Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Twój Styl
Newsy

Pierwsza okładka Agnieszki Maciąg w ciąży

Który to już miesiąc?

Agnieszka Maciąg dała nam się poznać z niemal każdej możliwej strony artystycznej. Była modelką, zagrała w serialach, nagrała płytę, wydała tomik wierszy i kiedy osiągnęła to co zamierzała wycofała się. Dla gwiazdy ważniejsze okazało się życie rodzinne i wychowywanie syna, który niedawno skończył 20 lat. Od kilku miesięcy Agnieszka miała plany powrotu do show-biznesu i wyjazdu do Indii, ale zostały one pokrzyżowane ze względu na... drugą ciążę.

Instynkt macierzyński wygrał z chęcią przypomnienia o sobie w branży. Maciąg już wkrótce zostanie mamą Helenki. Nieplanowana ciąża wywołała w życiu modelki wiele radości. Z tej okazji została zaproszona do sesji zdjęciowej dla miesięcznika "Twój Styl", gdzie w pięknej kreacji trzymając się za ciążowy brzuszek pozuje na okładce majowego numeru. Przy okazji zdradza:

- Przy Helence ufam głównie mojej kobiecości i mądremu instynktowi. W ciąży mniej myślę o sobie, a więcej o dziecku: jak ją ochronić, pomóc.


Chyba lepszego prezentu Maciąg nie mogła sobie wymarzyć na 43 urodziny, które będzie świętować już 9 maja.


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Maciąg chce rodzić BEZ znieczulenia
Skąd taka decyzja?

Agnieszka Maciąg już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, ale będzie to jej pierwszy poród po czterdziestce. Modelka na swoim przykładzie chce zapewnić Polki, że wiek nie jest istotny w przypadku porodu, a jakby tego było mało, podkreśla, że czuje się o wiele lepiej niż w przypadku pierwszego dziecka. W rozmowie z "Twoim Stylem" Maciąg podsumowała stan ciąży teraz i przed laty. Przy pierwszym porodzie Agnieszka poddała się stereotypowemu myśleniu. Chciała za wszelką cenę uniknąć bólu, co kosztowało ją dużo negatywnych emocji: - To była trauma . Być może dlatego tak długo podświadomie odsuwałam myśl o macierzyństwie. Tak jak inne kobiety wtedy nie rodziłam "po ludzku". Zabrano mi Michała, wetknięto mu butelkę z glukozą, a kiedy płakał na sali noworodków, mogłam tylko patrzeć zza szyby. Pękało mi serce, bo przecież dziecko potrzebuje w takiej chwili bliskości . Na szczęście Maciąg wyciągnęła wnioski i do drugiego porodu ma o wiele lepsze psychiczne nastawienie: - Teraz przygotowałam się do porodu inaczej. Dzięki jodze umiem świadomie oddychać, mam sprawne ciało, nie boję się bólu. Nie koncentruję się wyłącznie na sobie, tylko na Helence . Jaki rodzaj porodu wybrała gwiazda? - Chcę rodzić bez znieczulenia, w sposób normalny , najlepszy dla dziecka. Życzymy żeby wszystkie plany i postanowienia Agnieszki spełniły się, a dziecko przyszło na świat zdrowie. Przy okazji przypomnijmy jak Maciąg wygląda w aktualnym trymestrze ciąży: Maciąg chwali się ciążowym brzuszkiem . fot. styl.pl

ONS
Newsy
Agnieszka Maciąg urodziła!
Jakie imię wybrała dla dziecka?

Agnieszka Maciąg niedawno udzieliła obszernego wywiadu miesięcznikowi "Twój Styl", w którym pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Ujmującym zdjęciom towarzyszyła rozmowa, w której modelka opowiedziała jaką metodę porodu wybrać. Maciąg zdecydowała się na naturalne, tradycyjne i bez znieczulenie poczęcie dziecka. Przy okazji zdradziła, że spodziewa się córki. Zapowiedzi lekarzy okazały się bezbłędne i od dzisiaj można już oficjalnie uznać, że Maciąg ma drugie dziecko. Swojej córce dała imię Helena . Ojcem dziecka jest mąż Agnieszki, Robert Wolański. To pierwsze dziecko cenionego fotografa. Przypomnijmy, że Maciąg ma już 20-letniego syna Michała z pierwszego małżeństwa. AfterParty.pl wita na świecie!  

ONS
Newsy
Słynna polska modelka jest w ciąży!
Agnieszka Maciąg urodzi już wkrótce

Już w kwietniu, na świecie pojawi się wymarzone dziecko Agnieszki Maciąg i Roberta Wolańskiego . Para, po szesnastu latach wspólnego życia zdecydowała się na potomstwo. Jak donosi magazyn "Viva!" znana modelka i ceniony fotograf zostaną rodzicami dziewczynki. Przypominamy, że Agnieszka Maciąg i Robert Wolański rok temu powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Dla Roberta Wolańskiego będzie to debiut w roli ojca, z kolei Agnieszka Maciąg jest już mamą 20-letniego syna z poprzedniego małżeństwa. Redakcja Afterparty.pl gratuluje! Więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu magazyny "Viva!". Już w kioskach! kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner