Party Stories
Piasek opowiedział o męskiej przyjaźni
East News
Newsy

Piasek pokazał w telewizji swojego przyjaciela! To przystojny sportowiec. "Kolega gra do innej bramki"

Co ich łączy? ZDJĘCIA

Andrzej Piaseczny pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN ze swoim przyjacielem z Kielc, szczypiornistą Grzegorzem Tkaczykiem. Panowie opowiedzieli o swojej relacji. Co ich łączy, jak długo się znają?

Wizyta Piaska w studiu programu śniadaniowego TVN na pewno wzbudziła sporo kontrowersji. Przecież jeszcze kilka miesięcy temu w mediach było głośno o orientacji muzyka i aferze z rzekomym romansem z Michałem Pirógiem. Oczywiście wszystkie plotki zdementowano, jednak do dziś życie uczuciowe Andrzeja budzi wielkie emocje. Muzyk nie robi sobie jednak nic z takich plotek i wraz z Grzegorzem Takczykiem opowiedzieli o swojej długoletniej przyjaźni:

Poznaliśmy się na weselu naszego wspólnego kolegi 12 lat temu. Częściej zaczęliśmy się widywać, gdy sprowadziłem się do Kielc w celach zawodowych. Wtedy zaczęliśmy mieć dla siebie więcej czasu – mówił sportowiec.

Czy artysta i piłkarz zaangażują się kiedyś w jakiś wspólny projekt? Piaseczny szybko uciął wszelkie spekulacje:

Kolega gra do innej bramki - śmiał się Piasek.

Który z nich jest przystojniejszy?

 

Zobacz także: Piaseczny u Wojewódzkiego nie mógł uniknąć pytania o Piróga. Odpowiedział bez zastanowienia

 

Piasek i Tkaczyk przyjaźnią się od lat.

Andrzej Piaseczny z przyjacielem, Grzegorzem Tkaczykiem
East News

Piasek był gościem DDTVN.

Piasek opowiedział o męskiej przyjaźni
East News

 

Piasek niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym.

Andrzej Piaseczny na planie The Voice of Poland
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestniczka Bitwy na głosy walczy o życie
TV-Show
Uczestniczka "Bitwy na głosy" walczy o życie! Wzruszające słowa Piaska: "Raz już razem wygraliśmy..."
Klaudia miała poważny wypadek

Uczestniczka programu "Bitwa na głosy", Klaudia Hendel, walczy o życie! 20-latka miała wypadek samochodowy pod Pabianicami. Doznała bardzo poważnych obrażeń. Niedawno została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Wspiera ją m.in. Andrzej Piaseczny. To w jego drużynie występowała Klaudia.   Poważny wypadek uczestniczki "Bitwy na głosy" Mama Klaudii, pani Edyta, o wypadku córki dowiedziała się od jej chłopaka. Dziewczyna wracała z Wrocławia do rodzinnego domu BlaBlaCarem. Jej tata miał ją odebrać z Kielc. Kiedy nie dojechała na miejsce o właściwiej godzinie, rodzice zaczęli do niej dzwonić. Nie odbierała, nie było z nią kontaktu: Przed godziną piętnastą zaczęliśmy dzwonić do kierowcy, który zabrał Klaudię do Kielc. Był sygnał łączenia ale nikt nie odbierał. Napisałam sms - a, ale też nie było odzewu. Wtedy chłopak Klaudii przypomniał sobie, że córka ma w telefonie wgraną aktualizację i zobaczył, że cały czas stoi na autostradzie. Zaczął szukać w Internecie i znalazł zdjęcie wypadku. Zobaczył na zdjęciu busa, a w nim walizkę mojej córki. Zadzwonił do mnie i powiedział, że Klaudia miała wypadek pod Pabianicami - mówi mama Klaudii w echodnia.eu.  Zobacz:  Nie żyje jeden z uczestników "Bitwy na Głosy". Przegrał walkę z poważną chorobą Okazało się, że kierowca, z którym wracała Klaudia, stracił panowanie nad autem i wbił się w metalową barierę. 6 osób trafiło do szpitala. Uczestniczka show TVP doznała bardzo poważnych urazów: Klaudia była reanimowana i dotarła do szpitala helikopterem. Była w niezwykle ciężkim stanie. Lekarze wycieli jej kawałek śledziony, kawałek żołądka, kawałek wątroby, miała poobijane nerki, przebite żebrami płuca, zmiażdżoną lewą część klatki piersiowej i całkowicie wyrwaną z barku rękę. Lekarze wstawiali jej bajpasy, ponieważ doszło do przerwania tętnicy i...

Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską u Kuby Wojewódzkiego
ons
Newsy
Piasek u Wojewódzkiego wspomina Przybylską: Minęło trochę czasu. Zawsze o niej mówię, gdy...
Znali się od bardzo wielu lat

Program Kuby Wojewódzkiego zawsze wzbudza dużo emocji, ponieważ dziennikarz potrafi ze swoich gości wyciągnąć najbardziej interesujące i kontrowersyjne rzeczy. Dzisiaj na kanapie zasiadł między innymi Andrzej Piaseczny , showman nie mógł powstrzymać się od pytania na temat Michała Piróga. Zobacz:  Piaseczny u Wojewódzkiego nie mógł uniknąć pytania o Piróga. Odpowiedział bez zastanowienia To jednak nie jedyny temat, który panowie poruszyli w rozmowie. Piasek przyznał się do tego, że był ostatnio na przesłuchaniach do serialu "Strażacy", który miał niedawno premierę na TVP. Wojewódzki przypomniał, że muzyk ma już za sobą doświadczenie aktorskie. Piaseczny bowiem przez wiele lat grał rolę Kacpra w "Złotopolskich" u boku Ani Przybylskiej . Obaj panowie zdobyli się na krótkie wspomnienie aktorki: Piaseczny: Ja byłem na zdjęciach próbnych do "Strażaków".    Wojewódzki: Ty grałeś przecież Kacpra w "Złotopolskich" przez wiele lat z Anią. Z naszą przyjaciółką Anią...   Piaseczny: Tak, z Anią. Minęło trochę czasu. Z Anią, o której zawsze mówię grając piosenkę z filmu. Mówię o tym, że jak to pięknie się uśmiechać na pamięć ludzi. Bo oczywiście jeśli ktoś odejdzie to jest cierpienie okropne, ale najcenniejsze, co może pozostać po człowieku to uśmiech na jego pamięć.    Wojewódzki i Piaseczny ewidentnie byli wzruszeni i widać, że temat śmierci aktorki nie jest im obojętny. Zobacz:  Bieniuk przerywa karierę. Pokazał nowe zdjęcie: "Czas poświęcić się rodzinie"     Wojewódzki na konferencji TVN:  

ONS
Newsy
Piasek jurorem?
Ale nie w X-factor

Andrzej „Piasek“ Piaseczny postanowił ostatnio wypowiedzieć się, co myśli na temat swojego udziału w którymś z programów rozrywkowych, których zadaniem jest łowienie młodych talentów. - Jestem przede wszystkim muzykiem i na tym się skupiam, ale absolutnie nie odrzucam możliwości udziału w takich programach – powiedział piosenkarz w „Gwiazdach”. Piaseczny uważa jednak, że stacje telewizyjne niewystarczająco pomagają młodym talentom, które trafiają do ich programów. W szczególności nie przypadł mu do gustu najnowszy TVN’owski show „X-factor“. - Marzyło by mi się, żeby tego rodzaju show w dużo większym wymiarze pozwalał jurorom, czy trenerom na pomaganie młodym ludziom w rzeczywistym rozwoju muzycznym. Nie tak jak to jest teraz w „X Factorze“. Ja przepraszam, ale w tym programie widzę jakiś fałsz .- dodał. Piasek na jurora? Chcielibyście? daks

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner