ONS
Newsy

Pieńkowska pokłóciła się na wizji o pieniądze: Błagam cię...

Ironiczna wymiana zdań pomiędzy Jolantą a Robertem Kantereitem

Dzisiaj jedną z głównych dyskusji poruszonych w "Dzień Dobry TVN" była rozmowa na temat inwazji z kosmosu, czyli deszczu meteorytów. Co nam zagraża i czy jest realne, aby spadające "złoto" z kosmosu było w stanie doprowadzić do zagłady ludzkości. W rozmowie nie mogło zabraknąć najważniejszego, czyli tego, ile warte są pozostałości drobnego skalnego ciała niebieskiego.

Cena jaką można uzyskać za niespalony kawałek meteorytu zachwyciła Roberta Kantereita, który w pewnym momencie wziął w dłoń pomarańczę i powiedział...

Kantereit: Gdybym znalazł ten kawałek meteorytu to...

Pieńowska: ...to nie musiałabyś wstawać o 5 rano - zażartowała wchodząc w zdanie dziennikarka.

Kantereit: ...to bym sprzedał i kupiłbym ci futro, z nutrii na przykład. - zażartował z dziennikarki Robert.

Pieńkowska: Błagam cię, nie. Ale nie chce. Ale ja nie chce. Nie będę nosiła. Z nutrii?Jolanta Pieńkowska zdradziła też, że zawsze nosi w kieszeni drogocenny kamień:

- Ja mam kryształ z Mont Blanc na szczęście.


Co kupilibyście sobie za kawałek niespalonego w atmosferze meteorytu?

Zobacz: "Nigdy nie wiesz kiedy Pieńkowska zaatakuje"
 

Jolanta Pieńkowska i Mikołaj Komar w Dzień Dobry TVN
dziendobry.tvn.pl
Newsy
Spięcie w DDTVN. Pieńkowska do Komara: "Jesteście zniewieściali". Riposta była błyskawiczna
Na kanapach zrobiło się gorąco

Jolanta Pieńkowska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych prowadzących Dzień Dobry TVN . Jej rozmowy są najchętniej komentowane przez internautów. Dziennikarka bardzo rzetelnie podchodzi do rozmów i nie boi się zadawać nawet najtrudniejszych pytań, przez co odbierana jest jako chłodna profesjonalistka . Zobacz:  Pieńkowska oburzona 9-letnim skandalistą. Rapuje o dziwkach, narkotykach i hajsie Dzisiaj w studiu DDTVN spotkali się dziś Tamara Gonzalez Perea, czyli  Macademian Girl , aktorka Marta Wierzbicka i dziennikarz, redaktor naczelny magazynu "K MAG" Mikołaj Komar , którzy dyskutowali na temat stylu współczesnych mężczyzn. Pieńkowska z zachwytem wspominała czasy elegancji swojego ojca. Nie podoba jej się teraz to, że faceci spędzają coraz więcej czasu nad lustrem . Opowiadając o tym, swoją uwagę skierowała właśnie na Mikołaja Komara: Pamiętam mojego tatę, którego uważam za bardzo eleganckiego faceta, ale on nosił garnitur, koszulę, dobry krawat, dobrane buty. Natomiast myślę, że Ci mężczyźni mojego życia, czyli mój dziadek i ojcem, nie spędzali tyle czasu przed lustrem. Nie było czegoś takiego, co zawsze było domeną kobiet, że my sobie szykujemy wieczorem w co się ubierzemy rano. Teraz mam wrażenie, że jesteście zniewieściali - przekonywała Pieńkowska.  Dziennikarz natychmiast się obronił:  I właśnie z takim myśleniem, którym potem zarażasz tych panów łysych, bo potem oni myślą, że jak mają w coś się ubrać, to są zniewieściali, więc nie, to nie dla nich. Założą ten swój dres, idą swoją drogą. Każdy powinien dbać o to, żeby dobrze wyglądać. Ale to "dobrze", to kwestia twojego środka - przekonywał naczelny magazynu K MAG Która strona ma rację? Z​obacz:  Partner Pieńkowskiej udzielił wywiadu rzeki: U niej nie ma zmiłuj    ...

Debiut Jolanty Pieńkowskiej w TVN24
ONS
Newsy
Dziś debiut Pieńkowskiej w nowym programie. Nie mogła zaprosić lepszego gościa
Z kim zmierzy się dziennikarka?

Informacja o odejściu Jolanty Pieńkowskiej z Dzień Dobry TVN wywołała spore poruszenie, ale dziennikarka szybko uspokoiła wszystkich, że nie znika całkowicie z wizji i zamierza poświęcić się kolejnemu projektowi. Gwiazda poprowadzi program publicystyczny "Świat" emitowany na TVN24 i jedna rzecz pozostanie niezmienna - nieskazitelny styl prowadzącej, o który mogliśmy się przekonać już w śniadaniówce. Przypomnijmy: Pieńkowska debiutuje w nowym programie. Na planie prezentuje się perfekcyjnie Wielki debiut Jolanty na antenie TVN24 już dziś wieczorem i gwiazda postarała się, aby zacząć z wysokiego "c". Jej pierwszym gościem będzie bowiem prezydent Bronisław Komorowski . Dziennikarka nie ukrywa, że taki wybór nie był przypadkowy, bo jako prowadząca chce poruszać tematy ważne i weryfikować informacje podawane w innych mediach. Jej priorytetem rozmowy z Komorowskim jest sytuacja na Ukrainie i ewentualne zagrożenie naszego kraju, które może nadciągać ze strony Rosji.   Chciałabym rozmawiać z ludźmi, którzy odpowiedzialnie powiedzą mi "nic nam nie grozi" lub "rzeczywiście nie wiadomo jak to się potoczy, bo Putin jest nieprzewidywalny". My dziennikarze mówimy, że jak wszystko jest spokojnie i nic się nie dzieje, to z naszego punktu widzenia jest źle - tłumaczy Pieńkowska. Będziecie oglądać? Zobacz: Dlaczego Jolanta Pieńkowska odeszła z DDTVN? Podobno poszło o... Jolanta Pieńkowska na planie nowego programu:

Odejście Jolanty Pieńkowskiej z DDTVN
Akpa
Newsy
Dlaczego Jolanta Pieńkowska odeszła z DDTVN? Podobno poszło o...
Nowa praca to tylko wymówka?

Odejście Jolanty Pieńkowskiej z "Dzień Dobry TVN" nadal wzbudza wielkie emocje. Dziennikarka w jedynym z programów poinformowała widzów, że czas na zmiany, dlatego też rezygnuje z roli prowadzącej śniadaniówkę. Na jej miejscu pojawiła się Anna Kalczyńska . Przypomnijmy: Kalczyńska zastąpiła Pieńkowską w DDTVN. Zmusiła ją do tego sytuacja Pieńkowska z zamiarem odejścia z programu nosiła się już ponoć od dawna. Chęć powrotu do korzeni, czyli programów informacyjnych nie jest dla wszystkich wiarygodnym powodem rezygnacji z tak popularnego programu w TVN. Jak donosi Flesz, nieoficjalnie mówi się, że Pieńkowską zmęczyła ciąga krytyką widzów. Na Facebooku powstał nawet fanpage "Jolanta Pieńkowska musi odejść z Dzień Dobry TVN", który zebrał prawie 60 tysięcy fanów. Czy to był rzeczywisty powód? Ciężko uwierzyć, zwłaszcza, że Pieńkowska jest jedną z najbardziej cenionych prezenterek w Polsce. Pieńkowska nie znika jednak z telewizji. Będzie prowadziła program "Świat" na TVN 24 Biznes i Świat, z którego zdjęcia pokazywaliśmy w sobotę. Przypomnijmy: Piękna Pieńkowska w nowym show TVN Jolanta Pieńkowska na planie nowego programu:

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner