Ewa Chodakowska pomaga służbom medycznym
Mat. prasowe

Piękny gest Ewy Chodakowskiej! Trenerka dostarcza posiłki diagnostom walczącym z epidemią

Ewa Chodakowska pomaga służbom medycznym
Mat. prasowe

Kolejny piękny gest! Ewa Chodakowska już od początków kwietnia wspiera walczących na pierwszym froncie z epidemią diagnostów medycznych. Tuż po świętach zaś chce też pomagać najbardziej narażonym na zarażenie seniorom. 

Już od 3 kwietnia posiłki otrzymują pracownicy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-Państwowego Zakładu Higieny oraz Laboratorium Diagnostyki w Szczecinie. 60 diagnostów i pracowników tych instytucji pracuje rotacyjnie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, walcząc z koronawirusem. Codziennie mogą liczyć na 5 posiłków.

Starannie przygotowane diety, pozwoliły moim kolegom i koleżankom pracować, nie zamartwiając się o zdrowy i smaczny posiłek. Niezmiernie jestem wdzięczna za bezinteresowną pomoc oraz wsparcie - pisze jedna z pracownic Laboratorium Diagnostyki przy SPSK 1 w Szczecinie.

Ewa Chodakowska pomaga służbom medycznym
Mat. prasowe

Tuż po świętach całodzienne wyżywienie otrzymają również seniorzy. Ewa Chodakowska i jej partnerzy -  Be Diet Catering, BeBio Cosmetiqs, Purella, bediet.pl beactivetv.pl - przekażą potrzebującym 25 tysięcy posiłków.

Wszyscy mamy świadomość powagi sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Dlatego tak ważna jest w tym okresie nie tylko troska o siebie, ale także o innych. Diagności i pracownicy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH oraz Laboratorium Diagnostyki w Szczecinie pracują teraz bez przerwy, a wykonywane przez nich testy i badania są kluczowym narzędziem w stawieniu czoła koronawirusowi. - mówi Ewa. -Zdecydowaliśmy się wysyłać posiłki także seniorom i osobom samotnym.

Dodatkowo związana z Chodakowską marka BeBIOcosmetiqs przekazuje 6 tysięcy mydeł i kremów do rąk do różnych szpitali w Polsce.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Galerie handlowe i salony fryzjerskiej będą otwarte! Znamy daty i wstępny plan rządu

Dla Narodowego Zakładu Higieny to znacząca pomoc:

Więcej na temat Ewa Chodakowska koronawirus
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58