Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" z żoną i synem

Kolejne dziecko w "Rolnik szuka żony"! Paweł Szakiewicz po raz drugi zostanie tatą! Chłopiec czy dziewczynka?

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" z żoną i synem

Wielka radość w rodzinie Pawła Szakiewicza! Bohater pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" niedługo po raz drugi zostanie ojcem. Jego żona, Martyna, jest bowiem w ciąży. Oboje chętnie chwalą się tym faktem w internecie. Po zdjęciach można wywnioskować, że poród zbliża się wielkimi krokami!

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem!

Paweł Szakiewicz długo czekał na tą jedyną. Rolnik wziął nawet udział w telewizyjnym show, aby znaleźć miłość. Choć początkowo wydawało się, że Natalia, z którą się związał, będzie tą jedyną, związek szybko się rozpadł. Jakiś czas później Paweł Szakiewicz spotkał na swojej drodze Martynę, która mieszkała niedaleko niego. Dziewczyna miała za sobą nieudane małżeństwo, którego owocem jest jej syn. Martyna i Paweł, dzięki swoim znajomym, szybko nawiązali kontakt. Niedługo później odbył się ich ślub!

Ślub Szakiewiczów odbył się się w czerwcu 2016 roku. Para bardzo szybko postarała się o wspólnego potomka. Paweł nie ukrywał bowiem, że od zawsze marzył o wielkiej rodzinie. Wygląda na to, że rolnik konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Już niedługo na świecie pojawi się bowiem jego drugie dziecko. Na razie nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. 

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Martyna Szakiewicz, żona Pawła Szakiewicza, jest w ciąży
Facebook

Małżeństwo wychowuje już dwóch synów

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" po raz drugi zostanie ojcem

Zobacz także: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak nazwał syna!

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08