Ostatnie słowa Peaches przed śmiercią
ONS
Newsy

Ostatnie słowa Peaches przed śmiercią. Brzmią jak podsumowanie

Wzruszające słowa modelki

Nie gasną spekulacje na temat śmierci brytyjskiej modelki i dziennikarki 25-letniej Peaches Geldof. Za wstępną przyczynę zgonu uznaje się drakońską dietę i ogromne problemy z odżywianiem, które powoli wyniszczały jej organizm. Burzliwa przeszłość i trudne dzieciństwo związane ze śmiercią matki, sprawiły, że Peaches miała problemy z akceptacją samej siebie i za wszelką cenę chciała osiągnąć idealną jej zdaniem sylwetkę. W walce z chorobą nie pomógł nawet mąż u boku którego odnalazła szczęście. Przypomnijmy: Mąż Peaches Geldof pierwszy raz o śmierci żony. Jest w szoku

Zmarła w poniedziałek modelka zajmowała się również dziennikarstwem. W magazynie "Mother & Baby" miała nawet swoją kolumnę. Jej ostatni artykuł w którym opowiada jak bardzo jest szczęśliwa w roli matki dwójki małych dzieci oraz jak wspomina okres ciąży i porodu, nie zwiastował tragedii do której doszło później. Celebrytka za najważniejsze na świecie uznawała właśnie to, że mogła urodzić tak wspaniałych synów.
 

Ten magiczny moment w którym wszystkie moje wątpliwości zniknęły. Wszystko pozostałe było niczym i to tylko... nieważne. Mam perfekcyjne życie - dwójkę pięknych dzieci, które kochają mnie najbardziej na świecie. To było i jest błogosławieństwo - pisała.


W tym samym tekście dodała również, że... nigdy nie była tak szczęśliwa jak teraz. Los niestety okazał się dla niej okrutny. Dziś przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która oficjalnie potwierdzi, co przyczyniło się do śmierci Peaches.

Zobacz: Peaches wiedziała, że może umrzeć. Pomimo to...

Nie żyje Peaches Geldof

Szczęśliwa Peaches z dziećmi:

Pogrzeb Peaches Geldof. Śmierć Peaches Geldof. Peaches Geldof nie żyje. Zwłoki Peaches Geldof
Forum
Newsy
Tak wyglądał pogrzeb Peaches. Rodzina przygotowała jej wyjątkową trumnę
Nie zabrakło gwiazd

Nieoczekiwana śmierć Peaches Geldof wstrząsnęła nie tylko Wielką Brytanią. Zgon zaledwie 25-letniej celebrytki wciąż jest owiany tajemnicą, choć na światło dzienne wychodzą nieoficjalne szczegóły i domysły prasy. Przypomnijmy: Szczęśliwa Peaches z dziećmi tuż przed śmiercią. Nic nie zapowiadało tragedii Dziś w hrabstwie Kent w Anglii odbył się pogrzeb Peaches. Udział w nim wzięła cała rodzina celebrytki, a uroczystość w kościele Davington poprowadził oczywiście jej ojciec, sir Bob Geldof . W tym samym kościele odbył się pogrzeb matki Peaches w 2000 roku. Uwagę zwracała trumna - znajdował się na niej rysunkowy wizerunek Peaches w towarzystwie męża i dwójki dzieci. Na pogrzebie pojawiły się też zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Kate Moss , Trudie Styler , Alexa Chung czy księżna Fergie . Ponownie przekazujemy wyrazy współczucia rodzinie Peaches. Zobacz: Mąż zmarłej Peaches Geldof o śmierci żony. Jest w szoku     Peaches z dziećmi:

Nie żyje Peaches Geldof
ONS
Newsy
Mąż zmarłej Peaches Geldof pierwszy raz o śmierci żony. Jest w szoku
Thomas Cohen wystosował oświadczenie

W poniedziałek wieczorem brytyjskie media poinformowały o nieoczekiwanej śmierci Peaches Geldof . Zaledwie 25-letnia celebrytka zmarła w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach, a wiadomość ta wprawiła w osłupienie internautów na całym świecie. Przypomnijmy: Szok! Nie żyje młodziutka córka słynnego Boba Geldofa Tragiczne zdarzenie skomentował ojciec Peaches, Bob Geldof . Głos postanowił również zabrać jej mąż, Thomas Cohen . Para wychowywała dwójkę dzieci i zdawała się niezwykle szczęśliwa. Jak można się domyślać, Thomas jest załamany całą sytuację, ale znalazł siłę, aby wystosować krótkie, choć piękne oświadczenie i komentarz dotyczący śmierci jego ukochanej żony.   Moja ukochana żona Peaches była uwielbiana przeze mnie i naszych dwóch synów. Uczynię wszystko, aby ich matka była w ich sercach codziennie. Kochajmy ją na zawsze - czytamy w oświadczeniu. Wciąż nie ustalono, co było bezpośrednią przyczyną śmierci młodziutkiej Peaches.

Szczegóły pogrzebu Peaches Geldof
ONS
Newsy
Znane są już szczegóły pogrzebu Peaches. To będzie wyjątkowa ceremonia
Rodzina wybrała ważne dla nich miejsce

Początek tygodnia przyniósł smutną informację o śmierci modelki i dziennikarki Peaches Geldof , córki znanego brytyjskiego muzyka. Początkowo sądzono, że przyczyną zgonu są narkotyki od których kiedyś była uzależniona. Z czasem jednak obalono te teorię i za najbardziej prawdopodobne wydaje się wyniszczenie organizmu na skutek niewłaściwej diety. Modelka powtórzyła los swojej matki, która również nagle odeszła w 2000 roku. Paula Yates zmarła na skutek przedawkowania zostawiając 11-letnią wtedy córkę i męża. Przypomnijmy: Przyczyną śmierci Peaches nie były narkotyki Choć dokładne przyczyny śmierci Peaches nie są jeszcze znane, rodzina zaczyna powoli ustalać szczegóły dotyczące ceremonii pogrzebowej. Modelka zostanie najprawdopodobniej pożegnana w kościele św. Marii Magdaleny w Davington, gdzie czternaście lat temu odbył się pogrzeb jej matki. W tym samym kościele odbyły się śluby zarówno rodziców zmarłej modelki, jak i jej samej. To również w tym miejscu Peaches została ochrzczona.   Ten kościół przywołuje u rodziny Geldofów najbardziej słodko-gorzkie wspomnienia. Przeżywali swoje najlepsze i najgorsze chwile w tym miejscu - zdradza informator związany z rodziną. Dziś odbędzie się sekcja zwłok Geldof, po której poznamy oficjalną przyczynę nagłej śmierci młodej dziennikarki i modelki. Zobacz: Mąż Peaches pierwszy raz o śmierci swojej żony . Jest w szoku Szczęśliwa Peaches z dziećmi:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner