazzi Kate i 6-miesięcznemu George''owi podczas rodzinnych wakacji księżnej. Rodzina Middletonów wybrała się bowiem na egzotyczną wysepkę Mustique na Wyspach Karaibskich, która ma status prywatnej. Zdjęcia oczywiście od razu trafiły na okładkę i na nowo rozpoczęły szał na "royal baby", są to bowiem pierwsze od października fotografie królewskiego potomka. Zabrakło na nich Williama, który pochłonięty jest obowiązkami na Uniwersytecie w Cambridge. Tak Kate i mały George wypoczywają na wyspie Mustique. Książę mocno już podrósł? ;) Zobacz: Skandal na Wyspach. Tabloid włamał się na skrzynkę księżnej Kate i William w drodze na świąteczną mszę:

Książę George na okładce Vanity Fair
Newsy
Pierwsza duża okładka z okazji urodzin księcia George'a. Ale wyrósł!
A razem z nim Kate i William

Odkąd na świat przyszedł synek księżnej Kate i księcia Williama , Jerzy , Wielka Brytania oszalała na jego punkcie. Gdziekolwiek książęca para nie pojawi się wraz z malcem, wzbudza wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Niedawno, podczas ich wizyty w Nowej Zelandii, to on był w centrum zainteresowania. Przypomnijmy:  Kate i William opuszczają Australię. Mały książę znów skradł show   Już 22 lipca książę Jerzy będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji cała rodzina trafiła na okładkę prestiżowego magazynu "Vanity Fair". W wywiadzie opowiedzieli m.in. o tym jak minął pierwszy rok życia małego księcia, czy o problemach z poszukiwaniem niani. Rozmowie towarzyszy sesja utrzymana w rodzinnym i sielskim klimacie. Mały Jerzy wygląda na niej bardzo uroczo. Podejrzewamy, że może to być najlepiej sprzedawany numer w historii pisma. A jak wam podoba się ta okładka? Zobacz: Książę George niedługo kończy roczek. Brytyjczycy szykują mu wyjątkowy prezent    

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner