Anna Lewandowska w seksownym wydaniu Anna Lewandowska w seksownym wydaniu Anna Lewandowska pracuje nad nowym projektem Anna Lewandowska w okularach za 1100 zł Anna Lewandowska trenuje karate
Anna Lewandowska w seksownym wydaniu
1/5
Anna Lewandowska w seksownym wydaniu

Anna Lewandowska rzuciła się w wir pracy. Gwiazda, kilkanaście tygodni po porodzie, wróciła do swoich obowiązków i stara się zaskoczyć swoje fanki nowymi projektami. Tym razem szykuje niespodziankę pod hasłem "Never Give Up". Co to takiego?

Zobacz: O Pameli Stone będzie głośno! Lewandowska zachwyca się młodą wokalistką: "Piękny głos". Kim jest?

Na razie Ania nie chce zdradzać szczegółów. Wyjątkowy projekt musi jednak promować wyjątkowe zdjęcie. I właśnie takie Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie, a jej fanki oszalały:

Aaaa, mega!

Aaa, magiczne!

Zachwycające - piszą niektóre. 

O jaką fotkę chodzi? Zobaczcie na kolejnej stronie!

Zobacz także: Zobacz, jak tańczą Ania i Robert Lewandowscy! Mamy nagranie z wesela, na którym się bawili WIDEO

2/5
Anna Lewandowska w seksownym wydaniu

Kocie oczy, pełne usta, idealny makijaż... Zdjęcie autorstwa Marty Wojtal, z którą Anna współpracuje od lat, robi spore wrażenie. Zwłaszcza ten drapieżny wzrok. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. A co o nowym projekcie mówi Ania?

3/5
Anna Lewandowska pracuje nad nowym projektem
Instagram

Chcesz zrobić krok naprzód, chcesz coś zmienić i spróbować czegoś nowego, lepszego..?☄️💥 Buduj mądrego, mocnego, szczęśliwego siebie. Krok po kroku. 💪🏻💪🏻💪🏻 NEVER GIVE UP to moje motto życiowe! 👆🏻👌🏻 Już wkrótce szykuje dla Was coś nowego 👉🏻 dawka motywacji gwarantowana!!!  - pisze Anna Lewandowska

4/5
Anna Lewandowska w okularach za 1100 zł

Anna Lewandowska coraz częściej wybiera mocne makijaże, podkreśla pełne usta, eksperymentuje z fryzurą. Lubicie ją w takiej wersji?

5/5
Anna Lewandowska trenuje karate
Instagram

A może wolicie Annę jako sportsmenkę? Lewandowska lubi być seksowna, ale w stroju sportowym chyba czuje się najlepiej! 

Więcej na temat Anna Lewandowska